Προς το περιεχόμενο

Ερώτηση για Macbook


4dddd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα , θέλω να πάρω για πρώτη φορά macbook pro και είμαι ανάμεσα στο mb 15' early 2013 η mb 13'3 2015.

Υπάρχει κάποιος να μου πει ποιο να πάρω και γιατί?

Θα είναι για επαγγελματική χρήση.

Μπορεί στο μέλλον να χρειαστεί να δουλέψει σε προγράμματα της Adobe.

 

Ευχαριστώ Νίκος!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηγαινε με το macbook pro 15 early 2013 διοτι το mac αυτο εχει και δικια του καρτα γραφικων, τετραπυρηνο επεξεργαστη σε σχεση με το 13 και δεν εχει κατι να ζηλεψει απο το αλλο αφου ουτως ή αλλος τα γραφικα της intel ειναι χαλια οποτε με κλειστα ματια στο 15 του 2013 αφου το θες και για adobe 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, weros είπε

πηγαινε με το macbook pro 15 early 2013 διοτι το mac αυτο εχει και δικια του καρτα γραφικων, τετραπυρηνο επεξεργαστη σε σχεση με το 13 και δεν εχει κατι να ζηλεψει απο το αλλο αφου ουτως ή αλλος τα γραφικα της intel ειναι χαλια οποτε με κλειστα ματια στο 15 του 2013 αφου το θες και για adobe 

σε ευχαριστω πααρα πολυ φιλε !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 19/12/2018 στις 12:20 ΜΜ, 4dddd είπε

Καλησπέρα , θέλω να πάρω για πρώτη φορά macbook pro και είμαι ανάμεσα στο mb 15' early 2013 η mb 13'3 2015.

Υπάρχει κάποιος να μου πει ποιο να πάρω και γιατί?

Θα είναι για επαγγελματική χρήση.

Μπορεί στο μέλλον να χρειαστεί να δουλέψει σε προγράμματα της Adobe.

Ευχαριστώ Νίκος!!

Kαλημερα και καλη χρονια!

Δεν ξερω αν σε προλαβα αλλα εχω να πω τα εξης:

1) πρωτα απο ολα οι εφαρμογες της adobe δεν τρεχουν τοσο γρηγορα σε mac οσο σε PC, βεβαια υπαρχουν αντιστοιχες ισοδυναμες λυσεις οπως π.χ. το Final Cut για video editing

2) εγω θα πηγαινα στο 13αρι του 2015 γιατι ειναι κατα 2 χρονια μεταγενεστερο οποτε θα εχει 2 χρονια παραπανω υποστηριξη απο apple ΜΟΝΟ ΑΝ  μπορει να συνδεθει e-gpu (εξωτερικη καρτα γραφικων) στην thunderbolt θυρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Δημιουργία νέου...