Προς το περιεχόμενο

iphone x και tempered glass


Runner25

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

που μπορω θεσσαλονικη να βαλω γυαλι προστασιας και ποσο θα μου στοιχησει

Επεξ/σία από Runner25
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 hours ago, Snolly said:

αφού δοκίμασα διάφορα το καλύτερο με διαφορά είναι αυτό https://www.amazon.co.uk/gp/product/B074GWQMRS/ref=ox_sc_saved_title_8?smid=A11R0EQ58D7L78&psc=1

καλο!!! ειναι και αμαζον αγγλιας μαλλον θα το χτυπησω,ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Τζαμάκι είναι πραγματικά πολύ εύκολο να το τοποθετήσεις μόνος σου. Ένα καλό καθάρισμα την οθόνη και το βάζεις πολύ εύκολα χωρίς φουσκάλες κτλ όπως τα screen protectors. Κάνε μια προσπάθεια θα δεις ποσο απλά γίνεται. 😉

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχα το Χ και τωρα εχω το ΜΑΞ σε κανενα απο τα δυο δεν εβαλα τζαμι, δεν χρειαζεται, χανεις τη μαγεια του να νιωθεις την οθονη, τωρα εαν εισαι ατζαμης τοτε οκ βαλε, απλα σκεψου εχεις ενα ομορφο τηλεφωνο και βαζεις τζαμι θηκη το κανεις τουμπανο αλλα χανεις την αισθηση αυτου του υπεροχου τηλεφωνου, προσωπικα σπιτι το εχω γυμνο

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 31/12/2018 at 18:33, garfito said:

ειχα το Χ και τωρα εχω το ΜΑΞ σε κανενα απο τα δυο δεν εβαλα τζαμι, δεν χρειαζεται, χανεις τη μαγεια του να νιωθεις την οθονη, τωρα εαν εισαι ατζαμης τοτε οκ βαλε, απλα σκεψου εχεις ενα ομορφο τηλεφωνο και βαζεις τζαμι θηκη το κανεις τουμπανο αλλα χανεις την αισθηση αυτου του υπεροχου τηλεφωνου, προσωπικα σπιτι το εχω γυμνο

εχεις δικιο, ειχα ολα τα μοντελα απο το 3g και σε κανενα ποτε δεν εβαλα τζαμακι αλλα τα προσεχω παρα πολυ παντα τα πουλαω χωρις ουτε μια γραντζουνια απλα το χ παραειναι ακριβο και δε θα ηθελα να μου παθει κατι

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...