Προς το περιεχόμενο

[smarphone] Honor Play εμμεσα 215.2€ - Πλαίσιο (269€ -20% Eurobank)


runner69

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια χαρά είναι η οθόνη του, για την κατηγορία του και την τιμή του, φυσικά και οποιος ενδιαφέρεται θα πάει να το δει και από κοντά και θα καταλάβει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

selling point είναι η οθονη του.   Εννοείται ότι είναι από τις καλυτερες σε αυτά τα χρηματα αλλα και γενικα είναι καλη. Ανεξάρτητα από λεφτα.  Εξαιρετικη.  

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περι ορέξεως ...

Tα περιεργάστηκα και τα δύo (play και mate 20 lite) για αρκετή ώρα και οι οθόνες τους μου φάνηκαν ίδιες , οπότε με δεδομένο τον σαφώς καλύτερο επεξεργαστή την (υποκειμενικά) καλύτερη εμφάνιση και τα 50,00 ευρώ περίπου που θα μου έμεναν στο πορτοφόλι επέλεξα το play .(θα ήθελα το radio fm του 20 lite αλλά...)

Θα δείξει ο καιρός αν επέλεξα σωστά , προς το παρόν η αρχική εντύπωση είναι θετική.

(νομίζω στα ''έμμεσα'' 215 ευρώ για αγορά από Ελλάδα είναι μια αρκετά καλή επιλογή)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, xgol είπε

Διαφωνώ, απαράδεκτη συγκριτικά με αυτή του mate 20 lite π.χ. Να μη μιλήσω για samsung

Τα επεξεργαστηκα και τα δυο, διαφορες δεν ειδα και ποσο μαλλον σε σημειο που να πεις οτι η μια ειναι απαραδεκτη σε σχεση με την αλλη. Μαλιστα εβαλα στο παιχνιδι και το samsung A8. Πολυ καλυτερη αυτη του play εκτος αν αγαπας να βλεπεις το κιτρινο για ασπρο. Και αν συγκρινεις και τον επεξεργαστη και τη καμερα αλλα πλεον και την τιμη του, το play κερδιζει κατα κρατος το mate 20 lite.

Επεξ/σία από runner69
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/1/2019 στις 9:42 ΜΜ, matrixxx είπε

Τα προβληματα δεν ηταν στο καταστημα αλλα στο ονλαιν. 

Δηλαδή τι προβλήματα παίζουν; Επειδή ενδιαφέρομαι και δεν το έχουν για παραλαβή από κατάστημα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με αφορμη την προσφορα του πλαισιου προσοχη σε καποια κινητα γτ με μικρα γραμματα λεει εκθεσιακο.Στο Α8 που ηθελα εγω το λεει οποτε ενω θα το αγοραζα με τελικα στα 239 εκανα πισω.Οποτε προσοχη.

Επεξ/σία από Menelaos83
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όσους ενδιαφέρονται ή έχουν ενδοιασμούς για την online παραγγελία και την επιστροφή, η επιστροφή έγινε σχεδόν άμεσα μετά την τιμολόγηση της παραγγελίας (συγκεκριμένα Παρασκευή 18/1, και σήμερα 19/1 που έλεγξα το app μου εμφανίζει το ποσό της επιστροφής).

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...