Προς το περιεχόμενο

IPHONE XR 64gb η 128 gb


zafzaf

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kαλημέρα ωπος φιανεται και απο τον τιτλο εγω εχω κλειδωσει στο XR.Το ερώτημα μου ειναι να παρω το 64 η το 128 ? (ειχα το 7 Plus στα 32 gb και δεν ειχα πρόβλημα χωρου.)

 

και ενα τελευταιο εχω βρει ενα Γερμανικο καταστημα το https://www.mactrade.de/ 

εχω μιλησει μαζι τους στέλνουν ελλάδα και μαλιστα με τιμολογιο και χωρις φπα  η διαφορα βγαινει στο 50 ευρω και αν βαλεις και τα μεταφορικά θα βγει μια η αλλη η αντε να γλυτωσεις κανενα 20 ευρω.

Οταν τους ρωτησα για την εγγυση μου ειπαν οτι στην Γερμανια ειναι 2 χρόνια παρόλο που η apple δινει 1 χρονο.Αλλα δεν ηξεραν να μου πουν στην Ελλαδα τι ισχυει.ξέρει κανεις τι πραγματικα παιζει?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αρχη παρε το απο ελλαδα για λογους εγκυησης γιατι μπορει να το κανεις extend με το apple care και να το δωσεις στα δυο χρονια +100 και μονο οτι θα εχει ακομη εγκυηση και εγω αυτο κανω (XS MAX)αν και θα σου ελεγα για κανενα χ αλλα οτι θελεις παντως ειναι καλυτερο απο αυτο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μου αρέσει στο x που σταμάτησε η παραγωγή....και δεύτερον το γυαλί στα καινούργια x είναι κατά πολυ πιο ανθεκτικά δες τα βίντεο του jerry rigs eyrithing.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ti na sou pw to xr einai 720p lcd poso poio a8lio paei bazeis prostateutiko sto x kai akomh kai na exei stamathsei den leei kati outws h allos 8a baleis 8hkh opote peri ulikon den kolaei ka8olou to megalutero agka8i tou xr einai h monh camera kai h LCD 720p o8onh 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Λοιπόν το χτύπησα σε red.το τηλέφωνο είναι τρένο.απιστευτη ταχύτητα ,και ποιότητα κατασκευής .οσον αφορά την οθόνη ήταν δίπλα δίπλα από το Xs στο istorm και τα σύγκρινα ναι είναι πιο φωτεινη η oled αλλά παιδιά ως εκεί δεν πρόσεξε άλλη διαφορά το μάτι μου .χτες είδα και Netflix μια χαρά και ήχος τέλειος πραγματικό stereo.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα στο club. Λοιπόν το έχω εδώ και μια εβδομάδα στην έκδοση των 128 σε μαύρο. Είναι απίθανο και πολύ γρήγορο. Περιμένω ,αν γίνει εδώ στην Ελλάδα να ενεργοποιήσουν την esim. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Δημιουργία νέου...