Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με Beelink GT1 Ultimate 3GB/32GB


Μαρκαλίδης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαίρεται...Θα ήθελα τη βοήθεια σας σχετικα με το TV BOX  Beelink GT1 Ultimate 3GB/32GB.

Άρχισε να κάνει επανεκκίνηση μόνο του, κάθε 3-4 λεπτά και ενώ λειτουργεί παγώνει-κολλάει και μετά κάνει επανεκκίνηση και αυτό επαναλαμβάνεται...

Έχω κάνει επαναφορά των εργοστασιακών ρυθμίσεων, αλλά το ξανακάνει..

Επίσης έχω κάνει και έλεγχο και για αναβάθμιση αλλά είναι ενημερωμένο..

Σας ευχαριστώ για την όποια οδηγία-βοήθεια που θα μου προσφέρεται. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μονη λυση ειναι να βαλεις custom rom. Γραψε μου εδω τα γραμματα που ειναι μετα το s/n στο κατω μερος του box και θα σου στειλω ποια θα βαλεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, manoskost είπε

Η μονη λυση ειναι να βαλεις custom rom. Γραψε μου εδω τα γραμματα που ειναι μετα το s/n στο κατω μερος του box και θα σου στειλω ποια θα βαλεις.

 

14374456-743B-4C39-9EC3-D4EDBA7B70B6.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Μαρκαλίδης είπε

14374456-743B-4C39-9EC3-D4EDBA7B70B6.jpeg

η rom ειναι συτη   https://forum.freaktab.com/forum/tv-player-support/beelink-aa/beelink-android-tv-box/gt1-ultimate/firmware-roms-tools-ch/722668-rom-beelink-gt1-ultimate-android-7-1-2-alvatech-ddr4-newer-boxes                                                                                                                                                                                                                                                                                                      και εδω οδηγιες πως περναμε μια rom    https://codecity.gr/all-methods-custom-rom-install/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...