Προς το περιεχόμενο

SONY PS4 500GB F Chassis μαζί με σετ PlayStation VR, Camera V2, Worlds VR και Astro Bot Rescue Mission 349€


aoc4000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

αν εχω καταλαβει καλα. υποστηριζει hdr για passthrough  οχι οτι θα παιζεις στο vr με hdr. δηλαδη αν εχεις tv 4k& hdr με το ps4 pro θα σε βολεψει πιο καλα το v2 για να μην βαζεις-βγαζεις καλωδια hdmi αν θες να παιξεις στην tv με hdr... αλλιως εγω με v1 & με 1080 tv ολα τα καλωδια πανω τα εχω και παιζει και το vr και τα κανονικα παιχνιδια στην τηλεοραση χωρις να πειραζω καλωδια

Επεξ/σία από johni41
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 17/12/2018 στις 7:38 ΜΜ, aoc4000 είπε

ενημέρωσα και για το public. Πάντως το κατάστημα που ανέφερα ήταν αυτό.... δίνανε βέβαια μόνο το βασικό πακέτο με το vr worlds, αυτά λογικά θα φεύγουν απο την αποθήκη οπότε θα έχουν την νέα έκδοση (?). Άντε να δούμε και κανά pro σε προσφορά.... (πέμπτη-παρασκευή μου είπε ένα πουλάκι....) 

Ποιο πουλακι στο ειπε και τι προσφορα θα παιξει? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 minutes ago, johni41 said:

αν εχω καταλαβει καλα. υποστηριζει hdr για passthrough  οχι οτι θα παιζεις στο vr με hdr. δηλαδη αν εχεις tv 4k& hdr με το ps4 pro θα σε βολεψει πιο καλα το v2 για να μην βαζεις-βγαζεις καλωδια hdmi αν θες να παιξεις στην tv με hdr... αλλιως εγω με v1 & με 1080 tv ολα τα καλωδια πανω τα εχω και παιζει και το vr και τα κανονικα παιχνιδια στην τηλεοραση χωρις να πειραζω καλωδια

Εχω 4κ hdr τηλεόραση

Δηλαδη με το απλό ps4 ειτε εχεις 4k hdr τηλεοραση, ειτε 1080 ειναι το ίδιο; 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εφοσον δεν υποστηριζει hdr το απλο ps4 μαλλον το ιδιο ειναι. δεν ξερω για απλο 4κ αν υποστηριζει.

 

 

Επεξ/σία από johni41
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Υπάρχει σε καποιο κατάστημα διαθέσιμο στα 350€;

Ολα έγραφαν μεχρι 31/12/2018 οτι θα ισχύει η προσφορα.

Media markt δεν ειναι διαθεσιμο

Germanos δεν υπάρχει στο site

Public το πηγε 629€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...