Προς το περιεχόμενο

Η Nvidia ανακοίνωσε την κορυφαία κάρτα γραφικών TITAN RTX με κόστος $2499


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 105
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το όνομα του συνεδρίου ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ NIPS πλέον. Είναι NeurIPS. 

21 ώρες πριν, voltmod είπε

Στο 32ο ετήσιο συνέδριο NIPS (Conference on Neural Information Processing Systems) και από το Palais des Congrès de Montréal

 

Άλλαξε γιατί το ΝΙΡS θεωρήθηκε σεξιστικό. 

Εάν ένα τόσο σημαντικό συνέδριο είχε την ευαισθησία να αλλάξει το όνομα, φαντάζομαι ότι ένας συντάκτης άρθρου σε ένα forum κάπου στο internet, μπορεί να προσέχει λίγο παραπάνω το τι γράφει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Seaside είπε

Ποιο αμάξι ειναι αυτό. Το θέλω κι εγώ.

seat ibiza 1997 1400 8βάλβιδο (αμέσως μετά το μοντέλο με το ντισριμπιτέρ... )... ανοίγεις το καπό και παντού γράφει audi WV. Αλλά φαντάζομαι και πιστεύω ότι όλα τα μετέπειτα μοντέλα είναι τόσο καλά και αξιόπιστα.. αλλάζω λάδια κάθε 5-6κ χιλιόμετρα και πάντα βγαίνουν στην τέλεια ποσότητα (δεν έχει κάψει ποτέ ένα γραμμάριο λάδι ΠΟΤΕ) και πάντα φρέσκα και άνετα βγάζει άλλα τόσα χιλιόμετρα...

Επεξ/σία από nero62
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά δεν ξέρω ποιος gamer θα πάει να την πάρει ,,,,,,είναι σα να έχω μέσα στο γκαράζ μου μια Φεράρι και να μην μπορώ να την βγάλω έξω ,,,,,, 

Μόλις τώρα, Plig88 είπε

Πραγματικά δεν ξέρω ποιος gamer θα πάει να την πάρει ,,,,,,είναι σα να έχω μέσα στο γκαράζ μου μια Φεράρι και να μην μπορώ να την βγάλω έξω ,,,,,, 

Ή εκτός αν ο ενδεχόμενος gamer θα τα σκάσει μια και καλή και θα την έχει κι το εγγόνι του για να παίζει half life 3 ( άντε να δούμε ποτε !!!!!!!)

2 ώρες πριν, nero62 είπε

seat ibiza 1997 1400 8βάλβιδο (αμέσως μετά το μοντέλο με το ντισριμπιτέρ... )... ανοίγεις το καπό και παντού γράφει audi WV. Αλλά φαντάζομαι και πιστεύω ότι όλα τα μετέπειτα μοντέλα είναι τόσο καλά και αξιόπιστα.. αλλάζω λάδια κάθε 5-6κ χιλιόμετρα και πάντα βγαίνουν στην τέλεια ποσότητα (δεν έχει κάψει ποτέ ένα γραμμάριο λάδι ΠΟΤΕ) και πάντα φρέσκα και άνετα βγάζει άλλα τόσα χιλιόμετρα...

Ειδικά ο 8βαλβιδος κινητήρας της Volkswagen , τι να πω ,,, ούτε γραμμάριο ,,, Χαχαχαχαχαχα ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ χ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, gregory22 είπε

Το έχουν πιάσει το νόημα και οι κάρτες γραφικών θα γίνουν πλέον mining hardware.

παίρνεις ακόμη δώρο?

Ναι απο τον ΟΑΕΔ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Plig88 είπε

Πραγματικά δεν ξέρω ποιος gamer θα πάει να την πάρει ,,,,,,είναι σα να έχω μέσα στο γκαράζ μου μια Φεράρι και να μην μπορώ να την βγάλω έξω ,,,,,, 

Ή εκτός αν ο ενδεχόμενος gamer θα τα σκάσει μια και καλή και θα την έχει κι το εγγόνι του για να παίζει half life 3 ( άντε να δούμε ποτε !!!!!!!)

Ειδικά ο 8βαλβιδος κινητήρας της Volkswagen , τι να πω ,,, ούτε γραμμάριο ,,, Χαχαχαχαχαχα ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ χ

Παίζει μεγάλο ρόλο και ο χρήστης του αυτοκινήτου να ξέρεις. Δεν είναι μόνο το αυτοκίνητο. Πάντως μετά από κοντά 200000 χιλιόμετρα ακόμη δεν καίει ούτε γραμμάριο όπως ακριβώς είπες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να καταλαβω εβγαλε καρτα 2500 $ η οποια κανει την ιδια δουλεια + games με καποια που εχει 6300 $ quandro , ποιος ο λογος να παρει καποιος την ακριβη εφοσον κανει την ιδια δουλεια + games με την φτηνη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, bromiaris είπε

Εσύ νομίζεις..

Αν εισαι μάγκας πάμε για ψώνια μαζι , εσυ θα αγοράσεις την κάρτα κ εγω το αυτοκίνητο , θα χαλάσουμε τα ιδια λεφτά .

Είσαι μέσα ή εισαι μόνο λόγια ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...