Προς το περιεχόμενο

[Spotify ] 3 μήνες premium συνδρομή για ΝΕΑ μέλη με 0,99€


pipis_vidas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 30
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επειδή δεν μου αρέσει η μουσική που βάζουν στο ράδιο μπορώ με το spotify premium και το shazam , όταν ακούω ένα τραγούδι στο ράδιο να το βάζω σε μία λίστα και μετά να μπορώ να το κατεβάσω πχ να βάλω το shazam και να κάνω και ένα λογαριασμό premium στο spotify και ότι τραγούδια είναι να μπορέσω να τα κατεβάσω στο κινητό

Από ότι βλέπω έχει δυνατότητα download αλλά μπορώ να τα βάλω σε στικάκι μετά ή είναι κοδικοποιημενα μετα;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) κατεβαζεις την εφαρμογη σε οποιο μεσο θες και αυτοματα κατεβαζει οποια playlist θες να ειναι online

2)μπορεις να περασεις το spotify σχεδον σε οτι συσκευη υπαρχει ΑΛΛΑ μπορεις να ακουσεις μουσικη μονο σε 1 απο αυτες (φυσικα μπορεις να χειριζεσαι την εφαρμογη απο οποια συσκευη θες, σαν τηλεκοντρολ)

ελπιζω να σε καλυψα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, lambros είπε

Πώς μπορώ μετά το 3μηνο να κάνω family την συνδρομή μου;;

Κατεβάζω την playlist μου, μπορώ να πάρω τα αρχεία αυτά να τα βάλω σε φλασάκι;;;

Για το 2ο:

Όχι, τα τραγούδια είναι συνδεδεμένα με τις εφαρμογές Spotify. Δεν μπορείς να τα διαχειριστείς σαν απλά αρχεία μουσικής. Αν δεν έχεις spotify δεν παίζουν. Λογικό δεν είναι; Αλλιώς κάνω μια τρίμηνη για 0.99, κατεβάζω όλο το spotify library στη συστοιχία από 250 servers που έχω στο δωμάτιο μου και τους λέω ευχαριστώ.

 

Μακριά από τα ναρκωτικά παιδιά, και εγώ έτσι την πάτησα, μου είπαν, έλα, μόνο 0.99, τι έχεις να χάσεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά δηλαδή που τα κατεβάσεις και γυρίζεις μετά από 3 μήνες σε free, τα παίζει offline η όχι;;;

Αν κολλήσει το κινητό και κανείς επαναφορά πρέπει να το ξανακάνεις premium την σύνδεση για να ξανακατέβουν ή όχι;;;

Μπορώ να κατεβάσω τραγούδια και από αλλού, αλλά από ένα cd θα μου αρέσει 1 μόνο.

Και το κακό είναι δεν έχω χρόνο και δεν ΘΥΜΆΜΑΙ ΚΑΙ τίτλους τραγουδιστές να τα ψάχνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν καποιος θελει να δουλεψει το spotify σε συσκευη amazon echo, πρεπει να γυρισει τη χωρα σε US 

https://community.spotify.com/t5/Android/Spotify-disabled-as-option-in-Alexa/td-p/1738530

αλλιως δε δουλευει

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 16/11/2018 στις 2:28 ΜΜ, dakangr είπε

Επισης την ιδια ακριβως προσφορα το amazon music για νεους χρηστες, για ενα 3μηνο 1€.

Να σαι καλα. Το ενεργοποιησα μολις

Όσο για το spotify..... είχα ξεκινησει με 0,99€ το τριμηνο και μου είχε γίνει απαραίτητο. Είχα πληρωσει και 2-3 μήνες κανονικά. Μια φορά ενώ ήμουν σε offline mode με πεταξε εξω. Πηγα να κανω login αλλα δεν εκανε επειδή ήμουν λέει σε offline. Κάτι που δεν αλλαζει αν δεν κανεις Login. Μετά από uninstall/reinstall είχε χασει όλη την βιβλιοθηκηκαι δεν εκανε επαναφορά. Το ακυρωσα στην στιγμή.

 

Ελπίζω με το amazon να μην εχω τέτοια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, fingolfingr είπε

Να σαι καλα. Το ενεργοποιησα μολις

Όσο για το spotify..... είχα ξεκινησει με 0,99€ το τριμηνο και μου είχε γίνει απαραίτητο. Είχα πληρωσει και 2-3 μήνες κανονικά. Μια φορά ενώ ήμουν σε offline mode με πεταξε εξω. Πηγα να κανω login αλλα δεν εκανε επειδή ήμουν λέει σε offline. Κάτι που δεν αλλαζει αν δεν κανεις Login. Μετά από uninstall/reinstall είχε χασει όλη την βιβλιοθηκηκαι δεν εκανε επαναφορά. Το ακυρωσα στην στιγμή.

Ελπίζω με το amazon να μην εχω τέτοια

Για την ωρα αψογο ειναι. Το θεμα ειναι οτι ολα αυτα ειναι πανακριβα μετα το τριμηνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, dakangr είπε

Για την ωρα αψογο ειναι. Το θεμα ειναι οτι ολα αυτα ειναι πανακριβα μετα το τριμηνο.

Εφόσον κανεις χρήση καθημερινή, για τις υπηρεσίες και την ευκολία που παρέχουν είναι μια χαρα. Εγώ πχ που είμαι όλη καθε μερα περίπου 2 ώρες σε μετρό και περπάτημα.... αξιζει όσο κανει. Αρκεί να λειτουργεί σωστά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εννοείτε ότι μετά το πέρας των 3 μηνών κάνεις ότι θέλεις τη συνδρομή σου. Την κάνεις και family αν θες.

Εγώ family έχω και δίνω σε αδερφή, αδερφό και ανίψι. Μια χαρά είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...