Προς το περιεχόμενο

Διέρρευσαν φωτογραφίες του επερχόμενου Xiaomi Mi Mix 3


timk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 ώρες πριν, SeXBOX είπε

Παιδιά για το πρόσωπο και το ξεκλείδωμα είναι απλούστατα τα πράγματα όπως εχω στο Poco F1 "raise to wake" και μόλις το κοιτάξεις και σε κοιτάξει σε λιγότερο από δευτερόλεπτο ξεκλειδώνει.

το συγκεκριμένο όπως βλέπω στο βίντεο, όσο και να το κοιτάζεις δε κάνει τίποτα αν δε σύρεις τη πλάτη να εμφανιστεί η κάμερα!

5 ώρες πριν, sainakos είπε

Πως γίνεται σε όλα τα θέματα να έχετε κ άποψη..;;; 

Καλησπέρα ειδήμονες 

Φιλικά πάντα, είναι φόρουμ και ο καθένας έχει δικαίωμα να πει κάτι, αν είναι μπούρδα θα φάει κράξιμο, αν είναι σωστό θα συμφωνήσει ο κόσμος μαζί του! ;)

4 ώρες πριν, JDredd είπε

Για μένα είναι άχρηστη η μπροστινή κάμερα.δεν βγάζουμε όλοι selfie.Θα προτιμούσα μια bezel less συσκευή χωρίς καθόλου μπροστινή κάμερα.

μπορεί να μη κάνεις βιντεοκλήσεις ή να μη βγάζεις selfie, αλλά κάποια στιγμή μπορεί και να το κάνεις, γιατί να μην έχεις τη κάμερα;

Προσωπικά πάντως δε μου λέει κάτι αυτή τη στιγμή με το τρόπο ζωής που κάνω, ίσως στο μέλλον κάτι τέτοιο μου τραβήξει το ενδιαφέρον (π.χ. τεράστιο μέγεθος οθόνης).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 80
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 λεπτά πριν, mants118 είπε

το συγκεκριμένο όπως βλέπω στο βίντεο, όσο και να το κοιτάζεις δε κάνει τίποτα αν δε σύρεις τη πλάτη να εμφανιστεί η κάμερα!

Φιλικά πάντα, είναι φόρουμ και ο καθένας έχει δικαίωμα να πει κάτι, αν είναι μπούρδα θα φάει κράξιμο, αν είναι σωστό θα συμφωνήσει ο κόσμος μαζί του! ;)

μπορεί να μη κάνεις βιντεοκλήσεις ή να μη βγάζεις selfie, αλλά κάποια στιγμή μπορεί και να το κάνεις, γιατί να μην έχεις τη κάμερα;

Προσωπικά πάντως δε μου λέει κάτι αυτή τη στιγμή με το τρόπο ζωής που κάνω, ίσως στο μέλλον κάτι τέτοιο μου τραβήξει το ενδιαφέρον (π.χ. τεράστιο μέγεθος οθόνης).

Εάν χρειαστώ κάποια στιγμή να κάνω βιντεοκλήση η να βγάλω selfie θα έπαιρνα ένα κινητό με εμπρόσθια καμερα.αυτη τη στιγμή όμως δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα.ολα εχουν εμπροσθια καμερα.Η πρέπει να πάρεις με notch η χοντροκομμένο με bezel

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, j_kariotis είπε

Mi mix 1 , best ever !!!!!

Το καλύτερο λόγω οθόνης 6.4 και αναλογία 16:9.

Με το μήλοεικονιδιο ψαρωνεις κόσμο πάντως.σε είχα για "iPhone x best ever."

Επεξ/σία από JDredd
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, Heartl3ss είπε

Πιο σημαντικό είναι να δείξεις οτι έχεις ένα high-tech κινητο που ανοίγει με μοτοράκι ή να το "σέρνεις" χειροκίνητα και να σου κρατήσει παραπάνω;

300.000 δοκιμές στο τέστ της oppo, δίχως να βγάλει πρόβλημα, δεν αρκούν για τον καθησυχασμό μας σε ένα τέτοιο ενδεχόμενο; Εαν είμαι τόσο καντέμης, ε ας πάει και στο παλιάμπελο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, venom7 είπε

Με ξέρεις και από χθες κ με λες "ρε αγόρι"?

Πληροφορίες για το κιν έχουν βγει και ψάχτηκα αλλά για αυτο δεν βρήκα και είπα να ρωτήσω. Τι κόλλημα/πρόβλημα έχεις?!

ΠΟυ να σε έλεγα κορίτσι  τι θα έλεγες; Σε πρόσβαλε το αγόρι;;

Πληροφορίες δεν εχουν βγει και εφόσον έκανες τη καλύτερη έρευνα που μπορούσες τότε είδες ότι δεν υπάρχει απάντηση, τότε τι ρωτάς; Που να γνωρίζουμε αφού εσύ ο ίδιος έκανες την καλυτερη έρευνα που μπορουσες και δεν βρήκες τίποτα; Κι εφόσον έκανες έρευνα θα διάβασες ότι το κινητό θα αποκαλυφθεί στις 25 Οκτώβρη, οποτε γιατί δεν κάνεις υπομονή να μάθεις σε 5 μερες; 

Ξέρω είναι φόρουμ και θες να ρωτάς, αλλά είναι και κουραστικό να γίνονται χιλιάδες ερωτήσεις χωρίς λόγο. Πρώτα πρέπει να γίνεται αναζήτηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, Heartl3ss είπε

 Ίσα ίσα το να είναι χειροκίνητο σημαίνει οτι θα είναι πολύ πιο αξιόπιστο και οι πιθανότητες να χαλάσει ο μηχανισμός από έναν κόκο άμμου που μπήκε μέσα είναι πολύ μικρότερες σε περίπτωση που απλά το σέρνεις με το χέρι, όπως και όλα τα Slider phones που είχαμε από τις αρχές του 2000 και δεν είδα ποτέ μου κάποιον να λέει οτι του χάλασε το slider. 

Μαλλον δεν εχεις δει τα απειρα N80 N95 που χαλαγε η καλωδιοταινια μετα τον πρωτο χρονο. Να μου πεις η Nokia παντα ειχε χειριστη ποιοτητα πιστευω στην xiaomi να εκαναν καλυτερη δουλεια. Και συνεχιζει να βαζει ips οι οποιες ειναι τραγικες μπροστα στις εξαιρετικες amoled.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, UnboxerGR είπε

Αφού δεν έχεις ιδέα γιατί σχολιάζεις; Είμαι σίγουρος πως το sar απλά το σχολιάζεις γιατί απλά το έχει αναφέρει κάποιος Έλληνας και σου έχει κολλήσει... 100% τι είναι το sar δεν νομίζω να γνωρίζεις... Απλά το αναφέρουν κάποιοι, όπως αναφέρουν 24mpx και λένε α καλύτερη κάμερα από αυτήν με τα 8mpx... Σας πειράζουν πράγματα που δεν θα έπρεπε. Από τη στιγμή που το κινητό παίρνει έγκριση ποιο είναι το πρόβλημα; Και πως σχολιάζεις για υψηλό sar σε συσκευή που ακόμα δεν έχει κυκλοφορήσει; Την έχετε χάσει πολλοί τη μπάλα με τη τεχνολογία γιατί πολλοί απλά θέλετε να το παίζετε ότι τα ξέρετε όλα, γίνεστε κριτές τεχνολογίας από το πουθενά. 

Άλλοι λένε για τον μηχανισμό. Ρε φίλε δεν είναι κάλυτερα ο χειροκίνητος να τον ανοίγεις οπότε γουστάρεις εσύ; Τι θες να πατάς καταλάθος τη κάμερα και να χρησιμοποιείται ο μηχανισμός μόνος του και να γίνεται φθορά χωρίς λόγο;

Έχει ξεφύγει ο Έλληνας που σε τεχνολογικά θεμστα είναι 10 χρόνια πισω από άλλες χώρες και το μόνο που τον νοιάζει και μπορεί να ασχοληθεί, να πει μια γνώμη και λανθασμενη είναι τα κινητά.

Ρε αγόρι 25 Οκτώβρη γίνεται η παρουσίαση. Περίμενε και ρώτα μετά. 

Ότι να ναι !!! Ναι ξύπνησα ένα πρωί και λέω ας το παίξω έξυπνος με το SAR που το είπε κάποιος άλλος στο ινσομνια μέσα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, j_kariotis είπε

Είμαι iphoneακιας Xs max 256 onboard αλλά την αλήθεια να την λέμε !!! Το  mi mix ήταν από άλλο πλανήτη και του αξίζει respect.

Και γω μαζί σου

22 ώρες πριν, Heartl3ss είπε

 Ίσα ίσα το να είναι χειροκίνητο σημαίνει οτι θα είναι πολύ πιο αξιόπιστο και οι πιθανότητες να χαλάσει ο μηχανισμός από έναν κόκο άμμου που μπήκε μέσα είναι πολύ μικρότερες σε περίπτωση που απλά το σέρνεις με το χέρι, όπως και όλα τα Slider phones που είχαμε από τις αρχές του 2000 και δεν είδα ποτέ μου κάποιον να λέει οτι του χάλασε το slider. 

Όλοι slider είχαμε παλιά,χαλούσαν όλα τα άλλα εκτός από τον μηχανισμό.απλα τώρα κάτι πρέπει να χούμε να γκρινιαξουμε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, NorgeMan είπε

πολλά αρνητικά βλέπω..
που είναι η κεραμική πλάτη? Απο δήμαρχος κλητήρας;; Γιατί τέτοιος υποβιβασμός;
Που είναι η θύρα ακουστικών;; 
Γιατί δεν κράτησαν την κάμερα στο κάτω μέρος της συσκευής όπως τα προηγούμενα και έκαναν αυτή την βλακεία;

Αν είναι ειδικά κάτω απο 7" (με το νέο ratio)... κλάφτα Χαραλαμπε

γτ είχε το mi 8 κεραμική? είχε θύρα? το mix 2s είχε κεραμικό γτ δν είχε συρόμενη και το γυαλί βοηθάει σε πάρα πολλούς λόγους για αυτό δν μπορούσαν να βάλουν κεραμικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, UnboxerGR είπε

ΠΟυ να σε έλεγα κορίτσι  τι θα έλεγες; Σε πρόσβαλε το αγόρι;;

Πληροφορίες δεν εχουν βγει και εφόσον έκανες τη καλύτερη έρευνα που μπορούσες τότε είδες ότι δεν υπάρχει απάντηση, τότε τι ρωτάς; Που να γνωρίζουμε αφού εσύ ο ίδιος έκανες την καλυτερη έρευνα που μπορουσες και δεν βρήκες τίποτα; Κι εφόσον έκανες έρευνα θα διάβασες ότι το κινητό θα αποκαλυφθεί στις 25 Οκτώβρη, οποτε γιατί δεν κάνεις υπομονή να μάθεις σε 5 μερες; 

Ξέρω είναι φόρουμ και θες να ρωτάς, αλλά είναι και κουραστικό να γίνονται χιλιάδες ερωτήσεις χωρίς λόγο. Πρώτα πρέπει να γίνεται αναζήτηση.

Έχεις θέματα μικρέ.

Επεξ/σία από venom7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια οπως μεγαλωνουν ετσι η οθονες των κινητων πρεπει να αρχισουν να σκεφτονται σοβαρα η κατασκευαστες να βαλουν μια θυρα εισοδου σηματος εικονας να τα χρησιμοποιούμε σαν δευτερο μονιτορ 😜

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...