Προς το περιεχόμενο

[Wireless Gaming Mouse] Logitech G305 40€ @amazon.it


paparockas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

56 λεπτά πριν, Tzimaras είπε

Στα 41,14 στο skroutz, τσίμπησα ένα!

https://www.skroutz.gr/s/15634229/Logitech-G305-Black.html

Καλορίζικο! :) 

Πάντως αν δεν διαμένεις κοντά στο κατάστημα να το πάρεις επιτόπου τότε η πραγματική τιμή είναι 45,14€ (+4€ μεταφορικά) για πληρωμή μέσω κάρτας ή κατάθεση ενώ 48,14€ (+3€) με αντικαταβολή. ;) 

Aπο amazon μου βγήκε 39,72€ τελική. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα και καλή χρονια! Έχω παραγγείλει το ποντικάκι από την Ιταλία, βλέπω όμως ότι ήταν να παραδωθει από την Παρασκευή 11 Ιανουαρίου, ούτε ειδοποίηση ήρθε, σιγή! Δεν έχει tracking number το δέμα... εσάς πως ήρθε; Με ΕΛΤΑ; Ή με την DHL? Για να ξέρω πως να ψάξω... Η παραγγελία έγινε από τότε με τη προσφορά... πολύ καθυστέρησε !!!

 

 

Επεξ/σία από sp3cial
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 hours ago, sp3cial said:

Καλημέρα και καλή χρονια! Έχω παραγγείλει το ποντικάκι από την Ιταλία, βλέπω όμως ότι ήταν να παραδωθει από την Παρασκευή 11 Ιανουαρίου, ούτε ειδοποίηση ήρθε, σιγή! Δεν έχει tracking number το δέμα... εσάς πως ήρθε; Με ΕΛΤΑ; Ή με την DHL? Για να ξέρω πως να ψάξω... Η παραγγελία έγινε από τότε με τη προσφορά... πολύ καθυστέρησε !!!

Αν το έχουν παραδώσει σε ΕΛΤΑ courier ή κάτι παρόμοιο παίζει και να επιστραφεί χωρίς να το πάρεις χαμπάρι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν έχω ιδέα.. σας αναφέρω τι γράφει, είναι και στα Ιταλικά. Μήπως κάποιος που το παρέλαβε απο εδώ να με ενημερώσει πως του ήρθε;

Era previsto entro venerdì 11 gennaio
 

Deutsche Post DHL dovrebbe aver già consegnato il tuo pacco. Questa spedizione non disponeva di un numero di tracciabilità.

Λέει ότι θα έπρεπε να είχε φτάσει στις 11 Ιανουαρίου. Αλλά δεν καταλαβαίνω αν έρχεται με το γερμανικό ταχυδρομείο ή με την γνωστή DHL...

Επεξ/σία από sp3cial
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...