Προς το περιεχόμενο

Πλαστό χαρτονόμισμα;


hateuall

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας,πρόσφατα διαπίστωσα πως έχω στην κατοχή μου ένα πλαστό χαρτονόμισμα χωρίς να θυμάμαι πως βρέθηκε στα χέρια μου..Ύπαρχει κάποιος τρόπος για να γίνει αντικατάσταση σε κάποια τράπεζα;Χωρίς βέβαια να βρω μπελά άδικα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, hateuall είπε

Καλησπέρα σας,πρόσφατα διαπίστωσα πως έχω στην κατοχή μου ένα πλαστό χαρτονόμισμα χωρίς να θυμάμαι πως βρέθηκε στα χέρια μου..Ύπαρχει κάποιος τρόπος για να γίνει αντικατάσταση σε κάποια τράπεζα;Χωρίς βέβαια να βρω μπελά άδικα..

οχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
41 minutes ago, hateuall said:

Καλησπέρα σας,πρόσφατα διαπίστωσα πως έχω στην κατοχή μου ένα πλαστό χαρτονόμισμα χωρίς να θυμάμαι πως βρέθηκε στα χέρια μου..Ύπαρχει κάποιος τρόπος για να γίνει αντικατάσταση σε κάποια τράπεζα;Χωρίς βέβαια να βρω μπελά άδικα..

Mεγαλε αμα ητανε ετσι, θα τυπωναμε το πρωι καμια 30ρια πλαστα 50ευρα και θα γυρναγαμε τα υποκαστηματα των τραπεζων για αντικατασταση των πλαστων με αυθεντικα και θα αφηναμε τα κοροιδα στα γκισε των τραπεζων να δουλευουν ολη μερα...

Επεξ/σία από YourTrueLegend
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, hateuall είπε

Καλησπέρα σας,πρόσφατα διαπίστωσα πως έχω στην κατοχή μου ένα πλαστό χαρτονόμισμα χωρίς να θυμάμαι πως βρέθηκε στα χέρια μου..Ύπαρχει κάποιος τρόπος για να γίνει αντικατάσταση σε κάποια τράπεζα;

 

ναι, στης μονόπολης

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Υπαρχουν κυκλώματα που αγοράζουν πλαστά σε κλάσμα της αναγραφομενης τιμής...πχ αν εχεις 50αρικο καλης ποιοτητας πλαστο το πουλας για 15 ευρώ και ο αγοραστής το διακινεί στην αγορά με ευθύνη του...αν εχεις πολλά πλαστά αξίζει τον κόπο αρκεί να είναι άριστης ποιότητας. Τα στέκια διακίνησης είναι στα καφε του κ......υ,  απο οτι έχω ακούσει. Κάτι παρόμοιο δεν κανει και το κράτος όταν πουλάει τα κόκκινα δάνεια στο 5% της αξίας στα destress funds?

Επεξ/σία από ELTASSOS
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, ELTASSOS είπε

Υπαρχουν κυκλώματα που αγοράζουν πλαστά σε κλάσμα της αναγραφομενης τιμής...πχ αν εχεις 50αρικο καλης ποιοτητας πλαστο το πουλας για 15 ευρώ και ο αγοραστής το διακινεί στην αγορά με ευθύνη του...αν εχεις πολλά πλαστά αξίζει τον κόπο αρκεί να είναι άριστης ποιότητας. Τα στέκια διακίνησης είναι στα καφε του κ......υ

δώσε μια βοήθεια παραπάνω ρε τύπε, πού τονίζεται, στα πόσα λάθη είναι η κρεμάλα κλπ

αν και υποψιάζομαι ότι η απάντηση είναι του κώλου

1 λεπτό πριν, DZ-Photographer είπε

Ρίξτε το σε κανένα παγκαρι στην εκκλησία :P

θα έχουνε κρυμμένο κανέναν αυτόματο επιστροφέα πλαστών οι φίλτατοι τράγοι

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...