Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic - Πληροφορίες


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

13 ώρες πριν, Inside X είπε

Δεν θα πάρω το μέρος κανενός. Εγώ τροφοδοτώ το νήμα με περιεχόμενο.

To cinematic του 2014 γίνεται πραγματικότητα.

Δεν υπάρχει καμία μουσική από dev kit.

To touchpad θα είναι εκεί λόγω BC.

Όπως και το Light Bar πιο φωτεινό από ποτέ λόγω VR? :D 

Ωρε το μουσικο χαλι που ετρεχε απο πισω στο βιντεακι εννοουσα. Οτι ηταν σαπιλα σκετη, δεν θα μπορουσε να βαλει χειροτερη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

20 ώρες πριν, soundou είπε

Αν θυμαμαι καλα στις ρυθμισεις μπορεις να χαμηλωσεις η κ να το σβησεις εντελως.

να το χαμηλώσεις ναι αλλα να το σβήσεις εντελώς δε μπορείς. ή τουλάχιστον δε μπορούσες μεχρι την τελευταία φορα που το ειχα κοιταξει γιατι κ εμενα μου σπαει στα νευρα αυτη η αντανακλαση τα βραδια. θα το ξαναδω σημερα μπας κ αλλαξε τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κ πανω που είμασταν ετοιμοι να τσιμπήσουμε απο φιλο το  ps4 1tb μεταχειρισμένο 1 χρονο στα 180€ με δυο χειριστήρια έρχονται τα νέα για το ps5 . 

Ο γιος μου επιμένει να πάρουμε το ps4 γιατι ολοι σχεδον οι φίλοι του εχουν περάσει σε αυτο ή στο Xbox κ παίζουν μεταξύ τους Fortnite κυριως ενω αυτός με το PS3 δε μπορεί 

Εγω πιστεύω οτι ειναι βλακεία απο τη στιγμη που σε ένα χρονο βγαίνει το 5 να πάρουμε τωρα το 4 .  Εσείς τι πιστευετε οτι ειναι καλυτερο να κανω . 

Επεξ/σία από totalius
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, totalius είπε

Κ πανω που είμασταν ετοιμοι να τσιμπήσουμε απο φιλοτο  ps4 1tb μεταχειρισμένο 1 χρονο στα 180€ με δυο χειριστήρια έρχονται τα νέα για το ps5 . 

Ο γιος μου επιμένει να πάρουμε το ps4 γιατι ολοι σχεδον οι φίλοι του εχουν περάσει σε αυτο ή στο Xbox κ παίζουν μεταξύ τους Fortnite κυριως ενω αυτός με το PS3 δε μπορεί 

Εγω πιστεύω οτι ειναι βλακεία απο τη στιγμη που σε ένα χρονο βγαίνει το 5 να πάρουμε τωρα το 4 .  Εσείς τι πιστευετε οτι ειναι καλυτερο να κανω . 

Παρε ps4  γιατι ειναι μεγαλο χρονικο διαστημα ο  1 χρονος να παιξει  και το παιδι με τους φιλους του αντι να τους κοιταει .

Και παιρνεις  ps5 μετα απο 2 χρονια και οχι   day one   οπως θα κανουν και οι περισσοτεροι φιλοι του .Αν το οικονομικο δεν ειναι θεμα (που φανταζομαι πως ειναι για να ρωτας )  παρε και τα 2  , το ps4 τωρα και το ps5   με το που βγει .

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, totalius είπε

Κ πανω που είμασταν ετοιμοι να τσιμπήσουμε απο φιλο το  ps4 1tb μεταχειρισμένο 1 χρονο στα 180€ με δυο χειριστήρια έρχονται τα νέα για το ps5 . 

Ο γιος μου επιμένει να πάρουμε το ps4 γιατι ολοι σχεδον οι φίλοι του εχουν περάσει σε αυτο ή στο Xbox κ παίζουν μεταξύ τους Fortnite κυριως ενω αυτός με το PS3 δε μπορεί 

Εγω πιστεύω οτι ειναι βλακεία απο τη στιγμη που σε ένα χρονο βγαίνει το 5 να πάρουμε τωρα το 4 .  Εσείς τι πιστευετε οτι ειναι καλυτερο να κανω . 

Να πάρεις μία νέα κονσόλα στα 500€ για ποιο λόγο; Καταρχήν πριν το δεύτερο χρόνο δε θα έχει πολλά παιχνίδια. 

Από την άλλη, με 180€ παίρνεις μία κονσολάρα που θα υποστηρίζεται για τουλάχιστον άλλα 2 χρόνια και έχει ένα τεράστιο κατάλογο με παιχνιδάρες που μπορείς να αγοράσεις, επίσης πάμφθηνα! Δεν υπάρχει δίλημμα για εμένα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, totalius είπε

Σωστό αυτο με το Day one . Εγω σκέφτομαι οτι θα γινει σε ένα χρονο η αλλαγη αλλα στην ουσία ειναι παραπανω . 

Άμα σου πει για day one, θα του πεις "θυμάσαι που έλεγες για PS4 το 2019";

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, afragorn είπε

Να πάρεις μία νέα κονσόλα στα 500€ για ποιο λόγο; Καταρχήν πριν το δεύτερο χρόνο δε θα έχει πολλά παιχνίδια. 

 

στη προκειμένη περίπτωση και μόνο, το ότι θα παίζει την υπάρχουσα βιβλιοθήκη σου με καλύτερη ανάλυση είναι ένα μέγα κίνητρο ειδικά για όσους από μας δεν έχουμε pro

 

αναβάθμιση hardware, μια χαρά λόγος είναι 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Υπάρχει ένα αδιαμφισβήτητο γεγονός:

Στα video games γενικότερα, αυτός που περιμένει έχει την καλύτερη δυνατή εμπειρία, αναφορικά με το τεχνικό κομμάτι. Είτε γιατί το παιχνίδι θα έχει στρώσει με updates, είτε γιατί θα το παίξει complete με dlcs/expansions, είτε ακόμη γιατί θα το παίξει σε κάποια βελτιωμένη μορφή του σε πιό δυνατό hardware.

Επειδή όμως είμαστε κοινωνικά όντα, και είναι στη φύση μας να μοιραζόμαστε χαρές και λύπες, είναι δύσκολο να βλέπεις την κοινότητά σου να περιμένει πώς και πώς να παίξει ένα game μόλις βγεί, ή να αγοράσει μία νέα κονσόλα day 1 και να μήν θέλεις να νιώσεις το ίδιο πράγμα και να το μοιραστείς μαζί τους.

Εγώ προτείνω όπου μπορείτε να κάνετε υπομονή. Αντικειμενικά η αγορά μιάς κονσόλας αποφέρει τα μέγιστα σε όλους τους τομείς, όταν βρίσκεται προς το τέλος της ζωής της. Απλά θα ενθουσιάζεσαι με games που οι υπόλοιποι έχουν τερματίσει προ πολλού, οπότε η εμπειρία σου θα είναι λίγο πιό μοναχική.

Επεξ/σία από panther_512
  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, logistoulis είπε

στη προκειμένη περίπτωση και μόνο, το ότι θα παίζει την υπάρχουσα βιβλιοθήκη σου με καλύτερη ανάλυση είναι ένα μέγα κίνητρο ειδικά για όσους από μας δεν έχουμε pro

αναβάθμιση hardware, μια χαρά λόγος είναι 

Καλά μην ορκίζεσαι για το BC. This is Sony. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, logistoulis είπε

Αν θέλουν να ανοίξουν τον τάφο τους..

Κάποιος ήδη δουλευει στο λαγούμι. Πριν 2 εβδομάδες δεν άλλαξαν το status του BC απο fully σε partial; We are doing our best till launch και τετοιες πίπες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, kostiger είπε

Κάποιος ήδη δουλευει στο λαγούμι. Πριν 2 εβδομάδες δεν άλλαξαν το status του BC απο fully σε partial; We are doing our best till launch και τετοιες πίπες.

Χμμ δεν το γνώριζα αυτό..

Ελπίζω μέσα σε ένα χρόνο να το λύσουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, kostiger είπε

Κάποιος ήδη δουλευει στο λαγούμι. Πριν 2 εβδομάδες δεν άλλαξαν το status του BC απο fully σε partial; We are doing our best till launch και τετοιες πίπες.

bc    απο το ps4  μονο ,τα πιο παλια ξεχαστε τα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...