Προς το περιεχόμενο

Ερώτηση για τιμή οθόνης-TV


jazzl2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αφού μου έβγαλε γραμμές η tv-οθονη 55" που χρησιμοποιώ για το pc μου είπα λόγω black friday να ψάξω για αλλαγή. 

 Σε κατάστημα ηλεκτρονικών το οποίο υποστηρίζει και online αγορές βρήκα για κάποια λεπτά τιμή τηλεόρασης πιο κάτω από το μισό της κανονικής.(μαλλον από λάθος του καταστήματος) 

Έκανα αγορά τραβήχτηκαν τα χρήματα μου ήρθε email κατάσταση παραγγελίας ΟΛΟΚΛΗΡΏΘΗΚΕ. 

Μετά από κάποια λεπτά με refresh η τιμή πίσω στην κανονική. 

Τι γίνεται έτσι περιπτώσεις θα πάρω την τηλεόραση κανονικά? Η θα μου ρίξουν άκυρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/11/2018 στις 11:33 ΜΜ, jazzl2 είπε

Αφού μου έβγαλε γραμμές η tv-οθονη 55" που χρησιμοποιώ για το pc μου είπα λόγω black friday να ψάξω για αλλαγή. 

 Σε κατάστημα ηλεκτρονικών το οποίο υποστηρίζει και online αγορές βρήκα για κάποια λεπτά τιμή τηλεόρασης πιο κάτω από το μισό της κανονικής.(μαλλον από λάθος του καταστήματος) 

Έκανα αγορά τραβήχτηκαν τα χρήματα μου ήρθε email κατάσταση παραγγελίας ΟΛΟΚΛΗΡΏΘΗΚΕ. 

Μετά από κάποια λεπτά με refresh η τιμή πίσω στην κανονική. 

Τι γίνεται έτσι περιπτώσεις θα πάρω την τηλεόραση κανονικά? Η θα μου ρίξουν άκυρο

Αφού σου τραβήξανε τα λεφτά, πέρασε η έγκριση. Κανονικά "τον ήπιανε" αλλά εδώ είναι Ελλάδα.

Ελπίζω να παραλάβεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Update:

Μετά από τηλεφωνική επικοινωνία μαζί τους ότι τελικά η παραγγελία ακυρώνεται καθώς ήταν πρόβλημα του "συστήματος" όπως ανέφεραν εγώ επικοινώνησα με δικαιώματα του καταναλωτή. 

Αυτοί μου είπαν να ζητήσω την αρνητική απάντηση σε μορφή email την οποία αυτοί μου έστειλαν αφού τους ενημέρωσα ότι μίλησα με δικαιώματα καταναλωτή και πως έχουν ξεκινήσει διαδικασίες.

Στο email μέσα μου είχαν σε pdf την κίνηση της τράπεζας για ΕΠΙΣΤΡΟΦΉ των χρημάτων. 

ΤΟ ΑΠΟΤΈΛΕΣΜΑ 

Ενώ εγω είχα ξενερωσει για την τύχη-ατυχία μου το απόγευμα ΧΤΎΠΗΣΕ ΤΟ ΤΗΛΈΦΩΝΟ και ήταν η κουριερ ΠΟΥ ΈΦΕΡΕ ΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ. 

Όσο για τα λεφτά της επιστροφής ........😁😁😁😂😂😂😂😂🤯🤯🤯

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...