Προς το περιεχόμενο
RAM70

iptv-προβλημα samsung tv

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν το θεματακι είναι το εξής: έχω smart tv (Samsung) έχω κατεβάσει το iptv μπαίνω στη λίστα για να βάλω την  

URL  ΟΛΑ τέλεια  επιλεγώ ….save onlineGreece….μου βγάζει ότι έχει βρεθεί μια URL ΚΑΙ να κάνω επανεκκίνηση μέχρι εδώ καλά …..όταν ανοίγω την τηλεόραση γράφει πάνω δεξιά ότι φορτώνει κανάλια …..περιμένω αρκετή ώρα αλλά τίποτα ….τι γίνετε λάθος ?

Κοινοποιήστε αυτήν την ανάρτηση

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ethernet?

49 λεπτά πριν, zx1234r είπε

Είσαι με wifi ή ethernet?

ethernet και απο ταχυτητα   48,8 vodafon

Επεξ/σία από RAM70

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
5 ώρες πριν, RAM70 είπε

Λοιπόν το θεματακι είναι το εξής: έχω smart tv (Samsung) έχω κατεβάσει το iptv μπαίνω στη λίστα για να βάλω την  

URL  ΟΛΑ τέλεια  επιλεγώ ….save onlineGreece….μου βγάζει ότι έχει βρεθεί μια URL ΚΑΙ να κάνω επανεκκίνηση μέχρι εδώ καλά …..όταν ανοίγω την τηλεόραση γράφει πάνω δεξιά ότι φορτώνει κανάλια …..περιμένω αρκετή ώρα αλλά τίποτα ….τι γίνετε λάθος ?

Save Online γιατι πατάς?

Καντο χωρίς και επέλεξε various αντι για Greece

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

ΤΟ ΕΙΔΑ    ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟ VIDEO ΣΤΟ YOU TUBE........KAI ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΝΕΙ ..........😩

2 ώρες πριν, banalisgeorge είπε

Γεια σου δεν ήθελα να γράψω στο θέμα, για αυτό στέλνω προσωπικό αν δεν σου φορτίζει τα κανάλια είναι μάλλον πάρα πολλά και δεν τα σηκώνει η μνήμη πες τον πάροχο σου να σου βγάλει κάποια μπουκέτα

1 ώρα πριν, nemesi54 είπε

Save Online γιατι πατάς?

Καντο χωρίς και επέλεξε various αντι για Greece

ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΑΛΙ    ..............

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Στις 21/1/2019 στις 8:45 ΠΜ, RAM70 είπε

το ίδιο θέμα εχω και εγώ , το έλυσες?

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Και εγώ το ίδιο πρόβλημα έχω. Χρησιμοποιώ ΝΕΤ ΙΡΤV και ενώ μου φορτώνει όλη τη λίστα με τα κανάλια μετά μένει στο connecting.... κάνει όσα tries μπορεί και τελικά δε παίζει τίποτα. 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

βρήκα λύση για να δουλεύουν τα κανάλια στην tv, κάνεις εγκατάσταση στον υπολογιστή σου το VLC media player, φορτώνεις το αρχείο Μ3U στο Vcl και όταν ανοίξει, πήγαινε στην tv να δοκιμάσεις το iptv ταυτοχρόνα και τα δυο. (εχω samsung tv εσυ?)

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δε μου παίζει με τίποτα. Ενάμιση μήνα μετά και πάλι τα ίδια. Και ο πάροχος μου δεν επιτρέπει δυο συσκευές ταυτόχρονα οπότε μου κόβει το ένα από τα δυο αμέσως 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...

Χρήσιμες πληροφορίες

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.