Προς το περιεχόμενο

FILMNET ΣΤΟ PC


Προτεινόμενες αναρτήσεις

pedia oxi den boroun na se broun....den ekpebi to box min leme xazomares tora!to filmnet duleui os eksis me apla logia :

Kathe box exi to diko tou serial number.Apo ta kedrika molis kanis mia new sindromi stelnoun mazi me tin ekpobi tis eikonas ke ixou filmnet ena "paketo" to opio kseklidoni mono mia sigekrimeni siskeui diladi me sigekrimeno serial number!Etsi liturgi!Tora iparhi ke i eksis magia gia tous idi sindromitess tou filmnet.An exis kapio poli kalo video ke sindesis tin eisodo tou me tin kerea tis tileoraseos ke tin eksodo me to filmnet box ke prin kanis aneosi i kenurio sindromi sto filmnet to bazis na kani record ke etsi ousiastika kani record to "paketo" pu eine gia to filmnet box.Etsi lipon molis teliosi i sindromi sas aplos patate ena play sto video ke stelni ksana to paketo sto box...toso apla! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 30
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

episis ksexasa na po oti to idio prama ginete an kanis ke mod to Ic tou filmnet box.Pados oso gia ta tv tuner exo akousi oti epitides i eteria ekpobis,kani kapia "skapanebasmata" sto sima ta opia gia ta original boxes den eine tpt eno gia ta euesthita kiklomata enos tv tuner boroun na kataliksoun stin katastrofi tis kartas!eine ligo psiloapithano senario alla oxi ke mi efikto.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kaneis lathos!!!Egw mia xara blepw tis perissoteres fores sto PC!Stin xeiroteri periptwsi na mou xalasei 2-3 fores se enan podosfairiko alla rythmizetai aytomata se liga deyterolepta!!Paizei poly megalo rolo to poso kala pianei h keraia sou kai prepei na kaneis tis swstes rythmiseis sto programmataki alla kai sto TV Tuner!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Filmnet asto!An kai kapoioi to xrhsimopoioun gia na kanoun plaka me diafora akatallila programmata/tainies!! :)

 

Gia to Supersport ti exeis na peis???Parolo pou den exei hxo bazeis to radiofwno kai eisai ok kai malista an baleis kai to Spor FM eisai ok giati einai to "parakladi" tou Supersport!Ara einai poly kalos tropos gia na glytwseis kapoia lefta ton xrono gia na blepeis kapoious agwnes mpasket/podosfairou k.a. apo to spiti sou!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

An exis kapio poli kalo video ke sindesis tin eisodo tou me tin kerea tis tileoraseos ke tin eksodo me to filmnet box ke prin kanis aneosi i kenurio sindromi sto filmnet to bazis na kani record ke etsi ousiastika kani record to "paketo" pu eine gia to filmnet box.Etsi lipon molis teliosi i sindromi sas aplos patate ena play sto video ke stelni ksana to paketo sto box...toso apla! :D

 

Auto file taki alitheuei ??Diladi apla kaneis record px mia tenia sto video kai meta otan patas play erxetai pali to sima sto bilmnet box??Sorry pou to leo ... alla mou fenetai poli apithano ... !

 

episis ksexasa na po oti to idio prama ginete an kanis ke mod to Ic tou filmnet box

 

Edo den katalaba ti ennoeis ... !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το FILMNET ΣΤΟ PC έχω να πω:

 

Έχω την PixelView PlayTV Pro με chipset 878. Έχω καταφέρει να δω Filmnet μόνο με το παλιό μου PC έναν p3 450Mhz με το πρόγραμμα ccrypt του Ronnys που υπάρχει στα insomnia files. H εικόνα ήταν τέλια.

 

Τώρα με τον p4 2.6 με το ccrypt πετυχαίνω κλείδωμα της εικόνας αλλά τα χρώματα δεν είναι σωστά. Η εικόνα είναι κάπως άχρωμη και τρεμοπαίζει συνέχεια. Τρέχοντας τον debuger του προγράμματος βλέπω ότι τα frames είναι 50 ενώ θα έπρεπε να είναι 25. Κάπου εκεί νομίζω ότι είναι το πρόβλημα.

 

Με το πρόγραμμα ccdxp32 ver 3603 πετυχαίνω τέλεια χρώματα αλλά η εικόνα δεν κλειδώνει με τίποτα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ego pantos eida kanonika tous agones tou kipellou !! Entaxei me to ccrypt kai ego to eida !! lokare kanonika i eikona ... apla polles fores i eikona xalage ligaki ... !! Alla gi auto mporei na ftaiei mallon kai to sima pou exo sto spiti ... !! Opote ola mia xaroula ... ! diabasa kai se kapio allo forum oti auto pou leei o takis telika ginetai alla to filmnet klidonei kathe ligi ora kai prepei na patas play sto video sinexeia!!Ginetai leei me sony video!Exo sony video alla distixos den exo ton apokodikopoiti gia na to dokimaso !An kapios to exei dokimasei as mas pei entiposeis kai apo auto to thema ... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

stin erotisi sou brandon aplos sou apado oti to exi dokimasi enas gnostos tora to kata poso auto bori na to dextis esi eine stin dikia sou krisi.Gia to IC enousa to olokliromeno kikloma pu exi to filmnet box..kani bam eine ena me pola podarakia ke aplos me tin boithia kapias adistasis ke kapio piragma sindeis kapia pin metaksi tous den thimame apekso pia! ke exis filmnet stin tv sou.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

oxi pros theou den ithela na prosbalo kanenan ... apla mou fanike POLI apithano!! Alla meta diabasa oti exei ginei kai apo allous ... ! Den exo logo na to amfisbitiso ... !Apla stin arxi mou fanike oti itan adinato na ginei!!As kano kai ego kanena lathos :D

thx pantos gia tin pliroforia ... kapia stigmi isos to dokimaso kai ego !Pros to paron boleutika me to tv tuner ... na 'sai kala !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...