Προς το περιεχόμενο

H Motorola διαρρέει κατά λάθος τη σειρά Moto G7 δύο εβδομάδες πριν την επίσημη ανακοίνωση της


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, pikoriko είπε

Πάλι, κατά λαθος.....? 

Πάλι...

Τελικά,  κατά λάθος θα φτανει η μέρα της επίσημης παρουσίασης μιας συσκευής χωρίς "κατα λάθος διαρροή"...

Επεξ/σία από johncorfas
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αααααασχημα κινητά. +1 οποίος είχε Motorola κινητό τις χρυσές εποχές που έπαιρναν στιγμιαία δάνεια 3000€ μέχρι και δεκαοχτάχρονοι, αρκεί να έμπαινε εγγυητής ένας θείος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

"θέλει η πουτάνα να κρυφτεί κι η χαρά δεν την αφήνει"  η παροιμία ταιριάζει στις κατασκευαστικές κινητών ΓΑΝΤΙ

 

Επεξ/σία από mouses66
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατά λάθος όπως με τα ελληνικα celebrities που τηλεφωνούσαν στους  φωτογραφους που θα βρίσκονται για δηθεν μια στιγμη παπαράτσι στο περιοδικό 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, ekkli είπε

Αν έχει πάλι γυμνό λειτουργικό, εξαιρετική κάμερα και συμπαθητική τιμή, βλέπω να το χτυπάω το καλοκαίρι.
Το plus φυσικά.

Καθαρό, αλλά να ένα LinkedIn σαν εφαρμογή συστήματος μέσα. Θα πεις από custom launcher και λοιπές χαζομάρες καλύτερα, δε διαφωνώ.

Πάντως εγώ δε ξαναπαίρνω και να με πληρώνανε. Το G5s που έχω είναι ακόμη στο Android 7...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ελεος με τα teardrop και τις αναλογιες τηλεκοντρολ...

βλεπω σε κανα δυο χρονια αν αποφασισω να αλλαξω συσκευη να μην εχω τι να αγορασω

Επεξ/σία από laziokos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, BadBoy είπε

Καθαρό, αλλά να ένα LinkedIn σαν εφαρμογή συστήματος μέσα. Θα πεις από custom launcher και λοιπές χαζομάρες καλύτερα, δε διαφωνώ.

Πάντως εγώ δε ξαναπαίρνω και να με πληρώνανε. Το G5s που έχω είναι ακόμη στο Android 7...

Το G5 plus μου έχει πάρει android 8.1 και δεν νομίζω ότι πολλά κινητά τέτοιας παλαιότητας και τέτοιας τιμής έχουν πάρει αναβάθμιση.

Για linkedln, τι εννοείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...