Προς το περιεχόμενο

YI 4K και η Plus σε flash προσφορά 90/169 εκάστη


Geo4ever

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, paparockas είπε

Χωρίς τίτλο.jpg
Εχεις στο Promotion applied κουπονι για λιγοτερα μεταφορικα

Μιλουσα για αρχικες τιμες (Οπως αναγραφονταν στο πρώτο ποστ)

Αν δεις δεν διαμενω Ελλαδα για αυτο δεν εχω ιδιο ΦΠΑ και μεταφορικα. Ο φιλος εδωσε τιμη ΧΩΡΙΣ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ αλλα και χωρις ΚΟΥΠΟΝΙ 69€ και για αυτο το εγραψα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 47
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

5 ώρες πριν, Zus είπε

Το θέμα είναι κατά πόσο αξίζουν τα 60€ επιπλέον για τα 60fps... FPS και € δηλαδή

Αν έχεις 4Κ οθόνη αξίζουν. Και γω την ίδια σκέψη έκανα όταν πήρα την 4Κ την απλή. Παρόλο που έχω gimbal τραβάω 2.7Κ@60fps και όχι 4Κ γιατί το αποτέλεσμα είναι πολύ πιο smooth. Η ποιότητα βέβαια είναι καταπληκτική και σε αυτή την περίπτωση(2.7Κ). Δεν έχω 4Κ οθόνη και αυτός είναι ο μόνος λόγος που δεν έχω προβεί στην αγορά της plus.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, Zus said:

Έχω 4k τηλεόραση. Μίλησα με φίλο φωτογράφο και μου είπε να αγοράσουμε συνεταιρικά μία Go Pro 7 και να αφήσω τις Κινεζιές 😛

Το μισακο το πρόβατο ξέρεις ποιος το τρώει....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α μπα, δεν παίζει τέτοιο πράγμα. Η χρήση της είναι για snowboard και πάντα πάμε μαζί. Μου είπε ότι και μόνο που δεν χρειάζεσαι gimbal είναι μονόδρομος η συγκεκριμένη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Zus είπε

Α μπα, δεν παίζει τέτοιο πράγμα. Η χρήση της είναι για snowboard και πάντα πάμε μαζί. Μου είπε ότι και μόνο που δεν χρειάζεσαι gimbal είναι μονόδρομος η συγκεκριμένη.

Καλά αυτό ισχύει. Το hyper smooth δεν έχει αντίπαλο. Βέβαια είχε ακουστεί ότι η xiaomi εχει πάρει κάποιο τμήμα της gopro. Δεν αποκλείεται να δούμε κάτι αντίστοιχο στο μέλλον σε μια πιο προσιτή τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, Zus είπε

Έχω 4k τηλεόραση. Μίλησα με φίλο φωτογράφο και μου είπε να αγοράσουμε συνεταιρικά μία Go Pro 7 και να αφήσω τις Κινεζιές 😛

Η Gopro 7 φυσικά υπερέχει. Όταν δεις πόσο πουλιούνται μεταχειρισμένες οι 3,4,5 όμως, δεν υπάρχει δίλημμα, γιατί η yi παίζει στα ίσα ή καλύτερα κι είναι καινούργια και πιο φτηνή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλά μιλάμε για την GoPro Hero 7 Black και μόνο, όχι για τις προηγούμενες! Δηλαδή για action cam μέχρι 100€ δεν το συζητάμε ότι η Yi είναι μονόδρομος, αλλά μετά θέλει και gimbal, συνεπώς ανεβαίνεις!

Εγώ μέχρι σήμερα μία EKEN H8 χρησιμοποιώ για απλή χρήση και είμαι σε γενικές γραμμές ικανοποιημένος, αλλά σε snowboard κλπ δεν πολυτραβάει από άποψη απόδοσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, spy_vlsi είπε

H Yi έχει eis στα 2.7Κ@60. Στο snowboard αν την βάζεις στο στήθος είσαι καλυμμένος.

Λες και αν κάνει 🏂 θα την κρατάει στο χέρι... επειδή μιλάνε για gimbal. Yi και πάλι yi.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, ForeignOffice είπε

Λες και αν κάνει 🏂 θα την κρατάει στο χέρι... επειδή μιλάνε για gimbal. Yi και πάλι yi.

Μια χαρά με gimbal κατεβαίνουμε. Έχει ο φωτογράφος ένα της DJI και κουμπώνει το iPhone πάνω. 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 22/12/2018 στις 7:16 ΜΜ, Geo4ever είπε

Στο ιταλικό αμαζόν η απλή σε λευκό χρώμα μόνο δίνει και δώρο το selfish stick

Yi και το original stick στα 89 από το ιταλικό ή Yi και η original αδιάβροχη θήκη στα 99 από το γερμανικό? Τι απο τα δύο συμφέρει οικονομικά πιο πολύ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, pesto1980 είπε

Yi και το original stick στα 89 από το ιταλικό ή Yi και η original αδιάβροχη θήκη στα 99 από το γερμανικό? Τι απο τα δύο συμφέρει οικονομικά πιο πολύ?

Από το Γερμανικό αγόρασα black Friday και ενώ η Αγγλική περιγραφή έλεγε αδιάβροχη θήκη, δεν μου την έστειλαν γιατί ήταν λέει από λάθος (στα γερμανικά δεν έλεγε θήκη)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...