Προς το περιεχόμενο

Πληροφορίες για Νετφλιξ σε Ps4


panossar95

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα.

Είμαστε 4 για Νετφλιξ (σε διαφορετικά σπίτια) και επειδή θέλω να βλέπω στη μεγάλη τηλεόραση λέω να το περάσω στο ps4.

Ερωτήσεις...

1) Είναι εύκολο στη χρήση από το ps?

2)Μπορώ να αλλάξω συσκευή όσες φορές θέλω μέσα στο μήνα? 1 φορά? Ή καθόλου?

 

Επεξ/σία από panossar95
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) δεν ξέρω

2)Το εχουμε υπεραναλυσει σε αλλες συζητήσεις. Μπορειτε να εχετε έως 4 παραλληλες θεάσεις σε οσες συσκευές θέλετε. Πχ εσύ εχεις μια απο τις 4 θεάσεις, μπορεις τώρα να βλέπεις απο το ps, σε 1 λεπτο να το κλεισεις και να βλέπεις απο το κινητό, σε ενα λεπτο να το κλεισεις και να βλέπεις στον υπολογιστη και σε ενα λεπτο να το κλεισεις και να πας να βλεπεις στην τηλεοραση του γειτονα. Δεν εχει περιορισμους σε συσκευές ή χρονικους/τοπικους. Θα εχετε 4 profiles (ενα ο καθε ενας) και μπορειτε να το εχετε σε οσες συσκευες θελετε και σας βολευει

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, isay είπε

1) δεν ξέρω

2)Το εχουμε υπεραναλυσει σε αλλες συζητήσεις. Μπορειτε να εχετε έως 4 παραλληλες θεάσεις σε οσες συσκευές θέλετε. Πχ εσύ εχεις μια απο τις 4 θεάσεις, μπορεις τώρα να βλέπεις απο το ps, σε 1 λεπτο να το κλεισεις και να βλέπεις απο το κινητό, σε ενα λεπτο να το κλεισεις και να βλέπεις στον υπολογιστη και σε ενα λεπτο να το κλεισεις και να πας να βλεπεις στην τηλεοραση του γειτονα. Δεν εχει περιορισμους σε συσκευές ή χρονικους/τοπικους. Θα εχετε 4 profiles (ενα ο καθε ενας) και μπορειτε να το εχετε σε οσες συσκευες θελετε και σας βολευει

Έγινε, πάω να το βάλω, ευχαριστώ

Αν θέλει κάποιος να μας πει και για το 1, γιατί αυτό με καίει, εκεί θα το έχω 90%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Bourdoulas είπε

Ναι είναι εύκολο. Αν δεν σε ενοχλεί που θα το ελέγχεις από το χειριστήριο. 

Όχι εντάξει δεν έχω θέμα με αυτό. Απλά να βρίσκω εύκολα αυτό που θέλω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ πριν πάρω smart tv, έβλεπα Netflix μέσω PS3 και δεν είχα κανένα θέμα. Βέβαια είχα πάρει και το σχετικό χειριστήριο της Sony, οπότε ήταν πιο εύκολη η περιήγηση, δεν ξέρω αν βγάζει αντίστοιχο για PS4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...