Προς το περιεχόμενο

(banggood) ASUS ZenFone 3 Zoom 138euro [ΤΕΛΟΣ]


naxioths1979

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτά που χαίρεσαι σε ένα κινητό είναι η οθόνη και η κάμερα. Αν η οθόνη είναι χάλια και οι φώτο σου χάλια είναι πεταμενα λεφτά 

Το επόμενο κινητό μου θα έχει σίγουρα amoled και OIS 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 78
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, lionheart75 είπε

Kαι μόνο για την amoled θα έκανα την αλλαγή και δεν είναι μόνο η amoled...

Συμφωνώ εχει και καλύτερη κάμερα και μπαταρία το ψήνω πολύ άγρια μόνο αρνητικό ότι δεν θα παίρνει updates

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, Exodia The Forbidden One είπε

Συμφωνώ εχει και καλύτερη κάμερα και μπαταρία το ψήνω πολύ άγρια μόνο αρνητικό ότι δεν θα παίρνει updates

Oreo έχει πάρει ήδη το συγκεκριμένο, οπότε μικρό το κακό νομίζω.

1 ώρα πριν, papp0us είπε

Δε χρειάζεται να ψάχνετε Email. Κουπόνι 11BGAS64 βάλτε και πάει 132,95€ η τιμή

Και 8,89 ευρώ πάει 140+ με το Priority. Τον έχω και εγώ τον κωδικό. Να μου πεις για 1-2 ευρώ μικρό το κακό αλλά είναι το γαμώτο! :P 

Mε την χρήση κουπονιού βγαίνει τελική τιμή με Priority 141,84€ ενώ μέσω email 138,29€, διαφορά 3,55€ όσο περίπου μια θήκη όπως αυτή: ;) 

https://www.banggood.com/Bakeey-Carbon-Fiber-Shockproof-Silicone-Back-Cover-Protective-Case-for-ASUS-ZenFone-3-Zoom-ZE553KL-p-1380044.html

Χωρίς τίτλο.jpg

Επεξ/σία από lionheart75
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Sonis4 είπε

παιδια επειδη δεν γνωριζω το κινητο στην ελλαδα θα δουλευει κανονικα με 4G σημα ? 

Από ότι ξέρω ναι για Vodafone , cosmote αλλά όχι για wind

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Exodia The Forbidden One είπε

Από ότι ξέρω ναι για Vodafone , cosmote αλλά όχι για wind

οποτε προχωρω κανονικα στην αγορα του και ελπιζω να μην εχει καποιο προβλημα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Sonis4 είπε

παιδια επειδη δεν γνωριζω το κινητο στην ελλαδα θα δουλευει κανονικα με 4G σημα ? 

Θα δουλεύει στη πλειονότητα των περιπτώσεων...μάλιστα εκεί που μπορεί πχ η Cosmote να χρησιμοποιεί την Β20 και η Vodafone Β3/B7, με την Β20 μπορεί να σέρνεται ή να χάνει σήμα και με την Β3/Β7 να πιάνει καμπάνα...
...είχα κι εγώ παρόμοια διλήμματα στο παρελθόν επειδή στη Κρήτη διάβαζα ότι είναι αξιοποιήσιμη/αναγκαία η Β20, δεν με απασχολεί πλέον...όχι για κινητό 130€ τουλάχιστον
(με τη λογική ότι όταν τα "σκας" μερικές ελλείψεις δεν χωράνε, είτε αυτό αφορά συχνότητες είτε nfc ή οτιδήποτε άλλον για τον καθένα, ακόμη κι αν τις χρειαστείς τις λειτουργίες τις προδιαγραφές μια φορά τον χρόνο)

Όλες οι εταιρείες χρησιμοποιούν την 800άρα, η Cosmote θαρρώ περισσότερο.
https://www.eett.gr/opencms/opencms/EETT/Electronic_Communications/Antennas_EMR/health/BaseStationRdt/GRNetworks/

Μπορεί να πάρω το ροζ για τη μάνα που ταλαιπωρείται με ένα παλαιό LG που έχει πολύ περιορισμενο χώρο για εφαρμογές και δεν μπορεί να αναβαθμίσει καν τις εφαρμογές που έχει πια...

...ή να τη βολέψω με κανά φθηνότερο πχ

https://www.banggood.com/LeEco-Cool1-dual-Coolpad-4060mAh-5_5-Inch-4GB-RAM-32GB-ROM-Snapdragon-652-Octa-Core-4G-Smartphone-p-1223931.html

https://www.banggood.com/LeEco-Le-2-X526-5_5-Inch-Quick-Charge-3GB-64GB-MSM8976-Snapdragon-652-1_8GHz-Octa-Core-4G-Smartphone-p-1341019.html

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Sonis4 είπε

οποτε προχωρω κανονικα στην αγορα του και ελπιζω να μην εχει καποιο προβλημα 

Η 800αρα μπαντα που χρησιμοποιουν ΟΛΕΣ πια οι εταιρειες στην Ελλαδα δεν εχει. Που σημαινει σε καποια σημεια (κυριως επαρχια) δεν θα εχεις 4G.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο προσωπικη επειρια, μην μπλεξετε με asus!! Η συγκεκριμενη μαρκα βγαζει ειτε καλα προιοντα ειτε απο τα χειροτερα γιατι εχει μια στοφα να το παιζει ξεχωριστη και αλλαζει κατι σε αυτα για να τα κανει ξεχωριστα (στυλ apple). Με λιγα λογια ειτε υπερβαλει με το λογισμικο ειτε με το υλικο για το "ξεχωριστη" της υποθεσης. Οποτε σε ενα προιον που ερχετε με πειραγμενη rom το πιο πιθανο να μην μπορειτε να το πειραξετε και αν τελικα τα καταφερετε αν κρινω απο τις αναφορες στο amazon παλι προβληματα θα εχετε με κολληματα κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από ότι κατάλαβα δεν είναι η ευρωπαϊκή έκδοση. Από την "μαμά" έρχεται με android 6. Αναβάθμιση που ήδη έχει βγει σε oreo θα μπει σχετικά εύκολα μέσω ota ή κάποιον άλλο τρόπο χωρίς ρίσκο; play store εννοείται θα έχει με την Ρόμ που θα έρθει; Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

συνεχίζει ακόμα σε προσφορά.Το έχει η κοπέλα μου ένα μήνα και απλά το κινητο τα σπάει σε αυτή την τιμή.Αγορα με κλειστά τα μάτια.ειναι γρήγορο,όμορφο,τρομερή amoled οθόνη,τεράστια μπαταρία και φοβερή κάμερα.(ολα τα συγκρίνω με το mi8 που έχω)Αρνητικό ειλικρινά δεν έχω βρεί.Μονο quick charge αλλα με 5000mah τι να το κάνεις

 

δείτε και τα review  το skroutz  https://www.skroutz.gr/s/10774486/Asus-ZenFone-3-Zoom-ZE553KL-64GB.html?from=catspan&keyphrase=asus+zenfone+3+zoom#reviews

Επεξ/σία από naxioths1979
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...