Προς το περιεχόμενο

[TomTop] Arealer 104 keys RGB Mechanical Blue switches 20.65€ [ΤΕΛΟΣ]


zygorito

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, Sonis4 είπε

Καλησπερα σε ολους. Εχει παραλαβει καποιος αλλος το πληκτρολογιο απο το tomtop ? εχουν περασει 40+ μερες και ακομα τιποτα .. η τελευταια ενημερωση απο το tracking number ειναι στις 26-12 που γραφει οτι αναχωρει απο κινα και μετα τιποτα. Με αυτους που μιλησα εγω μου ειπαν να περιμενω και αλλες μερες και οτι για να  μου επιστρεψουν τα χρηματα  πρεπει να περιμενω 3 μηνες!!! πρωτη φορα εκανα αγορα απο το συγκεκριμενο και η εμπειρια ειναι πολυ κακη. 

Μολις κλεισει 2 μηνες απλα κανε dispute και escalate to claim στην paypal. Μην μπλεκεις καν με τους κινεζους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Sonis4 είπε

Καλησπερα σε ολους. Εχει παραλαβει καποιος αλλος το πληκτρολογιο απο το tomtop ? εχουν περασει 40+ μερες και ακομα τιποτα .. η τελευταια ενημερωση απο το tracking number ειναι στις 26-12 που γραφει οτι αναχωρει απο κινα και μετα τιποτα. Με αυτους που μιλησα εγω μου ειπαν να περιμενω και αλλες μερες και οτι για να  μου επιστρεψουν τα χρηματα  πρεπει να περιμενω 3 μηνες!!! πρωτη φορα εκανα αγορα απο το συγκεκριμενο και η εμπειρια ειναι πολυ κακη. 

και εγω στα ιδια αδερφε. κριμα μας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, kgian είπε

Και εγώ τα ίδια. Θα περιμένω άλλη μια εβδομάδα και μετά θα τους πω να ξανά στείλουν αλλιώς dispute κλπ. 

Αν ένα κατάστημα πχ αυτό ή πωλητής από το ebay το ξανά στείλει πώς ασφαλίζεται ο αγοραστής, για το περιθώριο των ημερών του dispute;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πακέτα Σεπτεμβρίου και ακόμα δεν έχω παραλάβει... Σίγουρα υπάρχει θέμα, με πρώτο ύποπτο το αεροδρόμιο... Και την εισαγωγή τους στην Ελλάδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παρελαβα χθες αφου πριν καμια βδομαδα περασε τελωνειο ( μου εστειλαν μηνυμα να τους στειλω αποδειξη απο Paypal). Πολύ καλο το πληκτρολογιο ελπίζω να παραλάβετε και εσεις!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ήρθε πρωί πρωί sms από ΕΛΤΑ να στείλω την απόδειξη με email για να προχωρήσει το πακέτο από το τελωνείο. Δεν περιμένω κάτι άλλο οπότε το πληκτρολόγιο θα είναι.

Το γράφω για να ησυχάσουν λίγο και οι υπόλοιποι που το περιμένουν, για να κάνουν λίγο ακόμα υπομονή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και σε μένα ήρθε sms από τα ΕΛΤΑ, έστειλα την απόδειξη του PayPal και μου απάντησαν ότι ολοκληρώθηκε η διαδικασία και θα ελευθερωθεί για να προωθηθεί στο οικείο μου ταχυδρομείο.

οπότε λογικά και οι υπόλοιποι θα πρέπει να περιμένουν αυτές τις μέρες ενημέρωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες στις 16:15 ήρθε σμς σε εμένα από τα ΕΛΤΑ έστειλα αμέσως την απόδειξη από το PayPal και σε 20 λεπτά μου απάντησαν ότι ολοκληρώθηκε. Όλα καλά δηλαδή 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...