Προς το περιεχόμενο

Η Apple αναγνωρίζει προβλήματα με την αφή στο iPhone X και την απώλεια δεδομένων στο MacBook Pro 13


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Arkin είπε

Πως να αισθάνονται άραγε οι χρήστες που έδωσαν 3 μισθούς και χάνουν τα δεδομένα τους και έχουν ένα σωρό προβλήματα? Ποιότητα από τα lidl στην κυριολεξία. 

ΚΑΛΑ ΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΠΩΣ ΤΑ ΧΑΝΟΥΝ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 133
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Ολα δικαιολογούνται, αστοχίες συμβαίνουν παντού. Οταν όμως οι αστοχίες συμβαίνουν κατα ριπάς κατι λείπει και μαλλον αυτο ειναι το QC εις βάρος των καταναλωτων. Αφου ουτε bleeding edge τεχνολογια χρησιμοποιούν και πατανε πάνω σε κλασσικές δοκιμασμένες λύσεις διετίας, ουτε  τιμες μειώνουν αφου η ιδια τεχνολογία ειναι πιο προσιτή αρα φθηνότερη, δεν υπάρχει δικαιολογια ουτε για την αστοχία, ουτε για το Price tag. Εκτός και αν ερθει με lifetime εγγύηση καλής λειτουργίας, εκει ναι θα αγόραζαν όλοι οι μη σιδεροφάγοι για το σαππόρτ.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Dinos_12345 είπε

Αν σου κλατάρει ο ssd, μάντεψε τι γίνετε.

ΓΙΑ ΤΑ iPhone ΕΛΕΓΑ 

ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΑ mac ΟΤΙ ΚΑΝΩ ΑΠΟ ΦΩΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΚΑΙ office ΠΑΝΕ ΣΤΟ cloud

  • Confused 2
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Miaou7 είπε

Αγοραζω hardware προηγουμενης γενιας σε τιμες επομενης γενιας, με περιορισμενες δυνατοτητες και οχι απολυτη ελευθερια στο software, για να εχω τελεια εμπειρια χρησης, ασφαλεια και αξιοπιστια.... Oh wait..

Βρες μου εσύ συσκευή χωρίς bottom chin (ειδική πατέντα της Apple με folded OLED film) και IR face scanner και τα λέμε.

Επεξ/σία από kurkosdr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, kurkosdr είπε

Βρες μου εσύ συσκευή χωρίς bottom chin (ειδική πατέντα της Apple με folded OLED film) και IR face scanner και τα λέμε.

ε οχι ρε φιλε ....εχσαψλάμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, kurkosdr είπε

Βρες μου εσύ συσκευή χωρίς bottom chin (ειδική πατέντα της Apple με folded OLED film) και IR face scanner και τα λέμε.

Μάντεψε ποιος φιαχνει τις οθόνες....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

H Huawei είπε στους πελάτες να μην δεχτούν αλλαγή οθόνης και ότι θα τις αντικαταστήσει τις συσκευές ενώ η apple θα τους αλλάξει οθόνη.Να τα βλέπουν κάποιοι που μιλάνε για apple care,support και κινεζιες.

Επεξ/σία από Istros
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
34 λεπτά πριν, kurkosdr είπε

Βρες μου εσύ συσκευή χωρίς bottom chin (ειδική πατέντα της Apple με folded OLED film) και IR face scanner και τα λέμε.

Ασε μας ρε που θα μας πεις και για πατεντες της apple. Η μονη πρωτοποριακη της ιδεα ηταν να μας τρελανει στο μαρκτινγκ για να πουλαει φυκια για μεταξωτες κορδελες στα αμνοεριφια

Επεξ/σία από Miaou7
  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Arkin είπε

Πως να αισθάνονται άραγε οι χρήστες που έδωσαν 3 μισθούς και χάνουν τα δεδομένα τους και έχουν ένα σωρό προβλήματα? Ποιότητα από τα lidl στην κυριολεξία. 

σαν χρήστης νιώθω καλύτερα απο αυτους που πληρώνανε 2 μισθούς για να ανατιναχθούν 

  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποκλείεται. Fake news. Αφου τα Apple ειναι 150% απροβληματιστα και αυτος ειναι ο λογος που πληρουμε 1500 ευρω παραπανω απο πολυ καλυτερα μηχανηματα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, aneurysm είπε

Μάντεψε ποιος φιαχνει τις οθόνες....

Τι είμαι για να το κάνω αυτό, οικονομικός αναλυτής που ειδικεύεται στον κλάδο υψηλής τεχνολογίας; Εγώ σαν καταναλωτής βλέπω ότι μόνο το iPhone X έχει τις καινοτομίες που ανέφερα. Τρέχει iOS μεν αλλά τις έχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Λόγω προβληματικού SSD..."

Κάτι που δε θα ήταν καν πρόβλημα αν ο SSD δεν ήταν κολλημένος στη μητρική του λαπτοπ... but that's none of my business.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, Gavlaan είπε

"Λόγω προβληματικού SSD..."

Κάτι που δε θα ήταν καν πρόβλημα αν ο SSD δεν ήταν κολλημένος στη μητρική του λαπτοπ... but that's none of my business.

Όντως δεν είναι ..... αφού δεν είναι.....

Αν ήταν τότε να πόσταρες

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...