Προς το περιεχόμενο

Nokia 8 199€ (159,20€ με καρτα eurobank) germanos.gr [ΤΕΛΟΣ]


xgol

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, alada4 είπε

τεταρτη εκανα αγορα (αλλη συσκευη ) και ακομη δεν μπηκαν .οποτε καμια εβδομαδα θα θελει να φανουν 

Σήμερα το πρωί το αγόρασα στο κατάστημα  με χρεωστική και φάνηκε η επιστροφή κατευθείαν στην απόδειξη του POS. 39,80€. Τα εξαργύρωσα ήδη σε πρατήριο...😁 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, thanasismen76 said:

Σήμερα το πρωί το αγόρασα στο κατάστημα  με χρεωστική και φάνηκε η επιστροφή κατευθείαν στην απόδειξη του POS. 39,80€. Τα εξαργύρωσα ήδη σε πρατήριο...😁 

απλα ονλαιν αργει λιγο απο οτι φαινεται. Ειχες χρονο να δεις το κινητο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Aggeluska είπε

ειχα ελπιδες οτι θα το παραλαβω σημερα γιατι εχω βαλει παραλαβη απο το καταστημα και γνωριζω οτι εχουν αποθεμα εκει και νομιζα οτι θα γινοταν γρηγορα η δουλεια :D

Μαλλον περιμενουν να κοψουν το τιμολογιο τις online?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα το πρωί και παρέλαβα από κατάστημα της επαρχίας για συγγενικό ατόμο, δεν είχα κάνει παραγγελία είχαν μείνει 2 στο μπλε χρώμα. Μαζί με την επιστροφή είναι πολύ καλή τιμή. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Aggeluska είπε

απλα ονλαιν αργει λιγο απο οτι φαινεται. Ειχες χρονο να δεις το κινητο;

Ναι ήδη έχει κάνει 5-6 ενημερώσεις. Android 8.1.0. Είναι όπως το περίμενα, single sim επιβεβαιώνω και εγώ, ταχύτατο, πολύ καλή ποιότητα κατασκευής. Αυτό που μου αρέσει είναι που τα πλήκτρα του είναι εκτός οθόνης και έχω 5.3 ίντσες καθαρές ενώ πριν ήμουν σε 5.2 με onboard πλήκτρα. Με κάμερα ακόμη δεν ασχολήθηκα. Για 160€ δε το συζητώ, αξίζει με 1000

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, thanasismen76 said:

Ναι ήδη έχει κάνει 5-6 ενημερώσεις. Android 8.1.0. Είναι όπως το περίμενα, single sim επιβεβαιώνω και εγώ, ταχύτατο, πολύ καλή ποιότητα κατασκευής. Αυτό που μου αρέσει είναι που τα πλήκτρα του είναι εκτός οθόνης και έχω 5.3 ίντσες καθαρές ενώ πριν ήμουν σε 5.2 με onboard πλήκτρα. Με κάμερα ακόμη δεν ασχολήθηκα. Για 160€ δε το συζητώ, αξίζει με 1000

τελεια. σε καλη μερια.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

πηρα τωρα τηλ τον Γερμανο για το ποτε θα παραλαβω απο καταστημα εφοσον εκανα Online παραγγελια και μου ειπε 1 εβδομαδα μαξ. τσαμπα χαρηκα οτι παιζει να τ οεπαιρνα σημερα :D Το αστειο ειναι οτ ιστο καταστημα εχουν αποθεμα. Απλα δεν τους εχεις παει η απραγγελια μου ακομα.

1 minute ago, Chrisfm94 said:

Και πολυ κρατησε...

ισχυει

Επεξ/σία από Aggeluska
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, akishellas1979 said:

Γιατι το επερνε κανεις πριν ...λογικο ειναι να ειχε αποθεματα...

ισχυει. κανεις δεν περνει νοκια. μετα το φιασκο με τα windows ειχε φτασει πατο

στον γερμανο που ρωτησα χθες αν εχει αποθεμα δεν ηξερε καν ο υπαλληλος. μου λεει οχι στην αρχη και μετα λεει κατσε να δω και λεει εχει. φαντασου, τελέυταια φορα ειχανε πουλησει τοσο παλια που ειχανε ξεχασει πως υπαρχει. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, thanasisxask είπε

Η επιστροφή μπαίνει στην κάρτα για την επόμενη αγορά, πχ αν το πάρεις με 5 δόσεις των 40 ευρώ η πρώτη δόση θα είναι τα λεφτά τις επιστροφής, αν το πληρώσεις εφάπαξ όλο το ποσό θα μπούν τα λεφτά στην κάρτα και θα είσαι κερδισμένος σε μια άλλη αγορά. 

Αυτο που γραφεις, νομιζω δεν ισχυει. Η επιστροφή δινεται για ολο το ποσο της αγορας, ειτε εφαπαξ πληρωμη, ειτε με δοσεις. Εκτος εαν δεν καταλαβα αυτο που εγραψες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...