Προς το περιεχόμενο

zte zxhn h108n γνωμες


takoulou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα... Επειδη μου χαλασε το προηγουμενο ρουτερ μου εδωσε δωρεαν  η Vodafone  αυτο εδω... Ποια ειναι η γνωμη σας... Μου βγαζει 12mb... (εχω προγραμμα για 24 mb)... Τι λετε; Υπαρχει καποιο καλυτερο για μου βγαζει καλυτερη ταχυτητα.. Ευχαριστω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με το προηγούμενο πόσο είχες; Γενικά, δεν θα δεις βελτίωση στην ταχύτητα αλλάζοντας modem. Όλα πάνω-κάτω παίζουν το ίδιο, με μικροδιαφορές λόγω διαφορετικού chipset, αλλά συνήθως είναι θέμα τύχης και δεν μπορείς να ξέρεις από πριν ποιο θα παίζει καλύτερα.

Επεξ/σία από infin1tyGR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα... Ειχα πανω κατω γυρω στα 12mb... Ναι... Υπαρχει καποιο ρουτερ  ας πουμε που μπορει να σου αυξησει λιγο την ταχυτητα... Περιπου λεω στα 15mb...

Επεξ/σία από takoulou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Έχω προβλήμα με το σταθερό & το internet τον τελευταίο καιρό. Οι ηλεκτρολόγοι/ηλεκτρονικοί της vodafone μου είπανε ότι πρέπει να αλλάξω το καλώδιο της γραμμής μου. Φαίνεται κάτι στην φώτο που επισυνάπτω; Χιλιάδες errors βλέπω...

Screenshot_20191203-205511.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

καλησπέρα. έχω το παραπάνω ρουτερ στο μαγαζί μου και θέλω να συνδέσω κ το pos αλλά έχει ένα σπλιτερ μέσα που απο πίσω βγάζει ένα για το τηλέφωνο κ ένα ακόμα για το ρουτερ. έχετε να μου προτείνεται κάποιον καλό διακλαδωτη να συνδέσω στην μια μεριά για να μπορώ να βάλω μετά κ το τηλ κ το pos ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το PoS μάλλον με καλώδιο ethernet το συνδέεις με το ρουτερ, πρέπει να έχει μέσα στην συσκευασία του PoS ένα ιδικό σπιράλ καλώδιο ethernet.. 

Από όσο θυμάμαι για PoS της Πειραιώς..

Μίλησε με την τεχνική υποστήριξη της τράπεζας που το πήρες να σε καθοδηγήσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...