Προς το περιεχόμενο

Elite Netflix


lak10

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λεω να δεις τιποτα αλλο, εκτος..

  • Αν εισαι 17 χρονων
  • Αν πιστευεις οτι το κασα ντε παπελ ηταν καλη σειρα
  • Αν εχεις δει ολες τις σειρες που εχουν κυκλοφορησει στον γαλαξια

Φιλικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, james9tito είπε

Λεω να δεις τιποτα αλλο, εκτος..

  • Αν εισαι 17 χρονων
  • Αν πιστευεις οτι το κασα ντε παπελ ηταν καλη σειρα
  • Αν εχεις δει ολες τις σειρες που εχουν κυκλοφορησει στον γαλαξια

Φιλικα

Σε Δυο  μερες 28 μου αρεσε το casa de papel τελειωσα το elite και δεν μου αρεσε καθολου καταπιανεται με πολλα κοινωνικα θεματα αλλα κατανταει απλα να ειναι ενας αχταρμας χωρις συνοχη αδυναμο σεναριο με πολλα κλισε  σαν να βλεπω ανυποτακτες καρδιες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η σειρα ειναι νεανικη εντελως και μοιαζει το στυλ της οπως ειπε και ο lak10 με ανυποτακτες καρδιες. Τα περισσοτερα θεματα που υπαρχουν στην σειρα ειναι τα κυρια προβληματα της νεολαιας. Εμενα μου αρεσε και μπορω να πω την τελειωσα σε μια μερα,οπως περιπου σε αυτο το διαστημα τελειωσα το la casa. Ειναι αναλογα τα γουστα σειρων που εχει ο καθενας. Και απο οσο εχει ανακοινωσει το νετφλιξ,θα παει και για 2η σεζον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερει κανεις τα εξωτερικα πλανα του σχολειου απο που ειναι και τι κτηριο ειναι αυτο μαγευτηκα απο την τοποθεσια. Αυτς οι λατινες τι μωρα ειναι επαθα πλακα

1 ώρα πριν, gioiliop7 είπε

Η σειρα ειναι νεανικη εντελως και μοιαζει το στυλ της οπως ειπε και ο lak10 με ανυποτακτες καρδιες. Τα περισσοτερα θεματα που υπαρχουν στην σειρα ειναι τα κυρια προβληματα της νεολαιας. Εμενα μου αρεσε και μπορω να πω την τελειωσα σε μια μερα,οπως περιπου σε αυτο το διαστημα τελειωσα το la casa. Ειναι αναλογα τα γουστα σειρων που εχει ο καθενας. Και απο οσο εχει ανακοινωσει το νετφλιξ,θα παει και για 2η σεζον.

εχω την αισθηση οτι μπουρδουκλωθηκε λιγο το πραγμα επειδη τα επασε ολα μαζι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, lak10 είπε

ξερει κανεις τα εξωτερικα πλανα του σχολειου απο που ειναι και τι κτηριο ειναι αυτο μαγευτηκα απο την τοποθεσια. Αυτς οι λατινες τι μωρα ειναι επαθα πλακα

εχω την αισθηση οτι μπουρδουκλωθηκε λιγο το πραγμα επειδη τα επασε ολα μαζι

τι εννοεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, lak10 είπε

Από ποιο μέρος είναι τα εξωτερικά πλάνα

https://www.express.co.uk/showbiz/tv-radio/1025832/Elite-Netflix-location-Spanish-series-Madrid-setting-new-show-filming

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Μολις την τελείωσα μετρια σειρα σκεφτηκα αυτο ποτ γραψανε και αλλοι αχταρμας...ενα θετικο του ειναι οτι ειναι ρεαλιστικο και περναει τον τροπο σκεψεις των πλουσιων....δυσκολα θα δω την 2η σεζον εκτος αν ακουσω καποια πολυ θετικα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...