Προς το περιεχόμενο

JBL Flip 3 59 euro Media Markt


fazer 1000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το εχω 2 χρονια το ηχειο και το εχω ζευγαρι με αλλο ενα και πραγματικα σε μαζωξεις μεχρι 10 ατομα κανουν παρταρα αν και στο max ηχου χανουν πολυ απο ποιοτητα(με οτι απαιτησεις εχεις απο δυο bluetooth ηχεια)!Αν και για εμενα το καλυτερο vfm ηταν το φετινο charge 3 που εβγαινε στα 80 ευρω στο bf και πλεον σταματησα να χρησιμοποιω το στερεο των flip 3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

2 ώρες πριν, ptsoros7 είπε

Μόλις παρέλαβα. Έχω ένα xiaomi mi Max 3 και δεν το διαβάζει καθόλου το ηχείο. Κάποια ιδέα; 

Δυστυχώς θέμα με το Bt του Mi max 3 έχω και στο δικό μου. Συνδέεται με την Bt ηχόμπαρα μου αλλά δεν κρατάει σύνδεση σταθερή έχει συνεχείς αποσυνδέσεις. Και νόμιζα ότι μόνο το δικό μου είχε θέμα ή ήταν τυχαίο γεγονός. Δεν το χρησιμοποιώ αυτή την στιγμή αλλά τώρα που είδα το μήνυμά σου θα το δοκιμάσω με το flip 3 με την πρώτη ευκαιρία. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραλαβα κι εγω, εδειχνε να εχει 4 τελειες φορτισης η μπαταρια και εβαλα μουσικη και αρχισε να πεφτει η μπαταρια πολυ γρηγορα μεσα σε μιση ωρα ειχε παει σε μια κοκκινη τελεια. Το εβαλα να φορτισει και ανεβηκε 3-4 τελειες σε 5 λεπτα και τωρα αναβοσβησει στην τελευταια τελεια. Μου φαινεται κατι δε  παει καλα με την μπαταρια μου; Να το γυρισω πισω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Antonis3d είπε

Παραλαβα κι εγω, εδειχνε να εχει 4 τελειες φορτισης η μπαταρια και εβαλα μουσικη και αρχισε να πεφτει η μπαταρια πολυ γρηγορα μεσα σε μιση ωρα ειχε παει σε μια κοκκινη τελεια. Το εβαλα να φορτισει και ανεβηκε 3-4 τελειες σε 5 λεπτα και τωρα αναβοσβησει στην τελευταια τελεια. Μου φαινεται κατι δε  παει καλα με την μπαταρια μου; Να το γυρισω πισω;

Μαλλον εχει θεμα η μπαταρια, ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Antonis3d είπε

Παραλαβα κι εγω, εδειχνε να εχει 4 τελειες φορτισης η μπαταρια και εβαλα μουσικη και αρχισε να πεφτει η μπαταρια πολυ γρηγορα μεσα σε μιση ωρα ειχε παει σε μια κοκκινη τελεια. Το εβαλα να φορτισει και ανεβηκε 3-4 τελειες σε 5 λεπτα και τωρα αναβοσβησει στην τελευταια τελεια. Μου φαινεται κατι δε  παει καλα με την μπαταρια μου; Να το γυρισω πισω;

Doa άμεσα να σε δώσουν καινούργιο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ξέρει κανείς, που έχει το ηχείο καιρό, αν για να φορτίσει η μπαταρία πρέπει να πέσει κάτω από ένα συγκεκριμένο επίπεδο; Παρέλαβα το ηχείο Πέμπτη βράδυ. Η μπαταρία ήταν 4 τελείτσες. Το δούλεψα συνολικά περίπου 4-5 ώρες και τώρα είναι στις 2. Αλλά όταν το βάζω να  φορτίσει, μετά από λίγα δευτερόλεπτα σβήνει, χωρίς να φαίνεται ότι φορτίζει

Επεξ/σία από outnumb
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, outnumb είπε

Ξέρει κανείς, που έχει το ηχείο καιρό, αν για να φορτίσει η μπαταρία πρέπει να πέσει κάτω από ένα συγκεκριμένο επίπεδο; Παρέλαβα το ηχείο Πέμπτη βράδυ. Η μπαταρία ήταν 4 τελείτσες. Το δούλεψα συνολικά περίπου 4-5 ώρες και τώρα είναι στις 2. Αλλά όταν το βάζω να  φορτίσει, μετά από λίγα δευτερόλεπτα σβήνει, χωρίς να φαίνεται ότι φορτίζει

Οχι, δεν ειναι φυσιολογικο. Η μπαταρια του συμπεριφερεται οπως ολες, μαλλον και το δικο σου παει για doa.. Τι διαλο ελλατωματικη παρτιδα εκατσε;

  • Thanks 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...