Προς το περιεχόμενο

Smartwatches Wearables


Kamikazi9

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα σε όλους θα ήθελα την βοήθεια σας για την αγορά ενός Smartwatch. Η προπόνηση που κάνω είναι εναλλασσόμενη διαλειμματική προπόνηση, βάρη και τρέξιμο. θα ήθελα ενα αξιόλογο ρολογάκι το οποίο δεν εχω την απαίτηση να μου κάνει ακριβείς μετρήσεις ( ενα +-5 είναι φυσιολογικό). φαντάζομαι τα περισσότερα έχουν παλμογράφο και να κάνει στο περίπου υπολογισμό κατανάλωσης θερμιδών, χρονογράφο, θα ήθελα όμως να μπορεί να καταλάβει τις επιτόπιες κινήσεις (πχ ψηλά γόνατα ή ψαλίδια burpees, squat κτλπ) να κάνει μια καταγραφή ύπνου ( αν τυχόν ξυπνήσω να το δείχνει ή αν έχω ήρεμο ύπνο κτλπ). θα ήθελα επίσης να είναι αδιάβροχο και να κάνει ουστιάστικά μια παρακολούθηση των καθημερινών μου δραστηριοτήτων. Τα χρήματα που μπορώ να διαθέσω είναι μέχρι περίπου 250 ευρώ,

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας και οποιαδήποτε πληροφορία θα με βοηθούσε καλή συνέχεια σε όλους.

Επεξ/σία από Kamikazi9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 25/10/2018 at 17:50, Kamikazi9 said:

Καλησπέρα σε όλους θα ήθελα την βοήθεια σας για την αγορά ενός Smartwatch. Η προπόνηση που κάνω είναι εναλλασσόμενη διαλειμματική προπόνηση, βάρη και τρέξιμο. θα ήθελα ενα αξιόλογο ρολογάκι το οποίο δεν εχω την απαίτηση να μου κάνει ακριβείς μετρήσεις ( ενα +-5 είναι φυσιολογικό). φαντάζομαι τα περισσότερα έχουν παλμογράφο και να κάνει στο περίπου υπολογισμό κατανάλωσης θερμιδών, χρονογράφο, θα ήθελα όμως να μπορεί να καταλάβει τις επιτόπιες κινήσεις (πχ ψηλά γόνατα ή ψαλίδια burpees, squat κτλπ) να κάνει μια καταγραφή ύπνου ( αν τυχόν ξυπνήσω να το δείχνει ή αν έχω ήρεμο ύπνο κτλπ). θα ήθελα επίσης να είναι αδιάβροχο και να κάνει ουστιάστικά μια παρακολούθηση των καθημερινών μου δραστηριοτήτων. Τα χρήματα που μπορώ να διαθέσω είναι μέχρι περίπου 250 ευρώ,

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας και οποιαδήποτε πληροφορία θα με βοηθούσε καλή συνέχεια σε όλους.

Μην περιμένεις από κάτι που θα είναι στο χέρι να μετρήσει τα ψαλίδια στα πόδια σου. Για όλα τα άλλα ένα απλό smartwatch τα κάνει σχεδόν με ακρίβεια. Για μένα αν θες αξιοπιστία κοίταξε προς Garmin και διάλεξε κάτι στα λεφτά σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εαν θελεις μπορεις να δοκιμασεις για ελαχιστα χρηματα το No.1 F18 (απο Banggood πιο ακριβο αλλα πιο σιγουρη αγορα No.1 F18)

Η΄ και καποια απο τα υπολοιπα μοντελα της No.1 οπως F13, F7, F6, F3

Ειναι πολυ αξιολογα και σαφεστατα value for money για την τιμη τους.

 

Επεξ/σία από SeNNinhA
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...