Προς το περιεχόμενο

Black Friday DELL Laptop - Monitor(διαθεσιμότητα μόνο σε κατάστημα)


giorgos1486

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πηρα το πρωι εναν g5 με τη 1060 χαιρομαι σαν ροζ πιγκουινακι.

Το πρωι ειναι τροπος του λεγειν, γυρω στις 10.30 ημανε εκει, 13.40 τελειωσε η συναλλαγη. Αργησα δουλεια και τωρα παω σπιτι να το στησω ανυπομονω πολυ χιχιχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 46
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Update για την οθόνη. Με το που την βγάζεις από το κουτί καταλαβαίνεις γιατί  δίνεις τόσα λεφτά και ακόμα πιο καλά όταν.την παίρνεις στα 500 ευρώ. Απίστευτη κατασκευή και στιβαρή. Τώρα τα περί πάνελ η οθόνη είναι ξεκάθαρα για gaming και ταινίες δεν είναι ούτε για επαγγελματική χρήση ούτε τπτ από αυτά το μαρτυράει η ανάλυση της βέβαια την χρησιμοποιώ 2 ώρες και δεν ξέρω αν θα ξανά πάω ποτέ σε 16:9. Τα χρώματα είναι πραγματικά πολύ καλά Και με λίγο ψάξιμο αποτι είδα θα γίνουν καλύτερα. Δεν αντιμετωπίζω κάποιο πρόβλημα ούτε στο browsing ούτε στο να διαβάσω κάποιο κείμενο αυτά με την προϋπόθεση ότι θα είσαι σίγουρα στους 80 πόντους και πάνω διότι πιο κοντά θα δεις το λεγόμενο πιξελιασμα. Δυστυχώς δεν ήμουν από τους τελείως τυχερούς και η οθόνη έχω το bleeding  της στις γωνίες αλλά όχι σε τόσο βαθμό που να μην βλέπετε και συ την κρατήσω αν εξαπλωθεί θα την στείλω πίσω για αλλαγή. Τέλος η οθόνη ξανά λέω είναι αποκλειστικά για gaming και ταινίες προέρχομαι από 22αρι 60hz μόνιτορ μόλις αντίκρισα τα 120+hz με το gsync τα μάτια μου μόνο που δεν έκλαψαν.ενδυτικα ένα χαλαρό game στο pubg 5 kill αρκετά δύσκολα τα έκανα για πλάκα.σορρυ για το wall of text 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...