Προς το περιεχόμενο

Samsung QE55Q6FN ΚOTSOVOLOS 965€


Anthony3091

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Οριακα το 10% απο την επομενη τιμη. Αν δεις το διαγραμμα τιμης, ειναι σαν μια σκαλιτσα που κατεβαινει. Οποτε σιγουρα αξιζει να περιμενεις.

 

https://www.skroutz.gr/s/15763533/Samsung-QE55Q6FN.html?keyphrase=QE55Q6FN

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ερώτημα που θέτεις και γενικότερα τίθεται κανείς δεν μπορεί να το γνωρίζει.

Προσωπικά επιλέγω BF αν και πέρισυ δεν θυμάμαι κάτι πολύ καλό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Anthony3091 είπε

σιγουρα δεν περιμενω μια σιγουρη απαντηση...για πιθανοτητες μιλαμε καθως περσι δεν παρακολουθησα την BF

εγω θα εκφερω την προσωπικη μου αποψη: υπαρχει πιθανοτητα την συγκεκριμενη να μην υπαρχει σε προσφορα την bf. επειδη το public εχει την ιδια τιμη με τον κωτσοβολο, αλλα δινει δωρο την 5ετη εγγυηση, προτιμησε να την παρεις απο εκει, γιατι σαν παθων με 3 προβληματικα panel της samsung, θα το φωναζω,  οτι χωρις την 5ετη εγγυηση ειναι σαν να παιζετε με την τυχη σας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, manoskost είπε

εγω θα εκφερω την προσωπικη μου αποψη: υπαρχει πιθανοτητα την συγκεκριμενη να μην υπαρχει σε προσφορα την bf. επειδη το public εχει την ιδια τιμη με τον κωτσοβολο, αλλα δινει δωρο την 5ετη εγγυηση, προτιμησε να την παρεις απο εκει, γιατι σαν παθων με 3 προβληματικα panel της samsung, θα το φωναζω,  οτι χωρις την 5ετη εγγυηση ειναι σαν να παιζετε με την τυχη σας.

σε ευχαριστω για την  απαντηση, με βολευει το πλανο δοσεων στον κωτσοβολο! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Anthony3091 είπε

σε ευχαριστω για την  απαντηση, με βολευει το πλανο δοσεων στον κωτσοβολο! 

γνωμη μου, γιατι δεν θελω να τραβας τα μαλλια σου οπως πολλοι με την samsung, πηγαινε στο κωτσοβολο και πες τους οτι το public δινει δωρο και την 5ετη εγγυηση και παζαρεψε την. αν παθεις καμμια στραβη δυσκολα θα ξεμπερδεψεις με την samsung, οποτε προφυλαξου καλυτερα οσο μπορεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, manoskost είπε

γνωμη μου, γιατι δεν θελω να τραβας τα μαλλια σου οπως πολλοι με την samsung, πηγαινε στο κωτσοβολο και πες τους οτι το public δινει δωρο και την 5ετη εγγυηση και παζαρεψε την. αν παθεις καμμια στραβη δυσκολα θα ξεμπερδεψεις με την samsung, οποτε προφυλαξου καλυτερα οσο μπορεις.

δεν εχεις αδικο, αυτο θα κανω! δεν ειναι τηλεοραση για μονο 2 χρονια αυτη...παει για τουλαχιστον 5 χρονια

Επεξ/σία από Anthony3091
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Anthony3091 είπε

δεν εχεις αδικιο, αυτο θα κανω! δεν ειναι τηλεοραση για μονο 2 χρονια αυτη...παει για τουλαχιστον 5 χρονια

θα σου πω κατι φιλε μου: μεσα σε 16 μηνες ειχα, μια αλλαγη τηλεορασης, και μια αλλαγη οθονης η οποια ειχε παλι προβλημα και μια καταγγελια στον συνηγορο του καταναλωτη. ενα μηνα μπαινοβγαινε στα service, ενα μηνα δεν ειχα τηλεοραση, και στο τελος μου εδωσαν πιστωτικο. αν ειχα παρει την 5ετη εγγυηση, τουλαχιστον τον ενα μηνα αυτον, θα ειχα τηλεοραση απο το καταστημα αγορας μεχρι να τελειωσει η υποθεση μου απο το service. πολλοι λενε, σιγα μην δωσω λεφτα παραπανω για τα επιπλεον 3 χρονια, δεν ειναι ομως ετσι, οι στραβες τυχαινουν πολυ ευκολα στην samsung, και αν εχεις καποια αμφιβολια γυρνα τα διαφορα forum και βιαβαζε, οπως εκανα και εγω, και δεν θα πιστευεις στα ματια σου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

1 λεπτό πριν, manoskost είπε

θα σου πω κατι φιλε μου: μεσα σε 16 μηνες ειχα, μια αλλαγη τηλεορασης, και μια αλλαγη οθονης η οποια ειχε παλι προβλημα και μια καταγγελια στον συνηγορο του καταναλωτη. ενα μηνα μπαινοβγαινε στα service, ενα μηνα δεν ειχα τηλεοραση, και στο τελος μου εδωσαν πιστωτικο. αν ειχα παρει την 5ετη εγγυηση, τουλαχιστον τον ενα μηνα αυτον, θα ειχα τηλεοραση απο το καταστημα αγορας μεχρι να τελειωσει η υποθεση μου απο το service. πολλοι λενε, σιγα μην δωσω λεφτα παραπανω για τα επιπλεον 3 χρονια, δεν ειναι ομως ετσι, οι στραβες τυχαινουν πολυ ευκολα στην samsung, και αν εχεις καποια αμφιβολια γυρνα τα διαφορα forum και βιαβαζε, οπως εκανα και εγω, και δεν θα πιστευεις στα ματια σου.

δεν εχω καμια αμφιβολια γιαυτα που λες, σε πιστευω. Θα το παλεψω για επεκταση εγγυησης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, Anthony3091 είπε

δεν εχω καμια αμφιβολια γιαυτα που λες, σε πιστευω. Θα το παλεψω για επεκταση εγγυησης

στο λεω, γιατι ο κωτσοβολος, οταν του δειξεις κατι αλλο, στο κανει. ( εμενα σε αγορα πλυντηριου τον ιανουαριο μου εκοψε 150 ευρω γιατι του εδειξα καποιο μαγαζι στο skroutz στην περιοχη μου).

Επεξ/σία από manoskost
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, manoskost είπε

στο λεω, γιατι ο κωτσοβολος, οταν του δειξεις κατι αλλο, στο κανει.

ναι ε? εντυπωση μου κανει αλλα για να το λες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...