Προς το περιεχόμενο

Κουπόνι 5$ για Ebay(ΧΩΡΙΣ minimum). Συγκεκριμένα προιόντα. [ΜΗ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ/ΠΑΡΑΛΑΒΕΣ]


kkailas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Arkin είπε

Μεχρι 2 παραγγελιες δεχετε απο τον ιδιο λογαριασμο. Αρκετα καλο αυτο που εκαναν. Ειτε δοκιμασετε με αλλο ονομα η αλλη ip δεν το δεχετε. Εχει αρκετα καλα πραγματακια τσιμπησα το ηχειακι και το ασυρματο ποντικι. 

https://imgur.com/a/4hy6I3u το ράδιο μόνο του, φορτιστής και καλώδιο μαζί και πλήρωσα 1 ευρώ και το πορτοφόλι μόνο του. Δεν ξέρω γιατί μου τις δέχτηκε και τις τρεις, θα δοκιμάσω εάν δέχεται και τέταρτη παραγγελία αν και δεν νομίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 475
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, axouu είπε

https://imgur.com/a/4hy6I3u το ράδιο μόνο του, φορτιστής και καλώδιο μαζί και πλήρωσα 1 ευρώ και το πορτοφόλι μόνο του. Δεν ξέρω γιατί μου τις δέχτηκε και τις τρεις, θα δοκιμάσω εάν δέχεται και τέταρτη παραγγελία αν και δεν νομίζω.

Ισως το παει στα 10 δολλαρια maximum ανα χρηστη. Δηλαδη αν τα προσθεσεις ολα μαζι ποσο βγαινουν? Εγω εφτασα τα 9.50 δολλαρια οποτε ισως για αυτο δεν επιτρεπει αλλο. Χαιρομαι παντως που το εφτιαξαν ετσι αυτη τη φορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Thanks ρε TS @kkailas

Αλήθεια ρε θυρία που τα βρίσκεται;;; Πάντα το είχα απορία.

Πήρα και εγώ τον αρουραίο και το ραδιόφωνο τηλεόραση με βιασύνη. Κάτσε να μπω να δω τωρα με την ησυχία μου την ψώνισα... 😂😂😂 3η φορά ούτε εμένα τον πήρε «You already applied this code to an order.» Και τις δυο φορές πλήρωσα με PP και τις δύο φορές 0,00€ χρέωσε... (η διαδικασία έγινε από κινητό με wifi σπιτιού και τις 2 φορές)

Επεξ/σία από koooleeek
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Arkin είπε

Ισως το παει στα 10 δολλαρια maximum ανα χρηστη. Δηλαδη αν τα προσθεσεις ολα μαζι ποσο βγαινουν? Εγω εφτασα τα 9.50 δολλαρια οποτε ισως για αυτο δεν επιτρεπει αλλο. Χαιρομαι παντως που το εφτιαξαν ετσι αυτη τη φορα.

τα συγκεκριμένα που πήρα εγώ βγαίνουν πάνω από 10 δολλάρια, όποιος έχει κάνει δύο παραγγελίες χωρίς να πληρώσει κάτι με το κουπόνι ας δοκιμάσει να αγοράσει κάτι ξανά με το κουπόνι αλλά μεγαλύτερης αξίας από 5 δολλάρια ώστε να πληρώσει κάτι μέσω του paypal του και ίσως του αφήσει να κάνει και τρίτη παραγγελία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, iliasmach είπε

Μόλις παράγγειλα το usb  32 gb με τον batman :P 😂 το κουπόνι το δέχτηκε κανονικά .

εσυ σε λιγο θα μας πεις οτι πληρωσες κιολας τυπε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, axouu είπε

τα συγκεκριμένα που πήρα εγώ βγαίνουν πάνω από 10 δολλάρια, όποιος έχει κάνει δύο παραγγελίες χωρίς να πληρώσει κάτι με το κουπόνι ας δοκιμάσει να αγοράσει κάτι ξανά με το κουπόνι αλλά μεγαλύτερης αξίας από 5 δολλάρια ώστε να πληρώσει κάτι μέσω του paypal του και ίσως του αφήσει να κάνει και τρίτη παραγγελία.

Οχι δεν το περναει εβαλα μια στα 6.19 και λεει οτι εχει ξανα μπει. Τωρα τι ακριβως εχουν κανει δεν γνωριζω γιατι ip σιγουρα δεν ειναι απο κινητο με δεδομενα δοκιμασα μια φορα και δεν. Ισως βλεπουν το paypal? Δεν ξερω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Arkin είπε

Μεχρι 2 παραγγελιες δεχετε απο τον ιδιο λογαριασμο. Αρκετα καλο αυτο που εκαναν. Ειτε δοκιμασετε με αλλο ονομα η αλλη ip δεν το δεχετε. Εχει αρκετα καλα πραγματακια τσιμπησα το ηχειακι και το ασυρματο ποντικι. 

Ασυρματο ποντίκι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...