Προς το περιεχόμενο

H Blizzard ενδέχεται να ετοιμάζει ένα mobile παιχνίδι Warcraft στα πρότυπα του Pokémon Go


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, deathincarnate είπε

Ευσεβείς πόθοι να δω την activision-blizzard να πτωχέυει πριν κλείσω τα μάτια μου.

Βασικά,και μόνο με τη blizzard ευχαριστημένος θα είμαι.

Φοβερή λογική και κυρίως καθόλου σκατόψυχη. Να χάσουν την δουλειά τους τόσοι άνθρωποι και τα προιοντα που γουσταρουν εκατομμυρια αλλοι επειδή εσυ δεν τους πας. Με την λογική σου εγώ που δεν γουστάρω την Apple κλείσει. Τι είναι μωρέ 130.000 άνεργοι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, BorrowedTime είπε

Φοβερή λογική και κυρίως καθόλου σκατόψυχη. Να χάσουν την δουλειά τους τόσοι άνθρωποι και τα προιοντα που γουσταρουν εκατομμυρια αλλοι επειδή εσυ δεν τους πας. Με την λογική σου εγώ που δεν γουστάρω την Apple κλείσει. Τι είναι μωρέ 130.000 άνεργοι;

Είναι εξειδεικευμένοι άνθρωποι,δε θα χαθούν.Αλλά γιατί αρπάζεσαι για ένα υποθετικό ουτοπικό σενάριο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, Istros είπε

"για τα έσοδα που θα μπορούσε να φέρει το spinoff, και τα οποία θα μπορούσαν να χρηματοδοτήσουν άλλα projects. Όπως για παράδειγμα στο Diablo IV"

Επειδη δεν πείθουν τους φανατικούς λένε ότι το εβγαλαν με σκοπό να μαζέψουν λεφτά για το diablo IV.

Αν κάνουν έρανο για το diablo IV πιο πολλά θα βγαλουν

Small indie studio 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 hours ago, seithan said:

Διάβασα ένα άρθρο για το Diablo ενώ περίμενα να διαβάσω για το Warcraft 

Κλάφτα. Από προχθές που κυκλοφόρησε το άρθρο και το διάβασε σχεδόν όλο ο Rhykker έχουν βγει άλλα 10 από παρόμοια sites λέγοντας ότι να ναι και μεταφέροντας τα όσα έγραφε το αρχικό άρθρο όπως να ναι. Καλό το click bait.

13 hours ago, tsibosp said:

Απο μενα προσωπικα δεν προκειται να ξαναδουν ουτε 1 cent μετα το φιασκο του Diablo 3 που το θεωρω ισως την χειροτερη αγορα που εχω κανει ποτε μου και ασχολουμαι με το gaming απο το 1992.Τραγικοι απλα, μετα την κατακρεουργηση της Blizzard North το μονο που κανουν ειναι να εισπραττουν loyalties απο τα franchise τους με μετριους-κακους τιτλους. 

Θα μπορούσες να δοκιμάσεις και το Reaper of Souls το οποίο σε καμία περίπτωση δεν θυμίζει το original D3.

3 hours ago, deathincarnate said:

Ευσεβείς πόθοι να δω την activision-blizzard να πτωχέυει πριν κλείσω τα μάτια μου.

Βασικά,και μόνο με τη blizzard ευχαριστημένος θα είμαι.

Δεν σου δίνουν free items στο wow και βλέπεις ραδίκια συνέχεια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, deathincarnate είπε

Είναι εξειδεικευμένοι άνθρωποι,δε θα χαθούν.Αλλά γιατί αρπάζεσαι για ένα υποθετικό ουτοπικό σενάριο;

Το γνωρίζεις υποθέτω οτι σε μια εταιρεία κολοσσο όπως η Activision-Blizzard δεν ειναι ολοι ultra high ed programmers ετσι; Υπαρχουν καθαριστές, φύλακες μπλα μπλα μπλα. Αρπάζομαι γι΄αυτή την άνεση που εχετε κάποιοι στο να καταστραφούν ανθρωποι επειδή εσας δεν σας άρεσε το Diablo η το FIFA ή οτι αλλο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτή η περίοδος πάντως είναι από τις σπάνιες φορές που δεν βλέπω τα fanboy της blizzard να συσπειρώνονται να υποστηρίξουν την αγαπημένη τους εταιρεία, μάλλον η χλαπάτσα που έχουν φάει είναι μπόλικη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ναι μετα απ'ολα αυτα υπαρχει κοσμος που στηριζει wow και λενε οτι ειναι και καλο. κλαιω. Βγηκε κι ενα ωραιο αρθρακι απο Kotaku με συνεντευξεις απο εργαζομενους μεσα στην blizzard που βουλωνει και το τελευταιο fanboy στομα. 

Επεξ/σία από babality
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...