Προς το περιεχόμενο

Με 8πύρηνη CPU, Face ID και USB-C, το νέο iPad Pro «είναι πιο γρήγορο από το 92% όλων των φορητών υπολογιστών»


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 minutes ago, DrFreeman said:

Σωστό, ωστόσο μπορείς να διατηρείσαι στην αιχμή κατά διαστήματα (και για συγκεκριμένα διαστήματα) με αγορά του τελευταίου μοντέλου ή εναλλακτικά να αγοράζεις πάντα 1-2 μοντέλα πίσω, μεταχειρισμένα ή μη για οικονομικούς λόγους (vfm). Εγώ μέχρι πρότινος έκανα το πρώτο.

Δεν με ενοχλει τοσο το vfm , θα μπορουσα πολυ ευκολα να εχω το τελευταιο apple μοντελο σε pc+laptop+phone+tablet, απλα, ειμαι ο τυπος που βαριεται τη διαδικασια ειδικα αν με το προηγουμενο κανω τη δουλεια μου. Συνεχως παρακολουθω τα νεα μοντελα και συνηθως περιμενω το επομενο που θα φερει καποιες ουσιαστικες αλλαγες περαν της υπολογιστικης ισχυος. Τοσο το ipad air 1 (που ηταν η τελευταια μου αλλαγη), οσο και το φετινο pro, φερουν αυτα τα χαρακτηριστικα γιαυτο και με δελεασαν. Ενδιαμεσα ειχα ψηθει και για το προηγουμενο pro 1 γιατι κι αυτο ηταν σπουδαιο αλλα στην πορεια το αφησα.

Επεξ/σία από YourTrueLegend
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 minutes ago, YourTrueLegend said:

Δεν με ενοχλει τοσο το vfm , θα μπορουσα πολυ ευκολα να εχω το τελευταιο apple μοντελο σε pc+laptop+phone+tablet, απλα, ειμαι ο τυπος που βαριεται τη διαδικασια ειδικα αν με το προηγουμενο κανω τη δουλεια μου. Συνεχως παρακολουθω τα νεα μοντελα και συνηθως περιμενω το επομενο που θα φερει καποιες ουσιαστικες αλλαγες περαν της υπολογιστικης ισχυος. Τοσο το ipad air 1 (που ηταν η τελευταια μου αλλαγη), οσο και το φετινο pro, φερουν αυτα τα χαρακτηριστικα γιαυτο και με δελεασαν. Ενδιαμεσα ειχα ψηθει και για το προηγουμενο pro 1 γιατι κι αυτο ηταν σπουδαιο αλλα στην πορεια το αφησα. 

Aν η τιμή δεν αποτελεί πρόσκομμα, τότε η επιλογή είναι καθαρά η προσωπική προτίμηση για όλες τις αγορές που αναφέρεις και θα συμφωνήσω. Εγώ από την άλλη, για διάφορους λόγους πρέπει να κάνω αγορές που έχουν και στοιχείο vfm (αν και γενικά μου αρέσουν οι premium συσκευές), προσέχοντας κάθε ευρώ και αποφεύγοντας ότι κατά το δικό μου budget ξεφεύγει (όπως το νέο iPad Pro 11).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Super Moderators
10 hours ago, overpower said:

Ναι τι; Προσπαθεί ο χλαπατσας να δημιουργήσει πάλι φανταστικό πρόβλημα; Την ίδια συμπεριφορά είχε και το προηγούμενο iPad Pro. 

It is a little disconcerting, but there’s probably no room for a renewed round of BendGate here; testing of older iPad Pro generations has also shown similar weakness. This bend test of the 2017 10.5-inch iPad Pro is very similar to the new iPad Pro.”

Πως θα το ονομάσουν αυτό; «fat ass gate»?

Από την άλλη 1.2m views μέχρι τώρα, τα έβγαλε τα λεφτά του πάλι. 

😛 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλοριζικο και εγω πριν δυο εβδομαδες παρελαβα το 12.9/256αρι . Και εγω σε ασημι και εννοειται τοσο στραβο που προχθες που φυσαγε πηρε λιγο σασι! 
 

Επεξ/σία από d4ydr33m3r
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
17 hours ago, Fotis13 said:

Μολις ηρθε μετα απο  αναμονη τοσο καιρο ,θεοστραβο οπως ολα εννοειται!

50539863_231116097812585_881788650231169024_n.jpg

49896266_581241202345422_153075005251387392_n.jpg

49829586_2054341627961676_6826958612728905728_n.jpg

 

10 hours ago, d4ydr33m3r said:

Καλοριζικο και εγω πριν δυο εβδομαδες παρελαβα το 12.9/256αρι . Και εγω σε ασημι και εννοειται τοσο στραβο που προχθες που φυσαγε πηρε λιγο σασι! 
 

Σατανάδες! 😛 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 16/1/2019 στις 11:35 ΜΜ, d4ydr33m3r είπε

Καλοριζικο και εγω πριν δυο εβδομαδες παρελαβα το 12.9/256αρι . Και εγω σε ασημι και εννοειται τοσο στραβο που προχθες που φυσαγε πηρε λιγο σασι! 
 

space grey  ειναι το δικο μου απλα χτυπαει ακριβως απο πανω εντονο  φως και για αυτο δειχνει πιο  ανοιχτο το χρωμα .

Επεξ/σία από Fotis13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...