Προς το περιεχόμενο

Logitech C920 HD Pro Webcam 35,45


teosard

Προτεινόμενες αναρτήσεις

17 λεπτά πριν, Billator είπε

Btw κάνοντας top up 40 Pounds μου έδωσε 5 ακόμα δώρο και 5 σε  gift card. Οπότε έκατσε τέλεια :D 

Thanks a lot!! 

image.png.2a87ba9c217f4c03b027ffe3cd14a22b.png

Απλα αγοραζουμε gift card? Βλέπω ενα που λεει πατα εδω και άμα αγοράσεις καρτα δωρο 6 λιρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, morfeas-dsl- said:

Απλα αγοραζουμε gift card? Βλέπω ενα που λεει πατα εδω και άμα αγοράσεις καρτα δωρο 6 λιρες

Ναι gift card για top up στο account σου. Εμένα έλεγε 5 λίρες οπότε φαίνεται στον καθένα δίνει διαφορετικό bonus :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Inler είπε

Ok στα χρήματα αυτά αξίζει για αγορά? Υπάρχει άλλη εναλλακτική? 

Ρωτας αν αξιζει? Για να παρεις κατι καλυτερο θελει πανω απο 100 ευρω. Στην τιμη αυτη ειναι κλεψια

Επεξ/σία από MessatsuRoku
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 minutes ago, spook said:

Έκανα παραγγελία και εγώ. Το top up , έλεγε ότι ήθελε invitation.

Εγώ δεν είχα κάποιο τέτοιο μήνυμα, πριν πληρώσω μου πέταξε πάνω από την κάρτα ότι αν κάνω top up 40 λίρες θα μου δώσουν 5 δώρο.
Για κάποιο λόγο πήρα και 5 λίρες Discount extra, δεν είμαι σίγουρος αν είχα το discount αυτό φυσικά από πριν.

Τελική τιμή που πλήρωσα 20.86 λίρες.

Ο TS μου έκανε καλό δωράκι :P Να δω τι θα πάω τώρα με τις υπόλοιπες λίρες που περίσσεψαν στον λογαριασμό 😂

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή την αγόρασα στην προηγούμενη προσφορά και την χρησιμοποίησα ήδη 1 φορά, σας προτείνω να κατεβάσετε από εδώ https://support.logitech.com/en_us/product/hd-pro-webcam-c920/downloads# το  Logitech Capture (BETA) που περιλαμβάνει και τους πιο πρόσφατους drivers και όχι το Logitech Webcam Software που έχει να ανανεωθεί από το 2012.

Επίσης όσοι έχετε Logitech Gaming Software εγκατεστημένο λόγω πληκτρολογίου/mouse/ακουστικών, θα τη δείτε να εμφανίζεται εκεί μέσα επίσης για βασικές ρυθμίσεις.

Η κάμερα είναι πολύ καλή αν και τα 1080p που προσφέρει είναι με λίγο noise σε χαμηλό/μέτριο φωτισμό. Τα μικρόφωνα πολύ καλά (stereo) και η ποιότητα κατασκευής της, κορυφαία με τη βάση να μπορείτε να τη βάλετε σε τρίποδο ανά πάσα στιγμή (έχει πάσο κανονικής dSLR στη βάση).

Στην τιμή αυτή δεν κοιτάτε αλλού για κανένα λόγο. Με γειά!

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πάλι στα 35 ευρώ με μεταφορικά σε prime day.

https://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B07QZZS7S1

Πάτε εδώ: https://www.amazon.co.uk/amazonprime?_encoding=UTF8&primeCampaignId=primeMobileSignupWhite&ref_=navm_em_0_1_1_6_try_prime&renderingType=mobile&showLandingPage=1

και πατάτε try prime free. Μετά από ένα μήνα περίπου μην ξεχάσετε να ακυρώσετε το prime γιατί θα σας χρεώνει 8,00 ευρώ/μήνα.

 

Επεξ/σία από black66.gr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...