Προς το περιεχόμενο

Logicboard iphone 7


joker25

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερες παιδες.. ανοιγω ενα τοπικ μονο κ μονο για να ρωτησω παιδες αν εχει κανεις ή ασχολειται ή γνωριζει που μπορω να βρω logicboard για iphone 7; Δυστυχως δεν επισκευαζεται κ ειμαι σε αναζητηση για να μην παει χαμενη εντελως η συσκευη.. ευχαριστω εκ των προτερων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, joker25 είπε

Δυστυχως δεν επισκευαζεται κ ειμαι σε αναζητηση για να μην παει χαμενη εντελως η συσκευη.. ευχαριστω εκ των προτερων

Στείλε στον έμπιστο @jrepair μήπως μπορεί να κάνει κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω φιλε μου για την απαντηση σου.. να εκμεταλλευτω λιγο ακομη το χρονο σου κ να ρωτησω το εξης..α ανθρωπος που μου προτεινεις εχει μητρικες ή ειναι τεχνικος κ θα θελει κ αυτος να εξετασει την μητρικη γιατι το εχω στειλει ηδη σε τρεις(πληρωνοντας καθε φορα πηγαινε-ελα μεταφορικα) κ ολοι αποφανθηκαν το ιδιο,δεν φτιαχνεται.. οποτε αυτος που μου προτεινει εχει μητρικες ή θα θελει να φτιαξει την δικια μου;; Ευχαριστω κ παλι για την απαντηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, joker25 είπε

Ευχαριστω φιλε μου για την απαντηση σου.. να εκμεταλλευτω λιγο ακομη το χρονο σου κ να ρωτησω το εξης..α ανθρωπος που μου προτεινεις εχει μητρικες ή ειναι τεχνικος κ θα θελει κ αυτος να εξετασει την μητρικη γιατι το εχω στειλει ηδη σε τρεις(πληρωνοντας καθε φορα πηγαινε-ελα μεταφορικα) κ ολοι αποφανθηκαν το ιδιο,δεν φτιαχνεται.. οποτε αυτος που μου προτεινει εχει μητρικες ή θα θελει να φτιαξει την δικια μου;; Ευχαριστω κ παλι για την απαντηση

Αυτός είναι τεχνικός που μπορεί να φτιάξει αυτά που δεν μπορούν οι άλλοι. Και δεν υπερβάλλω. Ωστόσο δε ξέρω σε τι κατάσταση είναι η μητρική σου, οπότε καλό είναι να μιλήσεις μαζί του.

www.jrepair.gr 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες και στο flikas stores στο google. Αν το θέμα σου δεν είναι βραχυκυκλωμένος επεξεργαστής (συνηθισμένο πρόβλημα στα 7αρια μετά από πτώση) το κινητό μπορεί να γίνει. Δες και στο ινστα #flikastechstores 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/11/2018 στις 4:40 ΜΜ, joker25 είπε

Ευχαριστω φιλε μου για την απαντηση σου.. να εκμεταλλευτω λιγο ακομη το χρονο σου κ να ρωτησω το εξης..α ανθρωπος που μου προτεινεις εχει μητρικες ή ειναι τεχνικος κ θα θελει κ αυτος να εξετασει την μητρικη γιατι το εχω στειλει ηδη σε τρεις(πληρωνοντας καθε φορα πηγαινε-ελα μεταφορικα) κ ολοι αποφανθηκαν το ιδιο,δεν φτιαχνεται.. οποτε αυτος που μου προτεινει εχει μητρικες ή θα θελει να φτιαξει την δικια μου;; Ευχαριστω κ παλι για την απαντηση

Ποια ήταν η διάγνωση των τεχνικών που είδαν την πλακέτα σου; Απλά οτι δεν φτιάχνεται σου ειπαν; Τι πρόβλημα εμφάνισε ακριβώς και πως αυτό προέκυψε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...