Προς το περιεχόμενο

Gladiator 2


firepc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δια χειρος Ridley Scott

H πλοκή του Gladiator 2 θα ακολουθεί τον γιο της Lucilla, Lucius, ο οποίος ήταν ανηψιός του Commodus (Joaquin Phoenix) και δεν αποτελεί έκπληξη πως λόγω του πως κλείνει η ταινία, ο Rusell Crowe δεν θα επιστρέψει.

 

Αρε χρονε αλητη 2000 - 2018

Image result for russell crowe gladiator then now

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους . Μικρό καλάθι βέβαια γιατί οι συγκρίσεις με το 1ο θα είναι αναπόφευκτες αλλά καιρός ήταν να βγει κάτι διαφορετικό από τα συνηθισμένα .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, totalius είπε

Επιτέλους . Μικρό καλάθι βέβαια γιατί οι συγκρίσεις με το 1ο θα είναι αναπόφευκτες αλλά καιρός ήταν να βγει κάτι διαφορετικό από τα συνηθισμένα .

Απ τη μια ειναι καλο και ελπιδοφορο αυτο που λες, αλλα απ την αλλη φοβαμαι οτι πανε να χαλασουν μια απ τις αγαπημενες μου ταινιες of all time

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σίγουρα είναι ο Rusell Crowe στη δεύτερη φωτογραφία;

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά θα είναι μία ακόμη αρπαχτή (όσα κόψουμε) πατώντας στο τίτλο  της παλιάς πετυχημένης συνταγής δηλαδή μία μπαρούφα.

Το πιο πιθανό θα βάλουν περισσότερη αρένα περισσότερο και πιο κόκκινο αίμα ,περισσότερα κομμένα κεφάλια, και μάλλον περισσότερους βιασμούς μονομάχων από μεγαλοκυρίες της τότε ρωμαικής αυτοκρατορίας (λες και των μονομάχων δεν τους άρεσε)  γιατί πως να το κάνουμε αυτά πουλάνε.:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Arkin είπε

Καιρος να δουμε το πρωτο τη remastered εκδοση. Ναι δεν το εχω δει ποτε. 

Ερώτηση από περιέργεια κ αν θες μου λες ποσο ετών είσαι ; 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/11/2018 στις 4:05 ΜΜ, firepc είπε

δια χειρος Ridley Scott

H πλοκή του Gladiator 2 θα ακολουθεί τον γιο της Lucilla, Lucius, ο οποίος ήταν ανηψιός του Commodus (Joaquin Phoenix) και δεν αποτελεί έκπληξη πως λόγω του πως κλείνει η ταινία, ο Rusell Crowe δεν θα επιστρέψει.

Αρε χρονε αλητη 2000 - 2018

Image result for russell crowe gladiator then now

 

Προφανως και δεν θα επιστρεψει ο Ρασελ , αφου οπως φαινεται ετοιμαζει νεα ταινια οπου υποδυεται τον Αγιο-Βασιλη 😆

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρω οτι στους περισσότερους αρέσει το gladiator αλλά ποτέ δεν μου άρεσε εμένα προσωπικά (παρόλο που γενικά μου αρέσουν πολύ οι ταινίες επικού θέματος, ηρωισμού κ.λ.π. κ.λ.π.).

Βέβαια ποτέ δεν μου άρεσε και ο Crowe.

  • Like 2
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλεος με τα remake και ειδικά ταινιών όπως αυτή. Ξεμένει από ιδέες το Hollywood. Άντε,  να δούμε και 'Passion Of The Christ 2' ,  'Titanic  2' και δεν ξέρω και γω τι. Λολ. Πολύ σπάνια ένα remake να σταθεί αντάξιο. Πόσο μάλλον όταν δεν βάζουν τους αρχικούς ηθοποιούς. Αν και εδώ που τα λέμε, ο Crowe περισσότερο με λιοντάρι μοιάζει τώρα παρά με gladiator.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...