Προς το περιεχόμενο

Προβλήματα με τη φόρτιση αντιμετωπίζουν ορισμένα iPhone XS και iPhone XS Max


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators
Just now, azuli said:

Οταν βεβαια εγω το ειχα ποσταρει αυτο το θεμα εδω πριν 3 μερες μου σβησανε το ποστ!

Τοσα γελια οσα αυτο το μηνα δεν εχουν γινει συνολικα τα τελευταια 10 χρονια.

ΕΣΥ είσαι ικανός να το ποστάρεις και σε τοπικ για τους κορμοράνους που είναι προς εξαφάνιση... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 448
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 λεπτά πριν, UsualSuspect__ είπε

Εγώ πάντως δεν είμαι φαν καμιάς εταιρίας. 

Αν βγάλει κάποια συσκευή που μ αρέσει η apple εννοείται πως θα την πάρω. 

Αυτό που με ενοχλεί είναι πως μερικοί κολλημένοι, σε κάθε thread της apple και της κάθε apple, προσπαθούν οι ΙΔΙΟΙ να δικαιολογήσουν τις πατάτες που κάνει η κάθε εταιρία λες και έχουν ΟΙ ΙΔΙΟΙ μετοχές. 

Όταν αυτό γίνεται επι καθημερινής βάσης, ε ξέρεις πως ο άλλος είναι προβατάρα και προσπαθεί με επιχειρήματα τύπου "ΟΥΓΚ αν δεν ηταν η apple θα είχες αυτό ΟΥΓΚ" να σου βγει και από πάνω.

 

Για λύπηση

Φίλε πέθανα να γελάω, απαιχτος. Όντως για λυπηση είναι ο οπαδισμος σε όλα τα πράγματα.

Βρε παιδιά η margaritagr greekfox1 που χαθηκαν?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 hour ago, zeke said:


Μπαρουφες λες. Κανενα προβλημα δεν ειχε με το 11.4.1, ουτε τωρα με το 12. 

Ισχύει αυτό που είπε. Το παρατήρησα και γω αν και δεν το έθεσα εδώ γιατί νόμισα οτι τα είχε παίξει το καλώδιο/φορτιστής. Στο δικό μου πάντως δεν είναι ότι δεν ξεκινούσε μόνο η φόρτιση, αλλά ότι λίγες φορές επίσης σταματούσε στα περίπου 90-94%. Υγεία μπαταρίας 93%.

Επεξ/σία από Makis38
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, billdanos said:

ΕΣΥ είσαι ικανός να το ποστάρεις και σε τοπικ για τους κορμοράνους που είναι προς εξαφάνιση... 

Mε εχεις παρεξηγησει!Καποτε ημουν και γω φαν της apple! (προ 1998,τοτε οι κορμορανοι ηταν σε καθε σπιτι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 minutes ago, aris1986 said:

Για να σας προστατεύσει από την Μοσάντ και τα "ξεκλειδωτηρια" τους το κάνει.

Υπέρμαχος της δημοκρατίας είναι που σημαίνει και βόμβα να βάλεις και να ανατιναχθείς, τα δεδομένα, δεδομένα παραμένουν δικά σου!

Δείτε εδώ τα γουρούνια με τα μαύρα τι ανάγκασαν τον άνθρωπο να κάνει. Που είναι η δημοκρατία, όλοι αθώοι είμαστε μέχρι αποδείξεως του αντιθέτου. Και άμα δεν ξεκλειδωναν το κινητό του ανθρώπου, αθώος θα παρέμενε!

 

2 minutes ago, billdanos said:

ΕΣΥ είσαι ικανός να το ποστάρεις και σε τοπικ για τους κορμοράνους που είναι προς εξαφάνιση... 

Από τη χαρά του παρασυρθηκε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, themdro said:

Κι όμως με original καλώδιο, με original φορτιστή μου το έκανε εμένα. Το έβγαζα, το ξαναέβαζα (με το κινητό στο χέρι προφανώς οπότε πλέον η οθόνη ήταν ανοιχτή) και φόρτιζε κανονικά, αλλά δεν πήγε το μυαλό μου σε κάτι τόσο διαδεδομένο. Χθές το δοκίμασα με το παλιό μου Χ που το έχει πλέον η γυναίκα μου και δεν το έκανε, αλλά είχα επιλέξει πρώτα το USB accessories. Θα το δοκιμάσω πάλι σήμερα με απενεργοποιημένη την επιλογή αυτή και βλέπουμε.

Δεν το κάνει συνεχώς φίλε. Σε μένα κάπου και που...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, azuli είπε

Οταν βεβαια εγω το ειχα ποσταρει αυτο το θεμα εδω πριν 3 μερες μου σβησανε το ποστ!

Τοσα γελια οσα αυτο το μηνα δεν εχουν γινει συνολικα τα τελευταια 10 χρονια.ενι

Προφανώς ενοχλησες  κ σου γίνε μάθημα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ με το XS Max έκανα update στην 12.1 beta 1 και δεν εχω κανένα πρόβλημα με την φόρτιση.

Προφανώς και είναι θέμα software και όχι hardware όπως είπανε μερικοί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα γίνει πόλεμος φοβάμαι θα τρωγομαστε μεταξύ μας. Σκέψου να πέφτουν σφαίρες και ένας με Android/iOS στην τσέπη να φωνάξει βοήθεια, ανοίξτε μου να μπω να σωθώ. Και να σκάσει σε κανένα σπίτι με 5 άτομα με iPhone/Samsung μέσα. Θα τον κοιτάνε σαν εξωγήινο, μην σου πω θα τον διώξουν κιόλας!

Xaxaxa

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...