Προς το περιεχόμενο

Thronebreaker: The Witcher Tales


Despotas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αν και όποτε φτιάξουν linux client στον gog τότε σίγουρα θα το βάλω και θα έχω game και εκεί. Μέχρι τότε μόνο steam

https://www.gog.com/wishlist/galaxy/release_the_gog_galaxy_client_for_linux

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, chek2fire είπε

αν και όποτε φτιάξουν linux client στον gog τότε σίγουρα θα το βάλω και θα έχω game και εκεί. Μέχρι τότε μόνο steam

https://www.gog.com/wishlist/galaxy/release_the_gog_galaxy_client_for_linux

Γτ θα βγει το παιχνιδι για linux? Η το λες γενικα? Εχουμε καμια πληροφορια? Πραγματικα δε μπορω να καταλαβω για ποιο λογο δεν εχει βγει ακομα😒

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, najinblue3 είπε

Γτ θα βγει το παιχνιδι για linux? Η το λες γενικα? Εχουμε καμια πληροφορια? Πραγματικα δε μπορω να καταλαβω για ποιο λογο δεν εχει βγει ακομα😒

πολύ πιθανό να το βγάλουν καθώς γενικά η cd project υποστηρίζει το λειτουργικό. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, chek2fire είπε

πολύ πιθανό να το βγάλουν καθώς γενικά η cd project υποστηρίζει το λειτουργικό. 

Μακαρι και εγω εκει ελπιζω. Δεν το ξεκινησα ακομα γτ δε θελω να ασχοληθω με Windows, αλλα αμα δε βγει θα κανω τη καρδια μου πετρα 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

ωραιο το παιχνιδακι, αλλα λιγο unbalanced...μεχρι το τελος πας περιπατο και στο τελος σου ριχνουν ενα παλουκι και τρεχεις να κρυφτεις...

ειχε ωραια ιστορια παντως και αυτο σε κραταει ουσιαστικα μεχρι το τελος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω το τσίμπησα στα sales το ξεκίνησα με όρεξη αλλά πολλά bugs, είδικά εκείνο που μόλις κοιτάξεις το deck σου bugarei και δεν μπορείς να κάνεις τίποτα με έκανε να το αφήσω προς το παρόν προς αναμονή patch.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Προσωπικά δεν συνάντησα ούτε ένα bug. Αλλά αυτό που ανέφερα στο παρελθόν και λέει ο xavier δυστυχώς είναι το μεγαλύτερο πρόβλημα του παιχνιδιού.  Το παιχνίδι γενικά είναι πάρα πολυ καλό και must για witcher fans αλλά πρέπει να φτιάξουν την δυσκολία πριν μπορέσω να το προτείνω κάπου. 

Επεξ/σία από >-Nosakos<-
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...