Προς το περιεχόμενο

E-shop.gr


mindreader

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι πολλά χρόνια που ήθελα να ανοίξω αυτο το θεμα.
Επειδη ομως συχνα, ανοιγουμε θεμα πιεζομενοι απο καποιο προβλημα, κι εγω σπανια θυμαμαι να αντιμετωπισα θεματα με το eshop.gr, γι'αυτο και δεν πιεστηκα ποτε να το ανοιξω.
Ωστοσο, είτε για προβληματα κατα τις αγορες απο εκει, είτε για καποια παρατήρηση ή καλοπροαίρετα tips, σε καθε περιπτωση η συζήτηση μπορεί να μας ωφελήσει.

Αγοραζω απο εκεί για πανω απο 13 χρονια, και ειμαι ευχαριστημενος πελατης.
Ομως κατα καιρους θελω να συζητω διαφορα σχετικα με το eshop, και εδω ειναι μαλλον το καταλληλο μερος.

Καλο ξεκίνημα στη συζητηση μας για το eshop.gr!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 843
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

και εγώ κάπου τόσα χρόνια και δεν έχω παράπονο στις αγορές μου αλλά τα τελευταία χρόνια έχουν ανεβάσει πολύ τις τιμές τους ενώ κάποτε ήταν ποιο  ανταγωνιστικοί στις τιμές τους 

  • Like 13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ τα ίδια, πάρα πολλά χρόνια πελάτης και δεν έχω το παραμικρό παράπονο, και ότι επιστροφές είχα κάνει μου έκαναν αμέσως αντικαταστάσεις ή πιστωτικά 

Πλέον βέβαια ουσιαστικά μόνο από crazy sundays ψωνίζω, όπως είπε και ο @Zengar Zombolt, δεν είναι πια τόσο ανταγωνιστικές οι τιμές 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Zengar Zombolt είπε

και εγώ κάπου τόσα χρόνια και δεν έχω παράπονο στις αγορές μου αλλά τα τελευταία χρόνια έχουν ανεβάσει πολύ τις τιμές τους ενώ κάποτε ήταν ποιο  ανταγωνιστικοί στις τιμές τους 

καποτε κανανε ανταγωνισμο στα σκρουτζομαγαζα και παραλιγο να κλεισουν δε μπορεις να ανταγωνιστεις σκρουτζομαγαζο στη βουλγαρια με φορους Ελλαδας.

Το καλο τους ειναι οτι εχουν σχετικα μεγαλη γκαμα, το κακο ειναι οτι (πλεον) εχουν ελαχιστα φυσικα καταστηματα. Και οσα εχουν ποτε δεν ηταν καταστηματα με στοκ. Για ελληνικο αμαζον πηγαινε, απλα η Ελληνικη πραγματικοτητα δε εχει το μεγεθος για να σηκωσει αμαζον.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, AristidisZ είπε

Και εγώ τα ίδια, πάρα πολλά χρόνια πελάτης και δεν έχω το παραμικρό παράπονο, και ότι επιστροφές είχα κάνει μου έκαναν αμέσως αντικαταστάσεις ή πιστωτικά 

Πλέον βέβαια ουσιαστικά μόνο από crazy sundays ψωνίζω, όπως είπε και ο @Zengar Zombolt, δεν είναι πια τόσο ανταγωνιστικές οι τιμές 

η κάνα newsletter αλλά έχω καιρό να δω κάτι καλό από αυτούς ήθελα να πάω για νέο pc και μου έχουν τις 1060 και 580 στα 350-400€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εδω και χρονια μονο crazysundays προσφορες η ψιλολοιδια, η κατι που θα εχει ιδια τιμη με σκρουτζομαγαζα αλλα νιωθω πιο "safe" να το παρω απο εκει γνωριζοντας οτι θα μου ερθει σιγουρα την επομενη μερα και θα γλυτωσω και μεταφορικα γιατι ειναι κοντα μου e-shop point

παντως δεν εχω αντιμετωπισει ποτε προβλημα με αγορα μου απο εκει οσα χρονια ψωνιζω

Επεξ/σία από duende
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλιοτερα και μεταχειρισμενα, απο το stock house. Βγαινανε καλες ευκαιριες. Τωρα λιγα πραγματα...

Απο αγορες σε υλικα υπολογιστων υπερ ευχαριστημενος και απο after sales το ιδιο,

εκτος απο τα innovator= απογοητευση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, mindreader είπε

Είναι πολλά χρόνια που ήθελα να ανοίξω αυτο το θεμα.
Επειδη ομως συχνα, ανοιγουμε θεμα πιεζομενοι απο καποιο προβλημα, κι εγω σπανια θυμαμαι να αντιμετωπισα θεματα με το eshop.gr, γι'αυτο και δεν πιεστηκα ποτε να το ανοιξω.
Ωστοσο, είτε για προβληματα κατα τις αγορες απο εκει, είτε για καποια παρατήρηση ή καλοπροαίρετα tips, σε καθε περιπτωση η συζήτηση μπορεί να μας ωφελήσει.

Αγοραζω απο εκεί για πανω απο 13 χρονια, και ειμαι ευχαριστημενος πελατης.
Ομως κατα καιρους θελω να συζητω διαφορα σχετικα με το eshop, και εδω ειναι μαλλον το καταλληλο μερος.

Καλο ξεκίνημα στη συζητηση μας για το eshop.gr!

τυπε ψωνιζεις 13 χρονια αλλα ακομα να δεις οτι η σωστη διευθυνση του καταστηματος ειναι e-shop.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, opcorsa είπε

τυπε ψωνιζεις 13 χρονια αλλα ακομα να δεις οτι η σωστη διευθυνση του καταστηματος ειναι e-shop.gr

Κανει forward αν δεις. Γραφεις eshop.gr και λειτουργει. Αρα καλα το γραφω!

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλο ειναι οτι εχει eshop point σε αρκετα σημεια οποτε αντισταθμιζει τον παραγοντα "ακριβοτερο" γτ εχεις σε σχετικα καλη τιμη και αμεσα κατι που θα περιμενες ειδικα αν το εχεις αμεση αναγκη. αλλα και εγω γενικα σε crazy sundays προσφορες εχω ψωνισει κυριως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και το 95% των crazysundays ειναι:

-Ειτε "εκπτωσεις" με αρχικη τιμη εκτος λογικης (για να φανει η και καλα μεγαλη επι τοις % εκπτωση), που τα βρισκεις στο skroutz αρκετα φθηνοτερα (πχ τα ipads)

-Ειτε ειναι κινεζοπροιοντα της πλακας που στο aliexpress βρισκεις ακριβως τα ιδια με πολυ χαμηλοτερη τιμη, 0 τελωνειο και 0 μεταφορικα (πχ η κουνουποσκοτωστρα-λαμπα ή κατι ζυγαριες)

-Ειτε ειναι προιοντα που δεν ενδιαφερουν σχεδον κανενα target group και δεν ξεστοκαρουν ουτε με αιτηση, γιαυτο και σε καθε crazysundays επι μηνες βλεπεις πολλα προιοντα να ειναι ακριβως τα ιδια (πχ, εγγραψιμα cd,dvd ή dvd/blu ray ταινιες).

Εν ολιγοις σπανια να βρεις ενδιαφερουσα προσφορα...

Επεξ/σία από YourTrueLegend
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψωνίζω συχνά, έχω πάρει πάρα πολλά πράγματα φτηνά και πιο ακριβά. Δεν είχα κανένα θέμα, γενικά είμαι πολύ ευχαριστημένος. Είναι κι αυτό με τα δωρεάν μεταφορικά αν παραλάβεις από το κατάστημα που βολεύει πολύ, ειδικά εμάς στην επαρχία.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, zio10 είπε

Είναι κι αυτό με τα δωρεάν μεταφορικά αν παραλάβεις από το κατάστημα

Mα αν παραλαμβάνεις δεν υπάρχουν μεταφορικά :P :P :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...