Προς το περιεχόμενο

Διέρρευσαν φωτογραφίες του επερχόμενου Xiaomi Mi Mix 3


timk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 80
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, charalampos21 είπε

Ίσως το επόμενο μου τηλέφωνο. Πολύ κομψό και θεωρώ με καλά τεχνικά χαρακτηριστικά. 

Εγω δεν ειδα καπου να γραφει επεξεργαστη μνημη μεγεθος οθονης τα τεχνικα χαρακτηριστικα που τα ειδες;

28 λεπτά πριν, kaliakman είπε

Εμένα άλλη είναι η απορία μου. Θήκη? 

 

Πουγκι :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολλά αρνητικά βλέπω..
που είναι η κεραμική πλάτη? Απο δήμαρχος κλητήρας;; Γιατί τέτοιος υποβιβασμός;
Που είναι η θύρα ακουστικών;; 
Γιατί δεν κράτησαν την κάμερα στο κάτω μέρος της συσκευής όπως τα προηγούμενα και έκαναν αυτή την βλακεία;

Αν είναι ειδικά κάτω απο 7" (με το νέο ratio)... κλάφτα Χαραλαμπε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, panagi0tisgr είπε

όλα τα κινητα ειναι στα επιτρεπομενα ορια αλλα αυτο δεν σημαινει οτι πρεπει να ειναι στο όριο πάνω!

Αφού δεν έχεις ιδέα γιατί σχολιάζεις; Είμαι σίγουρος πως το sar απλά το σχολιάζεις γιατί απλά το έχει αναφέρει κάποιος Έλληνας και σου έχει κολλήσει... 100% τι είναι το sar δεν νομίζω να γνωρίζεις... Απλά το αναφέρουν κάποιοι, όπως αναφέρουν 24mpx και λένε α καλύτερη κάμερα από αυτήν με τα 8mpx... Σας πειράζουν πράγματα που δεν θα έπρεπε. Από τη στιγμή που το κινητό παίρνει έγκριση ποιο είναι το πρόβλημα; Και πως σχολιάζεις για υψηλό sar σε συσκευή που ακόμα δεν έχει κυκλοφορήσει; Την έχετε χάσει πολλοί τη μπάλα με τη τεχνολογία γιατί πολλοί απλά θέλετε να το παίζετε ότι τα ξέρετε όλα, γίνεστε κριτές τεχνολογίας από το πουθενά. 

Άλλοι λένε για τον μηχανισμό. Ρε φίλε δεν είναι κάλυτερα ο χειροκίνητος να τον ανοίγεις οπότε γουστάρεις εσύ; Τι θες να πατάς καταλάθος τη κάμερα και να χρησιμοποιείται ο μηχανισμός μόνος του και να γίνεται φθορά χωρίς λόγο;

 

Έχει ξεφύγει ο Έλληνας που σε τεχνολογικά θεμστα είναι 10 χρόνια πισω από άλλες χώρες και το μόνο που τον νοιάζει και μπορεί να ασχοληθεί, να πει μια γνώμη και λανθασμενη είναι τα κινητά.

 

1 ώρα πριν, venom7 είπε

OIS έχει?

Ρε αγόρι 25 Οκτώβρη γίνεται η παρουσίαση. Περίμενε και ρώτα μετά. 

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, LLLEFTERIS είπε

Εγω δεν ειδα καπου να γραφει επεξεργαστη μνημη μεγεθος οθονης τα τεχνικα χαρακτηριστικα που τα ειδες;

 

Πουγκι :lol:

24 mp μπροστινη διπλή κάμερα, υποστηρίζει 5g οπότε ίσως να έχει τον 855 και έχει και 10Gb ram , φαντάζομαι κ τα υπόλοιπα θα είναι κορυφαία.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, chrisxpap είπε

24 mp μπροστινη διπλή κάμερα, υποστηρίζει 5g οπότε ίσως να έχει τον 855 και έχει και 10Gb ram , φαντάζομαι κ τα υπόλοιπα θα είναι κορυφαία.

6.4 AMOLED,128Gb-256Gb rom,10Gb ram,ois,855 snapdragon,5G lte

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κινητάραααααα το μόνο που με προβληματίζει και μένα είναι τι είδους θήκες θα ταιριάζουν σε αυτού του είδους τον σχεδιασμό 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, NorgeMan said:

πολλά αρνητικά βλέπω..
που είναι η κεραμική πλάτη? Απο δήμαρχος κλητήρας;; Γιατί τέτοιος υποβιβασμός;
Που είναι η θύρα ακουστικών;; 
Γιατί δεν κράτησαν την κάμερα στο κάτω μέρος της συσκευής όπως τα προηγούμενα και έκαναν αυτή την βλακεία;

Αν είναι ειδικά κάτω απο 7" (με το νέο ratio)... κλάφτα Χαραλαμπε

επειδη εχω mi mix 2 να σου πω οτι η κεραμικη πλατη ειναι μια βλακεια γιατι δεν προκειται να την δεις ποτε.Μια που το πιασες γυμνο μια που γεμισε αποτυπωματα.Κατευθειαν σε θηκη μπηκε.

Επισης γλυστραει σα χελι χωρις θηκη,ειναι πολυ στρογγυλεμενο.Εδω γλυστραει και με τη θηκη που εχει στη συσκευασια..

Για μενα αν και κατοχος,ειναι gimmick.Oπως και οι γυαλινες πλατες βεβαια.

30 minutes ago, JDredd said:

6.4 AMOLED,128Gb-256Gb rom,10Gb ram,ois,855 snapdragon,5G lte

οποτε σε μια βδομαδα που θα βγει θα ειναι το πιο τουμπανο που κυκλοφορει απο πλευρας specs

8 minutes ago, a_a_a said:

Κινητάραααααα το μόνο που με προβληματίζει και μένα είναι τι είδους θήκες θα ταιριάζουν σε αυτού του είδους τον σχεδιασμό 

προφανως ανοιχτες πανω κατω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, LLLEFTERIS είπε

Εγω δεν ειδα καπου να γραφει επεξεργαστη μνημη μεγεθος οθονης τα τεχνικα χαρακτηριστικα που τα ειδες;

Πουγκι :lol:

Φαντάζομαι ότι θα έχει καλά.. θά με καλύπτουν δηλαδή προσωπικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θέλω να δω πανω κατω το γουστο στους περισσότερους προτιμάτε μοτερ και καμερες που ανεβοκατεβαίνουν και δεν ειναι αδιάβροχα η θέλετε ενα μικρο μπεζελ στυλ samsung s9 αδιαβροχο χωρις κινουμενα μέρη ?

Επεξ/σία από Agony
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 minutes ago, Agony said:

Θέλω να δω πανω κατω το γουστο στους περισσότερους προτιμάτε μοτερ και καμερες που ανεβοκατεβαίνουν και δεν ειναι αδιάβροχα η θέλετε ενα μικρο μπεζελ στυλ samsung s9 αδιαβροχο χωρις κινουμενα μέρη ?

το δευτερο εννοειται,αλλα οχι τοσο σοκοφρετα οπως τα galaxy S.Και χωρις μπεζελ εννοειται.Οπως το mi mix 2 σε σχημα πχ

Επεξ/σία από azuli
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...