Προς το περιεχόμενο

(banggood) ASUS ZenFone 3 Zoom 138euro [ΤΕΛΟΣ]


naxioths1979

Προτεινόμενες αναρτήσεις

45 λεπτά πριν, lionheart75 είπε

Το κινητό όπως αναφέρθηκε είναι μπόμπα, στα 138 ευρώ πάρτε το αν μπορείτε με κλειστά μάτια. 

Επίσης για όσους μπορούν λίγο παραπάνω υπάρχει και άλλο ένα διαμαντάκι στα 183€ τελική με priority με τον κωδικό b28f30.

Το xiaomi mi note 3 στην τούμπανη έκδοση 6/128gb επίσης από Banggood με SD 660 αλλά ips panel και camera επιπέδου S7. 

https://www.banggood.com/Xiaomi-Mi-Note-3-5_5-Inch-Facial-Recognition-6GB-RAM-128GB-ROM-Snapdragon-660-Octa-Core-Smartphone-p-1198883.html

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8707&idPhone2=8509

 

Τα συγκρινα εδω και παλι το ASUS ΜΟΥ φαινεται καλυτερο (ή ειναι ιδεα μου?)

Επισης απο οτι καταλαβα εχει ληξει το κουπονι οποτε η τελικη ειναι 150$ χωρις priority σωστα;

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 78
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βαζουμε priority direct mail για αποφυγη τελωνείου και  ερχεται με συστημένο ?

Shipping insurance ?

 

Επεξ/σία από ardo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, thodoris5321 είπε

Σημείωση ότι έρχεται με κινέζικο φορτιστή, οπότε πρέπει να έχετε κανονικό. 5V, 2A ζητάει

Εγώ το πήρα από την αποθήκη στην Ισπανία από άλλο μαγαζί 150 και έχει κανονικό φορτιστή με αντάπτορα μπριζα και πολύ καλά ακουστικά μέσα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, adi32 είπε

Εγώ το πήρα από την αποθήκη στην Ισπανία από άλλο μαγαζί 150 και έχει κανονικό φορτιστή με αντάπτορα μπριζα και πολύ καλά ακουστικά μέσα 

λινκ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, louben είπε

λινκ;

https://www.efoxtienda.com/envio-desde-espana-asus-zenfone-3-zoom-ze553kl-4gb-ram-64gb-rom-qualcomm-snapdragon-625-20ghz-octa-g-1261682

Επεξ/σία από matrixxx
αφαιρεση referral
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, louben είπε

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8707&idPhone2=8509

Τα συγκρινα εδω και παλι το ASUS ΜΟΥ φαινεται καλυτερο (ή ειναι ιδεα μου?)

Επισης απο οτι καταλαβα εχει ληξει το κουπονι οποτε η τελικη ειναι 150$ χωρις priority σωστα;

Το Note 3 έχει καλύτερη κάμερα (αν και του asus είναι πολύ καλή), ταχύτερο επεξεργαστή και μεγαλύτερη ram και rom από το Asus.

90 πόντους πλέον στο Dxomark (το 2017 με τον παλιό τρόπο μέτρησης αν θυμάμαι καλά είχε σκορ 94-95 και ήταν στις υψηλότερες θέσεις). 

https://www.dxomark.com/xiaomi-mi-note-3-exceptional-images-bells-whistles/

Τo λινκ του Banggood που έβαλα αφορά την μεγάλη έκδοση 6/128.

Και τα δύο είναι εξαιρετικά value for money κινητά πάντως όπου κάπου υπερτερεί το ένα και κάπου το άλλο στα σημεία.

Εγώ επειδή το Note 3 το ήθελα μου φαίνεται ότι πλέον είναι ευκαιρία να το αποκτήσω. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, lionheart75 είπε

Το Note 3 έχει καλύτερη κάμερα (αν και του asus είναι πολύ καλή), ταχύτερο επεξεργαστή και μεγαλύτερη ram και rom από το Asus.

90 πόντους πλέον στο Dxomark (το 2017 με τον παλιό τρόπο μέτρησης αν θυμάμαι καλά είχε σκορ 94-95 και ήταν στις υψηλότερες θέσεις). 

https://www.dxomark.com/xiaomi-mi-note-3-exceptional-images-bells-whistles/

Τo λινκ του Banggood που έβαλα αφορά την μεγάλη έκδοση 6/128.

Και τα δύο είναι εξαιρετικά value for money κινητά πάντως όπου κάπου υπερτερεί το ένα και κάπου το άλλο στα σημεία.

Εγώ επειδή το Note 3 το ήθελα μου φαίνεται ότι πλέον είναι ευκαιρία να το αποκτήσω. 

Πηρα το mi note 3 τραβουσα τα μαλλια μου και το πουλησα μη το παρει κανεις σε σχεση  με το asus....η selfie τα εβγαζε κοκκινωπα όλα σκετη απογοήτευση...,το mi note 3 ειναι μη αισθητα πιο γρηγορο ατη καμερα το asus tτο χτυπαει στα ισια. καλα οθονη ετη φωτος μπροστα και μονο στο quick charge χανει που με 5000mha τι να το κανεις...

Δεν έχω κανένα συμφέρον αλλα mi note σε σχέση με asus θα έπαιρνα με κλειστα μάτια το asus.Τωρα έχω mi8 και η κοπέλα μου το asus και βλέπω πραγματα που ζηλεύω...

3 ώρες πριν, Liquid είπε

Από s7 edge, κρίνεται αναβάθμιση ή υποβάθμιση?

κατσε εκει που είσαι....χααχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, naxioths1979 είπε

Πηρα το mi note 3 τραβουσα τα μαλλια μου και το πουλησα μη το παρει κανεις σε σχεση  με το asus....η selfie τα εβγαζε κοκκινωπα όλα σκετη απογοήτευση...,το mi note 3 ειναι μη αισθητα πιο γρηγορο ατη καμερα το asus tτο χτυπαει στα ισια. καλα οθονη ετη φωτος μπροστα και μονο στο quick charge χανει που με 5000mha τι να το κανεις...

Δεν έχω κανένα συμφέρον αλλα mi note σε σχέση με asus θα έπαιρνα με κλειστα μάτια το asus.Τωρα έχω mi8 και η κοπέλα μου το asus και βλέπω πραγματα που ζηλεύω...

κατσε εκει που είσαι....χααχαχα

Ευχαριστώ για το feedback. To asus το έχω και τα σπάει όπως άλλωστε έγραψα και νωρίτερα. 

3 ώρες πριν, Liquid είπε

Από s7 edge, κρίνεται αναβάθμιση ή υποβάθμιση?

Ούτε καν να το σκέφτεσαι. Το S7 edge το είχα και ήταν το καλύτερο τηλέφωνο. Το έδωσα εξαιτίας του μικροβίου και το μετάνιωσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/1/2019 στις 5:18 ΜΜ, adi32 είπε

Μύθος είναι η 800αρα. 

Αντε σε κανένα χωριό να μην έχεις 4g. 

Σιγα τα λάχανα 

Χωρίς την 800 το κινητό είναι άχρηστο στην επαρχία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, calico είπε

Χωρίς την 800 το κινητό είναι άχρηστο στην επαρχία

Δεν θα υπάρχει 4G συνδεσιμότητα, ΜΟΝΟ στις περιοχές που καλύπτονται ΜΟΝΟ απο κεραία στα 800mhz.

Αν μενεις σε τετοια περιοχη και το θελεις για να μπαινεις ΜΟΝΟ με 4G ναι ειναι αχρηστο εκει 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε σχέση με το Redmi Note 4 (Χ της εδώ αντιπροσωπείας) ποιο είναι καλύτερο; Βασικά ως προς ταχύτητα και οθόνη ενδιαφέρομαι.

Επεξ/σία από studiokristo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...