Προς το περιεχόμενο

[Laser Εκτυπωτής] Kyocera Ecosys P2235dn - websupplies.gr @ 70€


xristoslet

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 84
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, vgiozo είπε

Μετά απο 30.000 εκτυπωσεις μαυρου και 20.000 εγχρωμου, λεει στη σελιδα του προιοντος

Αυτο συγκριτικα με άλλους laser ειναι πολυ η λιγο;

Σίγουρα το κοστος θα πρεπει να υπολογιστει συνολικα, δλδ αρχικξ τιμη αγοράς + κοστος τονερ + κοστος drum

30.000 είναι στα περισσότερα. Αλλά σε ένα σαμσουνγκ ασπρόμαυρο που έδειξα το drum έκανε 13 ευρώ... αλλά το έψαξα λιγο και γενικα στα έγχρωμα δεν βρήκα κάτι με πολυ φτηνά ανταλλακτικά δυστυχώς. Εννοείται ότι 119 είναι πανάκριβο και δεν αξιζει καν... παίρνεις δεύτερο εκτυπωτή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά τι να επιλέξουμε LEXMARK MS415DN ή Kyocera Ecosys P2235dn σε σχέση με το κόστος χρήσης (κόστος toner και drum)? Απο ποιότητα ξέρω οτι οι Kyocera είναι πολυ καλα μηχανήματα. Για τα LEXMARK δεν ξέρω αλλα θεωρω ότι επίσης είναι πολύ καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, apsou_ είπε

Τελικά τι να επιλέξουμε LEXMARK MS415DN ή Kyocera Ecosys P2235dn σε σχέση με το κόστος χρήσης (κόστος toner και drum)? Απο ποιότητα ξέρω οτι οι Kyocera είναι πολυ καλα μηχανήματα. Για τα LEXMARK δεν ξέρω αλλα θεωρω ότι επίσης είναι πολύ καλά.

LEXMARK MS415DN για οικονομία

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

LEXMARK MS415DN δεν υπάρχει στην τιμή που αναγράφεται (109 ευρω) οπότε δεν αποτελεί και επιλογή. Κάποια εναλλακτική πρόταση υπάρχει? Ή πάμε σε Kyocera Ecosys P2235dn με τα ακριβά αναλώσιμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, vgiozo είπε

δεν θα ήταν άσχημα αν σε νήμα μόλις 6 σελίδων διαβάζες τί έχει ειπωθεί/γραφεί.

Εχει ειπωθεί κάτι για το συγκεκριμένο μοντέλο (LEXMARK MS417DN) ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 ώρες πριν, apsou_ είπε

LEXMARK MS415DN δεν υπάρχει στην τιμή που αναγράφεται (109 ευρω) οπότε δεν αποτελεί και επιλογή. Κάποια εναλλακτική πρόταση υπάρχει? Ή πάμε σε Kyocera Ecosys P2235dn με τα ακριβά αναλώσιμα?

Προσθηκη στην wish list. Τι ειναι αυτο; Αγιος βασιλης; :) Επιλογη αποτελει αναλογα ποσο εκτυπωνεις. Βαζεις το κομπιουτερακι κατω και τα βγαζεις. Οντως ακριβυνε αποτομα, δεν τον ειχα αφησει εκει.

10 ώρες πριν, apsou_ είπε

Εχει ειπωθεί κάτι για το συγκεκριμένο μοντέλο (LEXMARK MS417DN) ??

Toν ειχα ψαξει παλιοτερα. Ειναι λιγοτετο οικονομικος σε σχεση με τον 415. Εχει φτηνοτερο drun ακριβοτερα τονερ, 8.500Κ capacity. Εχει 100 ευρω λιγοτερα; Ωραια βαλε κατω το computeraki και υπολογισε, κανα 20€ με καθε τονερ χανεις χωρις να υπολογιζω οτι κερδιζεις απο το drum που δεν γινεται συχνα. Και ο 417 ειναι καλος πλεον λογο χαμηλης τιμη κτισης και μονο.

Και του Koryakidi το φωτοτυπικο φαινεται πολυ οικονομικο

Επεξ/σία από Zerg13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...