Προς το περιεχόμενο

θεματακι με netflix


mike0402

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχω μια smart tv lg 5-6 ετων η οποια εχει εγκατετημενη το app του netflix.οταν συνδεθηκα το menu ηταν στα αγγλικα και σε ταινιες και σειρες δεν υπαρχουν ελληνικοι υποτιτλοι και μου ειπε ενα γνωστος οτι μπορει να φταει η version της εφαρμογης..υπαρχει τροπος να κανω update στο app του netflix?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σταματάει η υποστήριξη από τις εταιρείες μετά από κάποια χρόνια και δεν δίνουν update.Ανοιξε την ταινία/σειρά που θες και δες την ώρα που παίζει μήπως και σου δίνει από εκεί υπότιτλους.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, nos1 said:

Σταματάει η υποστήριξη από τις εταιρείες μετά από κάποια χρόνια και δεν δίνουν update.Ανοιξε την ταινία/σειρά που θες και δες την ώρα που παίζει μήπως και σου δίνει από εκεί υπότιτλους.

πως θα το βρω αυτο?πρεπει να πατησω καποιο κουμπι για να μου βγαλει υποτιτλους?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, mike0402 είπε

πως θα το βρω αυτο?πρεπει να πατησω καποιο κουμπι για να μου βγαλει υποτιτλους?

Βαλε μια ταινια ...εχει απο κατω ενδειξει ..." υποτιτλοι και ηχος "

θα βρεις ακρη εκει ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για το δεν μπαίνεις από το Ap στο κινητό ώστε να σε δει ως ελληνικό account μέσα από τις ρυθμίσεις και να στο μετατρέψει μετά στην TV????

Επεξ/σία από AtiX
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 minutes ago, AtiX said:

Για το δεν μπαίνεις από το Ap στο κινητό ώστε να σε δει ως ελληνικό account μέσα από τις ρυθμίσεις και να στο μετατρέψει μετά στην TV????

το account ειναι στα ελληνικα ετσι και αλλιως αλλα φταει η εφαρμογη της tv επειδη ειναι πιο παλια εκδοση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 minutes ago, bluesattack said:

Μηπως υπαρχει καποιο καινουργιο firmware για την tv ? Aλλιως δυσκολα τα πραγματα..

οχι φιλε το εψαξα και αυτο αλλα ειναι ενημερωμενο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου επειδη εχω μιλησει επανειλλημενως και με LG (επειδη αυτη εχει το ιδιο θεμα με τη δικη σου, μοντ 2012) και με Netflix, η απαντηση τους ηταν οτι τα μοντελα των τηλεορασεων πριν το 2015 δεν υποστηριζονται. και ουτε προκειται απο οτι καταλαβα..! 

αλλα επισης, ειναι θεμα του APP του Netflix και οχι της πλατφορμας των τηλεορασεων, ειτε LG, ειτε Samsung, ειτε SONY, κλπ...! δεν δινει αναβαθμιση στο APP της, προφανως εσκεμμενα, για να γινονται πωλησεις τηλεορασεων..!! 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ειχε παθει γνωστος με παλιοτερη 55αρα ακριβο μοντελο . του ειπε η samsung τα ιδια οτι δεν παιζει.

 

βγαζει την εφαρμογη . και την ξαναβαζει μετα κατι μερες. και τωρα παιζει!!!!

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, mike0402 είπε

υπαρχει κανα player (εξωτερικη συσκευη) που να συνδεεται με την tv και να παιζει netflix?

Το πρόβλημα είναι γενικότερο από ότι διαβάζω και αφορά διάφορα tv boxes όπου κλειδώνει το app του Netflix όταν διαπιστώει ότι είναι ρουταρισμένα, που τα περισσότερα είναι.

Προς το παρόν μόνο με τα Xiaomi θα είσαι οκ που έχει επίσημη υποστήριξη.
https://www.skroutz.gr/c/893/TV_Box/f/843485/4K-Ultra-HD.html

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...