Προς το περιεχόμενο

Huawei P20 ή Honor 10


sfever13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα ηθελα την βοηθεια σας γιατι ειμαι σε ενα διλημμα αναμεσα σε 2 κινητα

Εχω το Honor 10 64 gb αλλα σκεφτομαι κυριως λογω χωριτηκοτητας να το αλλαξω για ενα κινητο με 128Gb.

Με δεδομενο οτι δεν θελω να δωσω πολλα χρημματα παραπανω ειδα το Huawei P20 . Σαν specs ειναι σχεδον ιδια αυτα τα κινητα αξιζει λοιπον η αναβαθμιση? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, sfever13 είπε

Θα ηθελα την βοηθεια σας γιατι ειμαι σε ενα διλημμα αναμεσα σε 2 κινητα

Εχω το Honor 10 64 gb αλλα σκεφτομαι κυριως λογω χωριτηκοτητας να το αλλαξω για ενα κινητο με 128Gb.

Με δεδομενο οτι δεν θελω να δωσω πολλα χρημματα παραπανω ειδα το Huawei P20 . Σαν specs ειναι σχεδον ιδια αυτα τα κινητα αξιζει λοιπον η αναβαθμιση? 

Θα συμφωνησω τσεκαρε πρωτα huawei mate 10 pro+μετα huawei p20..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, ~mxls~ είπε

Αν το ζητούμενο είναι η χωρητικότητα, γιατί δεν κοιτάς Mate 10 Pro που είναι και σε καλύτερη τιμή;

Το ξερω οτι λογικα θα διαφωνουν πολλοι με αυτη την αποψη μου...αλλα μου αρεσoυν τα κινητα με notch . Eχετε να προτεινετε καποια αλλη συσκευη με notch?

Eιδα το Mate 10 pro οτι εχει χειροτερη selfie καμερα οποτε δεν θελω να πεσω στα χαρακτηριστικα της καμερας. Απο την αλλη Honor 10 και P20 εχουν ακριβως τα ιδια πραγματα μονο που το P20 εχει Leica φακους. Αξιζει λοιπον τα εξτρα λεφτα η Leica...συν τα gb χωρητικοτητας φυσικα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα για ένα διάστημα το p20 και πριν λίγες μέρες πήρα το honor 10 στην σύζυγο.οσο και να σου φανεί περίεργο δεν εχουν καμιά σχέση οι φωτογραφίες που τραβάνε τα 2 κινητά . πολύ καλύτερες του p20 .ακομη και στο βίντεο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, sfever13 είπε

Το ξερω οτι λογικα θα διαφωνουν πολλοι με αυτη την αποψη μου...αλλα μου αρεσoυν τα κινητα με notch . Eχετε να προτεινετε καποια αλλη συσκευη με notch?

Eιδα το Mate 10 pro οτι εχει χειροτερη selfie καμερα οποτε δεν θελω να πεσω στα χαρακτηριστικα της καμερας. Απο την αλλη Honor 10 και P20 εχουν ακριβως τα ιδια πραγματα μονο που το P20 εχει Leica φακους. Αξιζει λοιπον τα εξτρα λεφτα η Leica...συν τα gb χωρητικοτητας φυσικα. 

Νταξ, γούστα είναι αυτά. Εγώ το πρότεινα περισσότερο για vfm.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, alada4 είπε

Είχα για ένα διάστημα το p20 και πριν λίγες μέρες πήρα το honor 10 στην σύζυγο.οσο και να σου φανεί περίεργο δεν εχουν καμιά σχέση οι φωτογραφίες που τραβάνε τα 2 κινητά . πολύ καλύτερες του p20 .ακομη και στο βίντεο .

Οποτε αν και εχουν τα ιδια specs η leica κανει την διαφορα ε? 

Εσυ που εχεις εικονα και απο τα δυο εισαι υπερ το P20 σωστα? Για να μην γινει μπερδεμα μιλαμε για το P20 οχι το P20 Pro ή το Lite

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, alada4 είπε

Αναφέρομαι στο p20 το απλό .πιθανόν να μην κάνει μόνο η Leica την διαφορά ,αλλά και το ois που το honor δεν εχει.

Σε ευχαριστω πολυ για τον χρονο και την απαντηση σου . Το οτι εχεις αποψη και για τις 2 συσκευες ηταν το ιδανικο που εψαχνα οταν εκανα την ερωτηση μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, sfever13 είπε

Σε ευχαριστω πολυ για τον χρονο και την απαντηση σου . Το οτι εχεις αποψη και για τις 2 συσκευες ηταν το ιδανικο που εψαχνα οταν εκανα την ερωτηση μου

Απλα να ξερεις φιλε φιλικα στο λεω το 4Κ video του mate 10 pro εχει καλυτερο σταθεροποιητη απο το p20....τσεκαρε YouTube.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, kp1 είπε

Απλα να ξερεις φιλε φιλικα στο λεω το 4Κ video του mate 10 pro εχει καλυτερο σταθεροποιητη απο το p20....τσεκαρε YouTube.

Με βαζεις σε σκεψεις θα το κοιτάξω... Αν και το οτι εχει χειρότερη selfie κάμερα με χαλάει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, sfever13 είπε

Με βαζεις σε σκεψεις θα το κοιτάξω... Αν και το οτι εχει χειρότερη selfie κάμερα με χαλάει 

Γουστα ειναι οκ καταλαβαινω αλλα δες πρωτα αυτο που σου ειπα+εγω αναμεσα σε αυτα τα 2 ημουν αλλα το ειδα και αλαξα και μν ξεχνας το mate 10 pro εχει και 6 ραμ εναντι 4 βασικο για τα επομενα 2 χρονια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Δημιουργία νέου...