Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2019


greg4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με 10C κάτω αύριο, όλα παίζονται. Βλέπω νίκη Χάμιλτον, 2ος Φερστάπεν, 3 Φέτελ, 4ος Τσαρλς (λόγω Φεράρι που θα τον σαμποτάρουν εννοείται). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 ώρα πριν, liakjim είπε

Με 10C κάτω αύριο, όλα παίζονται. Βλέπω νίκη Χάμιλτον, 2ος Φερστάπεν, 3 Φέτελ, 4ος Τσαρλς (λόγω Φεράρι που θα τον σαμποτάρουν εννοείται). 

δεν ειναι τα cv που θα κανουν την διαφορα αλλα τα λαστιχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς νεκρός ο οδηγός της formula 2

https://www.motorsport.com/fia-f2/news/hubert-spa-francorchamps-fatal-crash/4526124/

εδώ έχει διάφορα βίντεο, πραγματικά σοκαριστικό ατύχημα, κόπηκε το μονοθέσιο στα δυο

https://www.e-daily.gr/news/136196/tragwdia-sth-formula-2-skotwthhke-sthn-pista-o-antoyan-ymper-video

  • Sad 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ κρίμα το παλικάρι, δυστυχώς η eau rouge ξαναχτυπά. Δεν κατάλαβα ακριβώς τι συνεβή και αν διαμελίστηκε ή κατέληξε λόγω τραυμάτων αλλά δεν περίμενα και το monocoque να σκιστεί στη μέση.

Πραγματικά με πατημένο γκάζι εκεί πάνω δεν άφησε πολλά περιθώρια στον Corea(ο οποίος είναι επίσης τραυματίας). Και F1 να ήταν πιστεύω το ίδιο θα συνέβαινε.

Γενικά πολλά επικίνδυνα σημεία θα μπορούσαν να αποφευχθούν αλλά πάντα είναι πολύ αργά.

--------------------------------------------------------------------

Δυνατός αγώνας αναμένεται παρολαυτά θα είναι μάυρος λόγω του χθεσινού συμβάντος

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγωνιστικό. Τον είχε στα δεξιά χωμένο, κανονικά αφήνεις χώρο. Αλλά ναι , αν ήμουν ο ολλανδός θα άφηνα γκάζι για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο μιας και είναι πολύ μεγάλος ο αγώνας. 

ΥΓ Με χάλια ανάλυση στην ΕΡΤ1.....που να δεις....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, liakjim είπε

Αγωνιστικό. Τον είχε στα δεξιά χωμένο, κανονικά αφήνεις χώρο. Αλλά ναι , αν ήμουν ο ολλανδός θα άφηνα γκάζι για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο μιας και είναι πολύ μεγάλος ο αγώνας. 

ΥΓ Με χάλια ανάλυση στην ΕΡΤ1.....που να δεις....

Μα βγήκε από την πίστα ο Μαξ, άσε που ο Ράικο ήταν μπροστά, γιατί να αφήσει χώρο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, yiannis1991 είπε

Μα βγήκε από την πίστα ο Μαξ, άσε που ο Ράικο ήταν μπροστά, γιατί να αφήσει χώρο;

Είχε 4 τροχούς έξω; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, yiannis1991 είπε

Μα βγήκε από την πίστα ο Μαξ, άσε που ο Ράικο ήταν μπροστά, γιατί να αφήσει χώρο;

Δε βγαζεις ακρη ασ' το...

Ο Ραι ειχε την εσωτερικη και ηταν μπροστα απο τον πανηλιθιο, αλλα κατα τα αλλα επρεπε να αφησει χωρο απο την... πιο εσωτερικη! 🙄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αργησε υπερβολικα το φρεναρισμα ο μαξακος. Δηλαδη που ακριβως περιμενε να παει????

Anyway τα εχουμε γραψει πολλες φορες. Ο φερσταπεν ειναι 70βλακεια/30ταλεντο ( το εχει αποδειξει πολλες φορες ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...