Προς το περιεχόμενο

Google: Οι δημοφιλέστερες αναζητήσεις στην Ελλάδα για το 2018


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, zio10 είπε

Περίεργο όντως γιατί αν κρίνουμε από δω μέσα σχεδόν κανείς δεν βλέπει τηλεόραση... :D

Όσα θέματα άνοιγαν για τηλεοπτικά σόου ή πρόσωπα της λίστας πάντως, κατακλύζονταν από κόσμο κι έκαναν ρεκόρ σελίδων, άρα κάποιο ενδιαφέρον το διέκρινε κανείς κι από εδώ.

 

Πάντως πολλοί μπερδεύετε(δεν αναφέρομαι σε σένα) το πρόσκαιρο ενδιαφέρον λόγω επικαιρότητας, που είναι λογικό να συγκεντρώνει μια συζήτηση για μια χρονική περίοδο, με τα πραγματικά ενδιαφέροντα που μπορεί να έχει μια μεγάλη μερίδα κόσμου και που δεν έχει να κάνει με κάτι που μπορεί απλά να χαζεύει στο τέλος μιας δύσκολης μέρας...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 69
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

3 λεπτά πριν, Vassilis_24 είπε

Όσα θέματα άνοιγαν για τηλεοπτικά σόου ή πρόσωπα της λίστας πάντως, κατακλύζονταν από κόσμο κι έκαναν ρεκόρ σελίδων, άρα κάποιο ενδιαφέρον το διέκρινε κανείς κι από εδώ.

Πάντως πολλοί μπερδεύετε(δεν αναφέρομαι σε σένα) το πρόσκαιρο ενδιαφέρον λόγω επικαιρότητας, που είναι λογικό να συγκεντρώνει μια συζήτηση για μια χρονική περίοδο, με τα πραγματικά ενδιαφέροντα που μπορεί να έχει μια μεγάλη μερίδα κόσμου και που δεν έχει να κάνει με κάτι που μπορεί απλά να χαζεύει στο τέλος μιας δύσκολης μέρας...

Το ξέρω, πλάκα έκανα γιατί πολλές φορές θα δεις να γράφεται ότι δεν βλέπω καθόλου tv, έχω χρόνια να την ανοίξω κτλ ενώ ατα αντίστοιχα θέματα γίνεται χαμός :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Bil79 είπε

Μπορεί να μου πει κάποιος ποια είναι η Ηλιάνα Παπαγεωργίου μην την γκουγκλαρω κι εγώ κι ανέβει κι άλλο το ποσοστό;

Duckduckgo φίλε 

https://duckduckgo.com/?q=ηλιανα+Παπαγεωργίου&t=brave&ia=web

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάλι καλά που υπαρχουν τα σχόλια του Insomnia και νιώθω λιγο Einstein. Είναι εμφανές οτι ολοι εδω δεν εψαξαν ποτε κατι της επικαιροτητας η καποια εκπομπη. Είμαι περηφανος που συνομιλω με ανθρωπους που αν ανοιξεις το browser history εχει μονο κβαντομηχανική, ανωτερα μαθηματικα και φιλοσοφία περι ζωής και ανθρωπινης ύπαρξης. Αφου λοιπόν κράξουμε τους παρακατιανούς και το λαουτζάκο που ασχολείται με το power of love, μπορουμε να επιστρέψουμε στο ανώτερο επιπεδό μας και να λέμε πρόβατα οσους αγοράζουν Apple, ηλιθιους οσους αγοράζουν Samsung γιατι αντιγράφει την Apple και φυσικά, να μην ξεχασουμε την ανώτατη φιλοσοφία του forum. Να κράζουμε καθε τεχνολογική εξελιξη ως παραβιαση ιδιωτικότητας και να θαβουμε το Facebook που ειναι κακο και μας κλεβει τις φωτογραφιες των διακοπών. Γιατι αμα εχεις ανώτερο επίπεδο φαίνεται. Τι να μας πουνε και οι βλακες; Εμεις εδω είμαστε "ανωτέρου υποστάθμης" που ελεγε και μια ψυχή. Δεν ασχολούμαστε με Τζεση Παπουτση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, BorrowedTime είπε

Πάλι καλά που υπαρχουν τα σχόλια του Insomnia και νιώθω λιγο Einstein. Είναι εμφανές οτι ολοι εδω δεν εψαξαν ποτε κατι της επικαιροτητας η καποια εκπομπη. Είμαι περηφανος που συνομιλω με ανθρωπους που αν ανοιξεις το browser history εχει μονο κβαντομηχανική, ανωτερα μαθηματικα και φιλοσοφία περι ζωής και ανθρωπινης ύπαρξης. Αφου λοιπόν κράξουμε τους παρακατιανούς και το λαουτζάκο που ασχολείται με το power of love, μπορουμε να επιστρέψουμε στο ανώτερο επιπεδό μας και να λέμε πρόβατα οσους αγοράζουν Apple, ηλιθιους οσους αγοράζουν Samsung γιατι αντιγράφει την Apple και φυσικά, να μην ξεχασουμε την ανώτατη φιλοσοφία του forum. Να κράζουμε καθε τεχνολογική εξελιξη ως παραβιαση ιδιωτικότητας και να θαβουμε το Facebook που ειναι κακο και μας κλεβει τις φωτογραφιες των διακοπών. Γιατι αμα εχεις ανώτερο επίπεδο φαίνεται. Τι να μας πουνε και οι βλακες; Εμεις εδω είμαστε "ανωτέρου υποστάθμης" που ελεγε και μια ψυχή. Δεν ασχολούμαστε με Τζεση Παπουτση

Κατάφερες ρε μαν να βάλεις στο ίδιο τσουβάλι τις ανησυχίες για την παραβίαση της ιδιωτικότητας, το power of love και την Apple αλλά και τα σχόλια του insomnia, κάπως λέγεται αυτό

 

  • Like 4
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, gnsX είπε

Κατάφερες ρε μαν να βάλεις στο ίδιο τσουβάλι τις ανησυχίες για την παραβίαση της ιδιωτικότητας, το power of love και την Apple αλλά και τα σχόλια του insomnia, κάπως λέγεται αυτό

 

Και εμένα μου φάνηκε περίεργο. Άρχησα να ανησυχώ για λίγο, ότι ίσως συμφωνήσω με κάτι αλλά ευτυχώς όλα καλά στο τέλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, Bikos13 είπε

Μήπως ο Σωκράτης Κόκκαλης είναι σε λάθος λίστα;

Το λέει και κάποιος πιο πάνω.Αναφέρεται στον Σ.Κόκκαλη junior,υιός του ιστορικού προέδρου του ΟΣΦΠ που εχασε τη ζωή του 34 ετων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι αν δεν φαει ο μεσος ελληνας γουακαμολε με πανκεικς για πρωινο βλεποντας τα καλυτερα σιγμιοτυπα απο το power of love δεν φευγει απο το σπιτι να παει στο μεροκαμματο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...