Προς το περιεχόμενο

Η Apple αναγνωρίζει προβλήματα με την αφή στο iPhone X και την απώλεια δεδομένων στο MacBook Pro 13


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators
6 minutes ago, pOLoS said:

σωστά τα λες, έπρεπε πρώτα η Apple  να συμβουλευτεί το insomnia πριν βγάλει ανακοίνωση ότι υπάρχει πρόβλημα

ρε τι τρολιες διαβάζουμε πάλι

Δεν είναι δύσκολο το να καταλαβεις πως αναφέρομαι στον αριθμό των σχολίων απο χρήστες που δεν έχουν καν προϊόντα της apple ή αντιμετωπίζουν κάποιο πρόβλημα! :) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 133
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 ώρες πριν, voltmod είπε

Ορισμένες χρήστες του iPhone X φαίνεται πως αντιμετωπίζουν προβλήματα

μονο σε γυναικες εμφανιζεται το προβλημα?

Επεξ/σία από tritonas00
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως εγώ που πήρα τηλ να ρωτήσω στο επίσημο σέρβις γιατί μερικές φορές το κάνει το χ μου δεν είπαν για αντικατάσταση συσκευής αλλά οθόνης. 

Οποτε αλλαγή οθόνης κάνουν αν διαπιστωθεί το πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από φίλο που δουλεύει στην teleperformance, το 10άρι είναι από τα πιο προβληματικά κινητά της εταιρίας, φαίνεται ότι όσο ανεβαίνει η τιμή, πέφτει κι η ποιότητα τελικά.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλήτες haters, είδατε τι κάνετε;!!! Τους κλείσατε στο club! Τς τς τς....

Απορία: τι να συζητήσουν; Αφού κανείς δεν έχει πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
1 minute ago, billomnia said:

Αλήτες haters, είδατε τι κάνετε;!!! Τους κλείσατε στο club! Τς τς τς....

Απορία: τι να συζητήσουν; Αφού κανείς δεν έχει πρόβλημα.

Έχουμε το τέλειο περιβάλλον εκεί μέσα! Συνεχώς παίζει μια απαλή κλασική μουσική, υπάρχουν φυτά και δέντρα με πουλάκια που κελαηδάνε και ο αέρας φιλτράρεται συνεχώς ώστε να μη γίνεται τοξικός κλπ. Όαση πραγματική! 😛 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, billdanos είπε

Έχουμε το τέλειο περιβάλλον εκεί μέσα! Συνεχώς παίζει μια απαλή κλασική μουσική, υπάρχουν φυτά και δέντρα με πουλάκια που κελαηδάνε και ο αέρας φιλτράρεται συνεχώς ώστε να μη γίνεται τοξικός κλπ. Όαση πραγματική! 😛 

Πςςςς, έκλεισα τα μάτια μου και το έκανα εικόνα... Άπλωσα το χέρι μου και πιάνω το κινητό μου... Ανοίγω τα μάτια μου και βλέπω το 1+6.... ασταδιαλα!!!! Με σιχάθηκα!!!!

 

Να το στείλεις το κείμενο στο κουπερτίνο. Υποψήφιο για την επόμενη παρουσίαση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, billdanos είπε

Έχουμε το τέλειο περιβάλλον εκεί μέσα! Συνεχώς παίζει μια απαλή κλασική μουσική, υπάρχουν φυτά και δέντρα με πουλάκια που κελαηδάνε και ο αέρας φιλτράρεται συνεχώς ώστε να μη γίνεται τοξικός κλπ. Όαση πραγματική! 😛 

Στον κόσμο σας είστε το μαγικό.Εδω ολόκληρη apple έβγαλε 2 ανακοινώσεις για τα προβλήματα στις συγκεκριμένες συσκευές και σεις σφυρατε αδιαφορα μαζί με τα πουλάκια.Προφανως και υπάρχει πρόβλημα διαφορετικά δεν θα έμπαινε στον κόπο να βγάζει ανακοίνωσεις και να διασυρθεί σαν εταιρεία.Στο δικό σας το club είναι όλα τέλεια και οι συσκευές σας δεν βγάζουν ποτέ πρόβλημα.Ισως τα 500 μέλη να αποτελείτε το 0.00000001% στα εκατομμύρια που έχει πουλήσει παγκοσμιως.

Επεξ/σία από Istros
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, lenovo2014 είπε

συσκευές που δεν αξίζουν ούτε το μισό της πραγματικότητας

μάρκετινγκ, δεν είναι κακό αυτό! και η Rolex που έχει τρομερό μάρκετινγκ, μεσώ τεχνητής έλλειψης κλπ που δεν είναι της παρούσης, ρολόι που είχε 8k έχει φτάσει στα 20k, και μιλάμε για ατσάλι...

αλλά χαλάλι το μάρκετινγκ γιατί η ρόλεξ τουλάχιστον σου δίνει ένα προϊόν 10/10

η apple έμεινε στο μάρκετινγκ... :D

Επεξ/σία από Oscar_Mike
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...