Προς το περιεχόμενο

Εργασία στα yogo n ice


joker16

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 20/11/2018 στις 4:03 ΜΜ, ManFromEarth είπε

Καλησπερα. Αξιζει πολυ κατα τη γνωμη μου. Θελεις να μαθεις κατι παραπανω;

Καταρχάς ευχαριστώ πολύ για την απάντηση, δεν την είχα δει νωρίτερα... έχεις δουλέψει εκεί; ζητάνε ένα άτομο κοντά και έλεγα να τηλεφωνήσω. Δεν έχω όμως εμπειρία και δε νομίζω να προτιμήσουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 hours ago, joker16 said:

Καταρχάς ευχαριστώ πολύ για την απάντηση, δεν την είχα δει νωρίτερα... έχεις δουλέψει εκεί; ζητάνε ένα άτομο κοντά και έλεγα να τηλεφωνήσω. Δεν έχω όμως εμπειρία και δε νομίζω να προτιμήσουν

Δε φαίνεται να τη θέλεις πολύ τη δουλειά, οπότε νομίζω αυτό που σου λείπει δεν είναι πληροφορίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, joker16 είπε

Καταρχάς ευχαριστώ πολύ για την απάντηση, δεν την είχα δει νωρίτερα... έχεις δουλέψει εκεί; ζητάνε ένα άτομο κοντά και έλεγα να τηλεφωνήσω. Δεν έχω όμως εμπειρία και δε νομίζω να προτιμήσουν

Αν την ήθελες θα είχες πάρει ήδη τηλ και θα είχες πάει ήδη εκεί. Οπότε τι ακριβώς περιμένεις απο εδώ να σου πουν;

Άστην μπας και την πάρει κάποιος με μεγαλύτερη ανάγκη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτο που θελουν να σου πουν ειναι αφησε τις πολλες σκεψεις και πηγαινε εκει η καλεσε. Να μην εισαι στο στυλ "δεν εχω ξαναδουλεψει εδω και δεν νομιζω να με παρετε" να εισαι στο στυλ "δεν το εχω ξανακανει αυτο σαν δουλεια αλλα θελω να μαθω και ειμαι ΣΙΓΟΥΡΟΣ οτι θα τα καταφερω θαυμασια"
Αντε καλη τυχη.

Επεξ/σία από orck
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, defacer είπε

Δε φαίνεται να τη θέλεις πολύ τη δουλειά, οπότε νομίζω αυτό που σου λείπει δεν είναι πληροφορίες.

2 ώρες πριν, donblunts είπε

Αν την ήθελες θα είχες πάρει ήδη τηλ και θα είχες πάει ήδη εκεί. Οπότε τι ακριβώς περιμένεις απο εδώ να σου πουν;

Άστην μπας και την πάρει κάποιος με μεγαλύτερη ανάγκη.

Τη δουλειά την θέλω για να βγάζω δικά μου χρήματα. Και φυσικά χρειάζομαι πληροφορίες, να έχω έναν μπούσουλα. Τέσπα, έτσι κι αλλιώς έφαγα άκυρο.

 

2 ώρες πριν, orck είπε

Αυτο που θελουν να σου πουν ειναι αφησε τις πολλες σκεψεις και πηγαινε εκει η καλεσε. Να μην εισαι στο στυλ "δεν εχω ξαναδουλεψει εδω και δεν νομιζω να με παρετε" να εισαι στο στυλ "δεν το εχω ξανακανει αυτο σαν δουλεια αλλα θελω να μαθω και ειμαι ΣΙΓΟΥΡΟΣ οτι θα τα καταφερω θαυμασια"
Αντε καλη τυχη.

Ναι φυσικά έχουν δίκιο, αλλά έχω φάει πολλές πόρτες επειδή δεν έχω προηγούμενη εμπειρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, joker16 είπε

Τη δουλειά την θέλω για να βγάζω δικά μου χρήματα. Και φυσικά χρειάζομαι πληροφορίες, να έχω έναν μπούσουλα. Τέσπα, έτσι κι αλλιώς έφαγα άκυρο.

Αν η τακτικη σου για να παρεις τηλ σε ενα συνοικιακο καταστημα ειναι να ψαχνεις μπουσουλα μεσω προηγουμενου υπαλληλου σε τεχνολογικο φορουμ, κατι κανεις λαθος. φιλικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, ManFromEarth είπε

Αν η τακτικη σου για να παρεις τηλ σε ενα συνοικιακο καταστημα ειναι να ψαχνεις μπουσουλα μεσω προηγουμενου υπαλληλου σε τεχνολογικο φορουμ, κατι κανεις λαθος. φιλικα

Μα δεν είναι συνοικοιακό κατάστημα. Στο μολ του Αγίου Δημητρίου βρίσκεται. Τέλος πάντων, μπορεί να έχεις δίκιο άλλα επειδή δεν είχα κάποιον γνωστό να ρωτήσω, μπήκα στη διαδικασία να γράψω εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...