Προς το περιεχόμενο

To Surface Studio 2 της Microsoft έρχεται με βελτιωμένη οθόνη και 2TB SSD


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

26 λεπτά πριν, georgepppo είπε

Για γραφιστες και μονο ,δεν βαζανε κανα threadripper πανω να βαραει και σε αλλους τοεμεις

Το μηχάνημα είναι καθαρά για γραφίστες, αλλιώς είναι waste of money...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχετε δει πουθενα στην Ελλαδα το πρωτο ? Εδω στο Λονδινο βλπεπω την πρωτη εκδοση στα Harrods (τα οποια ειναι βεβαια και απο την φυση τους ακριβα ) ξεκιναει στις 2.500 με 2.700 λιρες... 

Δυστηχως η Microsoft δεν εχει κανει ακομη store εδω πανω. Αλλα να πω την αληθεια και της Νεας Υοιρκης που εχω παει για καποιο λογο ηταν αδειο.

Ωραιο design , ωραια μηχανη αλλα οπως ειπαν πολλοι το target group ειναι συγκεκριμενο.

 

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναθεμά το.... είναι κουκλί και έχει πολύ καλή εργονομία. Σαν επαγγελματίας στην εικόνα και το animation θα το έπαιρνα άνετα και είμαι χρόνια χρήστης iMac - Mac Pro. Φυσικά θα το έκανα hackintosh κατευθείαν. (αν και νομίζω ότι έτσι δε θα λειτουργούσε η οθόνη αφής και αυτό είναι σημαντίκο μειονέκτημα...κλαψ).  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι κι αυτό ότι είναι τα υπόλοιπα pc,  ένα μάτσο καλό hardware να τυραννιέται βάναυσα κάτω από το πιο fail λειτουργικό μέχρι να παραδώσει άδοξα τα πνεύμα του 😅 .  Για κανέναν Άραβα κλαρινογαμπρό κάνει, να παίζει σε δαύτο games με την 1070 nvidia . Το πενάκι θα το χρησιμοποιεί για να καθαρίζει τα αφτιά του. 

  • Thanks 1
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, kriosgr είπε

Είναι κι αυτό ότι είναι τα υπόλοιπα pc,  ένα μάτσο καλό hardware να τυραννιέται βάναυσα κάτω από το πιο fail λειτουργικό μέχρι να παραδώσει άδοξα τα πνεύμα του 😅 .  Για κανέναν Άραβα κλαρινογαμπρό κάνει, να παίζει σε δαύτο games με την 1070 nvidia . Το πενάκι θα το χρησιμοποιεί για να καθαρίζει τα αφτιά του. 

Apple fanboy detected 😛

Επεξ/σία από Retromaniac
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, nextp είπε

Εχετε δει πουθενα στην Ελλαδα το πρωτο ? Εδω στο Λονδινο βλπεπω την πρωτη εκδοση στα Harrods (τα οποια ειναι βεβαια και απο την φυση τους ακριβα ) ξεκιναει στις 2.500 με 2.700 λιρες... 

Δυστηχως η Microsoft δεν εχει κανει ακομη store εδω πανω. Αλλα να πω την αληθεια και της Νεας Υοιρκης που εχω παει για καποιο λογο ηταν αδειο.

Ωραιο design , ωραια μηχανη αλλα οπως ειπαν πολλοι το target group ειναι συγκεκριμενο.

 

πρέπει να είσαι καινούργιος στο νησί για να πηγαίνεις στο Harrods για computer ή τουρίστας , εχει αρκετά μαγαζιά με προσφορές στο Λονδίνο που μπορείς να το βρεις

Επεξ/σία από ethereum
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Η Microsoft υποστηρίζει ότι είναι το ταχύτερο Surface που έχει κατασκευάσει."

οι φήμες έλεγαν πάντως ότι θα ανακοίνωνε ότι είναι το πιο αργό που έχει κατασκευάσει.. 😛

Αρχίζει και αυτή το δούλεμα όπως το μήλο μου φαίνεται.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...