Προς το περιεχόμενο

Πολυμηχάνημα HP DeskJet 2620 25 €


ShadowGame

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, aneral είπε
Περιεχομένα συσκευασίας
HP DeskJet 2620 All-in-One Printer, HP 304 Setup Black Original Ink Cartridge (έως 120 σελίδες), HP 304 Setup Tri-colour Original Ink Cartridge (έως 100 σελίδες), Ink caution flyer, Καλώδιο USB, Καλώδιο τροφοδοσίας

Συνηθως βαζουν μικρα. Μακαρι να ειναι τα σωστα. 

🤔🙂

Λεω κι εγω να το παρω για καβαντζα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 58
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 24/11/2018 στις 4:19 ΜΜ, SeNNinhA είπε

 Τα μελάνια που εχει μέσα είναι για ελαχιστες σελιδες. Ετοιμάσου για νεα αγορα.

Συμφωνώ 100% ενώ στην αρχή έλεγα πως θα με βγάλουν για κάμποσο καιρό...

Μόνο τα τεστ που χρειάζεται να κάνει στην αρχή φτάνει για να καταναλώσει μια σεβαστή ποσότητα.

Πάντως σε γενικές γραμμές για τα λεφτά του μου φάνηκε αρκετά τίμιο 

Επεξ/σία από Kapoios Akuros
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Kapoios Akuros είπε

Συμφωνώ 100% ενώ στην αρχή έλεγα πως θα με βγάλουν για κάμποσο καιρό...

Μόνο τα τεστ που χρειάζεται να κάνει στην αρχή φτάνει για να καταναλώσει μια σεβαστή ποσότητα.

Πάντως σε γενικές γραμμές για τα λεφτά του μου φάνηκε αρκετά τίμιο 

Κι εγώ έτσι υπέθεσα στην αρχή για τα μελάνια μέχρι που είδα και κατάλαβα πόσο "πίνει"....

Προσωπικά μου φάνηκε πολύ μέτριο, μπορώ να πω και κάτω του μετρίου(!)

Ίσως να φταίει το ότι περίμενα περισσότερα σε αυτά τα λεφτά...

Για φωτοτυπίες καλό είναι αλλά μέχρι εκεί. Το scanάρισμα που με ένοιαζε  περισσότερο με απογοήτευσε. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εγω εδω και ενα χρονο τα γεμιζω με την σύριγγα    

πιο πολλα ξοδεύω για χαρτι παρα για μελάνι

maxresdefault.jpg

Επεξ/σία από rose from hell
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, Ekzema043 είπε

Κι εγώ έτσι υπέθεσα στην αρχή για τα μελάνια μέχρι που είδα και κατάλαβα πόσο "πίνει"....

Προσωπικά μου φάνηκε πολύ μέτριο, μπορώ να πω και κάτω του μετρίου(!)

Ίσως να φταίει το ότι περίμενα περισσότερα σε αυτά τα λεφτά...

Για φωτοτυπίες καλό είναι αλλά μέχρι εκεί. Το scanάρισμα που με ένοιαζε  περισσότερο με απογοήτευσε. 

Ας πούμε τι παραπάνω περίμενες αγοράζοντας ένα πολυμηχανημα, με wifi, στα 20€? 🤔

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25€ για την ακρίβεια γιατί έκανα κι εγώ το λάθος να το πάρω από Κωτσόβολο και όχι από Γερμανό αλλά εκτός των άλλων, περίμενα το scanning του να είναι σχετικά καλό. Όχι να εμφανίζει τις εικόνες "πιξελιασμενες"

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Ekzema043 είπε

25€ για την ακρίβεια γιατί έκανα κι εγώ το λάθος να το πάρω από Κωτσόβολο και όχι από Γερμανό αλλά εκτός των άλλων, περίμενα το scanning του να είναι σχετικά καλό. Όχι να εμφανίζει τις εικόνες "πιξελιασμενες"

Το έχω πάρει κι εγώ (από Γερμανό στα 20€) για φιλικό μου άτομο, δεν του το έχω εγκαταστήσει και δοκιμάσει ακομα για να έχω άποψη πάνω σε αυτό που λες. 

Όντας ευχαριστημένος κάτοχος HP officejet 6900 premium, αναμένω το συγκεκριμενο να είναι καλύτερο από το HP deskjet 1515 AiO (χωρίς WiFi) που είχαμε πάρει παλιότερα σε προσφορά που είχε ανακοινωθεί εδώ μέσα στα 30€. Με λίγα λόγια, με βάση του τι κοστίζει, ξέρω πάνω κάτω τι να περιμένω. Δεν μπορώ (ούτε είναι λογικο) να περιμένω από το Deskjet 2620 να μου δουλεύει όπως το Οfficejet 6900 ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 5/12/2018 στις 7:29 ΜΜ, Alxnks είπε

Το έχω πάρει κι εγώ (από Γερμανό στα 20€) για φιλικό μου άτομο, δεν του το έχω εγκαταστήσει και δοκιμάσει ακομα για να έχω άποψη πάνω σε αυτό που λες. 

Όντας ευχαριστημένος κάτοχος HP officejet 6900 premium, αναμένω το συγκεκριμενο να είναι καλύτερο από το HP deskjet 1515 AiO (χωρίς WiFi) που είχαμε πάρει παλιότερα σε προσφορά που είχε ανακοινωθεί εδώ μέσα στα 30€. Με λίγα λόγια, με βάση του τι κοστίζει, ξέρω πάνω κάτω τι να περιμένω. Δεν μπορώ (ούτε είναι λογικο) να περιμένω από το Deskjet 2620 να μου δουλεύει όπως το Οfficejet 6900 ε;

Εννοείται αυτό. Απλά μάλλον φταίει το ότι περίμενα να δίνει περισσότερα. That's all....

Στις 5/12/2018 στις 7:38 ΜΜ, Dantε είπε

Κατι κανεις λαθος.

Εχω σκαναρει και μια χαρα βγαζει.Σε καμια περιπτωση πιξελιασμενα.

Έχω δοκιμάσει τα πάντα. Tif,Png,Jpeg και όλα "χαλάνε" - "πιξελιαζουν" όταν κάνω zoom στην εικόνα για να δω κάποιες ας πούμε λεπτομέρειες. 

Στις 5/12/2018 στις 9:25 ΜΜ, alexinhogr είπε

Τα σκάνερ είναι ακριβά, εσύ με πολυμηχανιμα των 20 ευρώ τι ποιότητα ήθελες; μια χαρά είναι για τα λεφτά του. 

Ναι τελικά σε αυτό καταλήγω κι εγώ. Μια χαρά είναι για τα λεφτά του 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, Ekzema043 είπε

Εννοείται αυτό. Απλά μάλλον φταίει το ότι περίμενα να δίνει περισσότερα. That's all....

Έχω δοκιμάσει τα πάντα. Tif,Png,Jpeg και όλα "χαλάνε" - "πιξελιαζουν" όταν κάνω zoom στην εικόνα για να δω κάποιες ας πούμε λεπτομέρειες. 

Ναι τελικά σε αυτό καταλήγω κι εγώ. Μια χαρά είναι για τα λεφτά του 

Αλλαξε την προκαθορισμενη αναλυση του σκαναρισματος σε μεγαλυτερη. Υπαρχει επιλογη.

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά μια χαρά είναι τα φτηνιάρικα μηχανήματα hp τίμια και με καλό σκανάρισμα για την τιμή τους αλλά το κυριότερο παίζουν μια χαρά με γεμισμένα.Στον δικό μου 1510 το προηγούμενο έγχρωμο παίζει να το έχω γεμίσει πάνω από 30-40  φορές μόνος με σύριγγα  και εκτύπωνε μια χαρά μέχρι που μάλλον τα έπαιξε το τσιπάκι του πριν 15 μέρες.

Πήρα ένα συμβατό και μάλιστα XL με 11 ευρώ και παίζει μια χαρά και αυτό.Προσοχή μόνο στην εγκατάσταση- αλλαγή μελανιών τι θα πατήσετε στα παραπλανητικά μηνύματά τους μήπως βάλετε κανένα άλλο filmweare δεν παίζει με γεμισμένα - συμβατά και δεν επανέρχεται με τίποτε στα παλιά.

Θεωρώ άσκοπο να πετάει κάποιος 100 και 200 ευρώ για εκτυπωτή οικιακής χρήσης που οι περισσότεροι δεν εκτυπώνουμε περισσότερες από 50-100 σελίδες το μήνα.

Επεξ/σία από papoys1
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 5/12/2018 στις 5:33 ΜΜ, rose from hell είπε

εγω εδω και ενα χρονο τα γεμιζω με την σύριγγα    

πιο πολλα ξοδεύω για χαρτι παρα για μελάνι

maxresdefault.jpg

Μελανια απο ebay να φανταστω ή υπαρχει κατι εντος ελλαδας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, ison είπε

Μελανια απο ebay να φανταστω ή υπαρχει κατι εντος ελλαδας?

αυτά εδώ χρησιμοποιω εγω 

https://www.banggood.com/Universal-100ml-Replacement-Refillable-Refill-Bulk-Ink-For-HP-Lexmark-Inkjet-Printer-Cartridges-p-1006854.html?rmmds=myorder&ID=224&cur_warehouse=CN

 

εχει και στο ebay

εχει και στο σκρουτζ  https://www.skroutz.gr/c/925/symvata-anakataskevasmena-melania-inkjet.html?keyphrase=xima+melani

 

 

Επεξ/σία από rose from hell
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...