Προς το περιεχόμενο

bitcoin


im,batman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα ενδιαφορομαι να μαθω πραγματα σχετικα μετα bitcoin δεν εχω αρκετη γνωση στο θεμα σχεδον καμια ... εχω ακουσει οτι πριν χρονια καποιος ειχε λιγα bitcoin και τωρα αξιζουν χιλιαδες .... λοιπον θα ηθελα να επενδυσω σε αυτα ενα μικρο ποσο αλλα δεν μπορω να το κανω μονος μου λογο μη αρκετης γνωσης του θεματος ... υπαρχει καποιος που θα ηθελε να το κανουμε μαζι? να επενδισουμε αλλα κυρος να συζητησουμε πανω στο θεμα να δουμε αν μας συμφερει αν οχι ειμαι πρωταρης δεν γνωριζω πολλα και θα ηθελα να το κανω με ποιον συνεργατη ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, im,batman είπε

καλησπερα ενδιαφορομαι να μαθω πραγματα σχετικα μετα bitcoin δεν εχω αρκετη γνωση στο θεμα σχεδον καμια ... εχω ακουσει οτι πριν χρονια καποιος ειχε λιγα bitcoin και τωρα αξιζουν χιλιαδες .... λοιπον θα ηθελα να επενδυσω σε αυτα ενα μικρο ποσο αλλα δεν μπορω να το κανω μονος μου λογο μη αρκετης γνωσης του θεματος ... υπαρχει καποιος που θα ηθελε να το κανουμε μαζι? να επενδισουμε αλλα κυρος να συζητησουμε πανω στο θεμα να δουμε αν μας συμφερει αν οχι ειμαι πρωταρης δεν γνωριζω πολλα και θα ηθελα να το κανω με ποιον συνεργατη ...

Γειά σου batman. Λοιπον σε αυτόν τον χώρο πριν μπείς πρέπει να διαβάσεις αρκετά. Δεν ειναι καλή ιδέα να κανεις κατι με εναν ξένο αλλα με κάποιον πολύ δικό σου άνθρωπο εαν θελεις οπωσδήποτε συνεργάτη.

ΥΠάρχει πολύ documentation στο web και προτεινω κανα 3 μηνο τουλάχιστον να διαβασεις και να δοκιμάσεις ανταλλακτήρια, πορτοφόλια reviews και γενικά πως λειτουργεί το πράγμα.

Για αρχή μπορείς να δεις και στο φορουμ οδηγίες για btc πορτοφόλι, να αγοράσεις λίγο btc και να το μεταφέρεις στην διευθυνσή σου. Και οπωσδήποτε να ρίξεις βάρος στην ευθύνη του να εχεις το private key ασφαλή. Το να εισαι τραπεζα του εαυτού σου ειναι πολύ μεγαλύτερη ευθύνη απο το να έχεις internet banking σε μια τραπεζα.

Ξεκίνα διαβαζοντας για coinbase - kraken και δικα σου πορτοφολια btc. Αυτα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Δημιουργία νέου...