Προς το περιεχόμενο
stathisgs800

Garmin vivoactive 3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα είμαι σε διαδικασία αγοράς smartwatch και έπεσε το μάτι μου στο ρολόι του τίτλου.  Έχοντας διαβάσει πολλά δε μπορώ να καταλήξω, να σημειώσω ότι από το ρολόι χρειάζομαι να βλέπω τα notification s να μπορώ να απαντάω μονολεκτικά σε κάποιο μήνυμα θα ήταν χρήσιμο αν και δε με καίει, ωραία εμφάνιση και κατασκευή, να έχει καλή μπαταρία να μη χρειάζεται φόρτιση παρά μέρα να κρατάει με απλή χρήση smartwatch κάπου στις 4 μερες και να μπορεί να κάνει βασικές μετρήσεις σε περίπτωση που χρησιμοποιείται σε τρέξιμο ή προπόνηση σε γυμναατηριο αξίζει το συγκεκριμένο (γνώμες από κατόχους) ή έχετε να προτείνεται κάποια εναλλακτική. Ευχαριστώ πολύ!

Κοινοποιήστε αυτήν την ανάρτηση

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω ,για τις ανάγκες μου είναι εξαιρετικο εσένα όμως δε νομίζω να σου κάνει γιατί δε μπορείς να απαντήσεις σε μηνύματα

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Καλησπέρα.

Μόλις χτες έγινα κάτοχος του συγκεκριμένου.

Δεν έχω ξαναχρησιμοποιήσει smartwatch/sportwatch,.

Σε διάφορες οδηγίες είδα ότι το πρώτο πράγμα που πρέπει να κάνεις μόλις ανοίξεις τη συσκευασία είναι να το φορτίσεις.

Ισχύει ή όπως τα κινητά, το ανοίγεις, τελειώνεις τη μπαταρία και αμέσως μετά κάνεις την πρώτη φόρτιση?

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...

Χρήσιμες πληροφορίες

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.