Προς το περιεχόμενο

iptv-προβλημα samsung tv


RAM70

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν το θεματακι είναι το εξής: έχω smart tv (Samsung) έχω κατεβάσει το iptv μπαίνω στη λίστα για να βάλω την  

URL  ΟΛΑ τέλεια  επιλεγώ ….save onlineGreece….μου βγάζει ότι έχει βρεθεί μια URL ΚΑΙ να κάνω επανεκκίνηση μέχρι εδώ καλά …..όταν ανοίγω την τηλεόραση γράφει πάνω δεξιά ότι φορτώνει κανάλια …..περιμένω αρκετή ώρα αλλά τίποτα ….τι γίνετε λάθος ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, RAM70 είπε

Λοιπόν το θεματακι είναι το εξής: έχω smart tv (Samsung) έχω κατεβάσει το iptv μπαίνω στη λίστα για να βάλω την  

URL  ΟΛΑ τέλεια  επιλεγώ ….save onlineGreece….μου βγάζει ότι έχει βρεθεί μια URL ΚΑΙ να κάνω επανεκκίνηση μέχρι εδώ καλά …..όταν ανοίγω την τηλεόραση γράφει πάνω δεξιά ότι φορτώνει κανάλια …..περιμένω αρκετή ώρα αλλά τίποτα ….τι γίνετε λάθος ?

Save Online γιατι πατάς?

Καντο χωρίς και επέλεξε various αντι για Greece

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΟ ΕΙΔΑ    ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟ VIDEO ΣΤΟ YOU TUBE........KAI ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΝΕΙ ..........😩

2 ώρες πριν, banalisgeorge είπε

Γεια σου δεν ήθελα να γράψω στο θέμα, για αυτό στέλνω προσωπικό αν δεν σου φορτίζει τα κανάλια είναι μάλλον πάρα πολλά και δεν τα σηκώνει η μνήμη πες τον πάροχο σου να σου βγάλει κάποια μπουκέτα

 

1 ώρα πριν, nemesi54 είπε

Save Online γιατι πατάς?

Καντο χωρίς και επέλεξε various αντι για Greece

ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΑΛΙ    ..............

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...
Στις 21/1/2019 στις 8:45 ΠΜ, RAM70 είπε

Λοιπόν το θεματακι είναι το εξής: έχω smart tv (Samsung) έχω κατεβάσει το iptv μπαίνω στη λίστα για να βάλω την  

URL  ΟΛΑ τέλεια  επιλεγώ ….save onlineGreece….μου βγάζει ότι έχει βρεθεί μια URL ΚΑΙ να κάνω επανεκκίνηση μέχρι εδώ καλά …..όταν ανοίγω την τηλεόραση γράφει πάνω δεξιά ότι φορτώνει κανάλια …..περιμένω αρκετή ώρα αλλά τίποτα ….τι γίνετε λάθος ?

το ίδιο θέμα εχω και εγώ , το έλυσες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ το ίδιο πρόβλημα έχω. Χρησιμοποιώ ΝΕΤ ΙΡΤV και ενώ μου φορτώνει όλη τη λίστα με τα κανάλια μετά μένει στο connecting.... κάνει όσα tries μπορεί και τελικά δε παίζει τίποτα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρήκα λύση για να δουλεύουν τα κανάλια στην tv, κάνεις εγκατάσταση στον υπολογιστή σου το VLC media player, φορτώνεις το αρχείο Μ3U στο Vcl και όταν ανοίξει, πήγαινε στην tv να δοκιμάσεις το iptv ταυτοχρόνα και τα δυο. (εχω samsung tv εσυ?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Δε μου παίζει με τίποτα. Ενάμιση μήνα μετά και πάλι τα ίδια. Και ο πάροχος μου δεν επιτρέπει δυο συσκευές ταυτόχρονα οπότε μου κόβει το ένα από τα δυο αμέσως 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...